Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby kanały filmowe C+ i Ale Kino w ofercie Cyfry+ Online są niedostępne, ale np. jak teraz na CANAL+ Weekend leci "Fantastyczny pan lis" to dostęp nie jest zablokowany. Dziwne trochę ;) Fajnie też, że jednak wrzucają same filmy z C+, bo czasami przegapi się emisję w TV, a tak, to będzie można na necie obejrzeć legalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja natomiast mam inny problem, płace abonament w którym mam tylko i wyłącznie pakiet sport Canalu (Sport, Gol, i podczas trwania meczy również główny i weekend) a po zalogowaniu co C+ online sportu nie mogę oglądać nie jest to trochę irracjonalne? w końcu właśnie za sport płacę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 dni nie mogę utworzyć konta do Cyfry on-line :evil:

Za każdym razem " Twoje żądanie..."

Za pierwszym razem gdy napisałem do pomocy technicznej maila z pytaniem "Dlaczego nie mogę utworzyć konta i od dwóch dni dostaję komunikat: "Twoje żądanie nie może zostać przetworzone w tej chwili. Proszę spróbować później."

Dostałem odpowiedź: "odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że podany komunikat informuje o tym aby podjąć próbę rejestracji konta w późniejszym terminie." :doh:

Nominacja w kategorii "Najgłupsza odpowiedź roku"

Wszelkie inne dobre rady udzielane przez pomoc techniczną nie przyniosły skutku.

Teraz to już nawet przestali odpowiadać ....

Napisałbym co ja sądzę na ten temat ale ... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komunikat może się pojawiać jak np. wypełniasz źle formularz tzn numer abo wpisujesz nie rozdzielając od numeru kontraktu jesli po zalogowaniu do ica numer klienta masz xxxxxxx01 to 01 trzeba wpisac jak pamiętam w pole po myslniku. Tak samo polecam sprawdzac 5 razy pesel/nip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...