Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wybrany a nie wylosowany...

 

Pójdźmy na kompromis, "wybrany przez losowanie". Tak serio, nikt tam nikogo nie wybiera, bo na jakiej podstawie??? Kwoty płaconego abo?? Ilość lat w C+?? Zrobili losowanie i tyle, a jak napiszą "zostałeś wybrany" to zawsze abonent czuje się lepiej niż ten "wylosowany".

 

Co do usługi... z wcześniejszych doniesień można było wywnioskować, że od dziś usługa zostanie udostępniona wszystkim. Stało sie inaczej, myślę, że coś nie do końca im wychodzi (nie czarujmy się, testy już trwały, ta ściema z tym testowaniem przez 1200 abo to próba wyjścia z twarzą). Gdyby wcześniej było info, że do końca roku uruchomią usługę, a od 11.11 będą testy...

Nie żebym miał jakies wielkie pretensje do Cyfry i tak należą się im pochwały za to, co stało się w ostatnim czasie, jednak troszkę z tym online dali ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo sie podoba.

Można oglądać kanały tematyczne i sportowe C+.

Nic się nie zacina.

Jakość dostosowuje się do szybkości łącza. Sprawdzane na komputerze i telewizorze za pomocą HDMi i jakosć była uzależniona od tego jak daleko był komputer od źródła internetu. Ogólnie jakość dobra. Testowane na 25Mb rozsyłanych routerem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cytrynek - pod Linuksa masz Moonlight czyli opensourcowa implementacja SilverLight

 

Wiem. Ale z mojego doświadczenia wiem, że mało rzeczy na nim działa. I jak się okazuje Cyfra Online także nie działa na pluginie Moonlight (Archlinux Firefox i Chrome) :(

 

Tutaj macie zrzut z ekranu. Niestety bez podglądu z powyższych przyczyn.

 

zrzutekranu201111111755.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...