Jump to content
swojadroga

Pakiet Rodzinny HD

Recommended Posts

To juz najwyższa pora myśleć o ofercie  przedłużeniowej😂

To sobie jeszcze poczekasz, jak pisał@czerstwy po takim czasie preferencyjnych umów już może nie być.

Jeszcze mi się przypomniało, czy to prawda jak opłaci się za 12 miesięcy z góry to na miesiąc dostanie się miesiąc fam gratis? 

Teraz, lukasbabel2 napisał:

Jeszcze mi się przypomniało, czy to prawda ....

Czy ty przypadkiem nie jesteś jakimś dalekim krewnym Darka z Ozimka 

😀

• Haha 2

2 minuty temu, Max Taadjen napisał:

Czy ty przypadkiem nie jesteś jakimś dalekim krewnym Darka z Ozimka 

😀

Niestety nie. Patrzę na forum i czytam poprzednie komentarze. Dopiero dzisiaj założyłem konto 

15 godzin temu, lukasbabel2 napisał:

Jeszcze mi się przypomniało, czy to prawda jak opłaci się za 12 miesięcy z góry to na miesiąc dostanie się miesiąc fam gratis? 

Tak to prawda, otrzymujesz na 1 miesiąc promocyjne nadanie pakietu wyższego niż abonowany.

W dniu 31.03.2020 o 21:51, Konfidell napisał:

Dostałem właśnie rodzinny za 5zl  

Do końca umowy miałem 1.5 roku.

Zerwałem umowę, (dostane jakaś tam karę umowna)I mam rodzinny za 5zlociszy

Ja jestem w podobnej sytuacji,  mam 5 miesiąc z nimi umowę i narazie jeszcze nie mam pakietu za 5zl. Jeśli mogę spytać to jak dużo dostałeś kary umownej za zerwanie umowy i czy masz czynsz za dekoder do płacenia . Bo u mnie w icok pisze ze mam pakiet rodzinny za 10zl, cinemax za 10zl i czynsz za dekoder 5zl. A jak zamawialem tv satelitarna przez internet to pisało ze rodzinny i cinemax po 10zl i to się zgadza ale brałem z montażem i dlatego 5zl więcej abonamentu. 

To ja mam inne pytanie - czy mając dekoder własnościowy z pakietem Darmowym HD mogę na niego podpisać umowę 24/4 na Rodzinny HD po 5 zł/mc?

W związku ze zmianą miejsca zamieszkania i niemożliwością zainstalowania anteny satelitarnej mam pytanie :: czy jest możliwość wymiany dekodera własnościowego HD5000 z Pakietem Darmowym na któryś z dekoderów internetowych? Pozdrawiam!

17 godzin temu, prezes22 napisał:

To ja mam inne pytanie - czy mając dekoder własnościowy z pakietem Darmowym HD mogę na niego podpisać umowę 24/4 na Rodzinny HD po 5 zł/mc?

Najlepiej sam zapytaj w Dziale Utrzymania Klienta nr 222127128. Kiedyś było to możliwe a dziś to trzeba zapytać.

23 godziny temu, prezes22 napisał:

Jeżeli jest to umowa DRH2 lub DRH6 to możesz złożyć wypowiedzenie i negocjować Rodzinny HD za 5 zł miesięcznie. Tylko licz się z tym, że już pakietu Darmowego HD na tym sprzęcie nie włączysz.

Napisz, czy Ci się udało. Ja nie mogę tego zrobić.

Czy w punkcie plusa można zejść z cena rodzinnego do 5zl? Wczoraj pani z punktu dzwoniła i zapraszała na przedłużenie umowy ale nie wiem czy jest sens tam iść.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ile do końca umowy?

Jak krótko to zadzwoń do DUKu jeśli masz złożone wypowiedzenie.

W dniu 9.06.2020 o 09:27, amarok4 napisał:

Czy w punkcie plusa można zejść z cena rodzinnego do 5zl? Wczoraj pani z punktu dzwoniła i zapraszała na przedłużenie umowy ale nie wiem czy jest sens tam iść.

W punkcie nie ma takiej oferty sprawdzalem pewien czas temu. Tylko Rodzinny HD za 20 zlotych. 

Najlepiej po wysłaniu wypowiedzenia umowy i następnie telefon do działu utrzymania klienta. 

• Thanks 1

Wczoraj zadzwoniła Pani z DUK poinformowała kiedy mam oddać sprzęt i jak wyglada procedura a na koniec zapytała czego bym oczekiwał. Ja na to, że znajomy ma rodzinny za 5zł. Przełożony i pakiet jest i jeszcze 3 mies free. Wziąłbym coś gratis na miesiąc ale mam Canal+ więc to bez różnicy.
Oferty przedłużenie sztywne ale możliwość uzyskania zdecydowanie prostsza bez kręcenia, że takie rzeczy to tylko na forach lub inaczej się nie da..

Ależ ten Rodzinny stał się popularny, niedługo będą się za nim ustawiać w kolejce jak kiedyś za cukrem, masłem, mięsem i czekoladą czekoladopodobną ...

😀 

A to pakiet stworzony głównie po to, aby oglądać reklamy za piątaka miesięcznie.

😀

2 godziny temu, amarok4 napisał:

Ja na to, że znajomy ma rodzinny za 5zł.

😀😀

• Confused 2

Ja ma go jedynie dla siatkówki w  PS i PSE. Mam nadzieję, że w sierpniu nie będzie problemu z przedłużeniem w tej cenie.

Tylko żeby prawa Polsat nadal miał, bo jakoś informacji brak, a sezon 2019/2020 był ostatnim z umowy podpisanej 5 lat temu ;).

Posted (edited)
4 godziny temu, bugmenot napisał:

Tylko żeby prawa Polsat nadal miał, bo jakoś informacji brak, a sezon 2019/2020 był ostatnim z umowy podpisanej 5 lat temu ;).

Jakie ci chodzi prawa jak do plusligi, to dalej będzie w Polsacie. 

Ponieważ oni mają umowie na parę lat do przodu przynamniej jeszcze 5 lat. 

Edited by Piotr94
  • Confused 1

Posted (edited)

@bugmenot

Wiem też znam ten artykuł. Od tego napisałem do dyrektora siatkówki Kamila Składowski. Mi odpisał będzie jeszcze długo w Polsacie. Każda strona jest zadowolona z umowy. Jak chcesz poszukam na Twitterze ci prześlę, co odpisał. 

Edited by Piotr94
  • Confused 1

Spoko, wierzę na słowo. Ogólnie nie wyobrażam sobie, żeby to kto inny przejął. Transmisje ligi CEV mimo starań C+ były mocno takie sobie.

Dziwne tylko, że nie ma żadnego oficjalnego info.