Jump to content
swojadroga

Pakiet Rodzinny HD

Recommended Posts

Posted (edited)

Możliwe, że miałeś aktywowany promocyjnie wyższy pakiet ale o tym nie wiedziałeś, bo Cyfrowy Polsat w tym przypadku nie ma obowiązku informowania o tym abonenta, dla mnie to dziwne:

"Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Ponownie informujemy, że Cyfrowy Polsat nie ma obowiązku informowania Abonenta za pomocą wiadomości SMS o uruchomianiu pakietu dodatkowego przyznawanego w przypadku dokonania opłaty za 12 miesięcy z góry"

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że dodatkowe kanały są aktywowane automatycznie".

Dostałem informację, że ten bonus należy się każdemu co opłaci abonament z góry na 12 miesięcy i dłużej:

"Szanowny Panie

Uprzejmie informujemy, że bonus przyznawany jest po wpłacie za okres 12 miesięcy i więcej".

Edited by Burito

@Mati06 kilka dni po opłaceniu abonamentu na 13 miesięcy z góry otrzymałem sms-a o takiej treści:

4336968500_1587827956_thumb.jpg

Lepsze to niż nic. Opłata za rok z "góry" nie jest jakaś wygórowana (59,88 zł), więc 1 miesiąc wyższego pakietu nie jest złą promocją.

Ja zapłaciłem ża całą umowę i to po pełnych stawkach i nic nie dostałem. W sumie jak by mi mieli takie cos dać to lepiej  jak nic nie dali😂

W dniu 31.03.2020 o 21:51, Konfidell napisał:

Dostałem właśnie rodzinny za 5zl  

Do końca umowy miałem 1.5 roku.

Zerwałem umowę, (dostane jakaś tam karę umowna)I mam rodzinny za 5zlociszy

Ja podpisałem umowę 26 stycznia. Mam pakiet rodzinny +cinemax za 25zl. Zastanawiam się nad wypowiedzeniem umowy bądź zmiana umowy bo też chciałbym płacić 5zl. Czy dużo się płaci za ta karę umowna? Co mam zrobić by płacić mniej? Czy trzymać ta umowę czy warto walczyć o ten pakiet za 5zl?

Podpisałeś umowę 3 miesiące temu i chcesz ją zerwać by płacić mniej ?Zdążyłeś zapłacić chociaż jeden rachunek ?Bo pewnie pierwsze trzy miesiące miałeś gratis.

6 minut temu, Pawel napisał:

Podpisałeś umowę 3 miesiące temu i chcesz ją zerwać by płacić mniej ?Zdążyłeś zapłacić chociaż jeden rachunek ?Bo pewnie pierwsze trzy miesiące miałeś gratis.

Płaciłem juz jeden rachunek. Był termin zapłaty do 26 kwietnia za czwarty miesiąc (1 płatny z góry ) . Od 26 stycznia do 25 kwietnia miałem 3 miesiące darmowe. Chodzi mi o to czy trzymać ta umowę na tych warunkach co mam teraz czy można coś ugrać. 

To moja pierwsza umowa z cyfrowym polsatem. 

Poza karą za zerwanie umowy raczej nic nie ugrasz.Za 18 miesięcy możesz zacząć myśleć o negocjacjach ws. oferty.

Umowa za 4,99 zł miesięcznie na pakiet Rodzinny HD jest ofertą utrzymaniową i proponowana po zakończeniu starej umowy. Nie można jej otrzymać nie spełniwszy tych warunków.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Teraz mam 4 miesiąc umowę. To po ilu miesiącach mogę walczyć o tańszy pakiet? 

Bo gdzieś czytałem że można pół roku wcześniej pytać o przedłużenie ale czy to prawda to nie wiem. 

3 godziny temu, Konfidell napisał:

A co chciałeś canal plus za to?

Canal + mam w PC+.

Możesz dać i dziś ale zapomnij przez kilkanaście miesiecy o lepszej ofercie.

Z tego co pamiętam to taka umowa utrzymaniowa może być otrzymana chyba na 3 miesiące przed zakończeniem dotychczasowego kontraktu. Wypowiedzenie najlepiej przez ICOK przesłać.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

I na końcu chciałbym się zapytać jakie koszty za pakiet familijny lub familijny max przy przedłużeniu umowy z pakietu rodzinnego można ugrać? 

Nim będziesz przedłużał wszystko może się zmienić.Familijny za 20zeta i Familijny Max 30 zeta przy umowach na 24 miesiące.

Z tego co kojarzę to za pakiet Familijny HD przy takiej umowie utrzymaniowej zapłaciłbyś 20 zł miesięcznie.

A na ile podpisałeś tą umowę ?

Ale i tak dzięki wielkie. Będę mniej więcej wiedział jakie ceny są. Narazie trzymam umowę i czekam aż miną kolejne miesiące. 

Dopiero po wypowiedzeniu pod koniec umowy oni dzwonią i wtedy można to ugrać? 

7 minut temu, lukasbabel2 napisał:

I na końcu chciałbym się zapytać jakie koszty za pakiet familijny lub familijny max przy przedłużeniu umowy z pakietu rodzinnego można ugrać? 

Familijny HD 20zł w umowie 24/3

Familijny Max HD 30zł w umowie 24/3.

Napewno zadzwonią i to na pół roku wcześniej ale na bank umowy w takiej cenie ci nie zaproponują. Bądź asertywny i odmawiaj, a na 3 miesiące przed końcem zaatakuj. Powinno się udać.

A poza tym lubicie oglądać filmy na cinemax? Polecacie ten pakiet cinemax? Czy warto go mieć? 

Oczywiście wypowiedzenie złożone. Oferta Z DUKu

8 minut temu, Burito napisał:

Z tego co kojarzę to za pakiet Familijny HD przy takiej umowie utrzymaniowej zapłaciłbyś 20 zł miesięcznie.

A na ile podpisałeś tą umowę ?

24 miesięcy, od 26 stycznia 

Dopiero 4 miesiąc umowy się zaczął niedawno