Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też tylko Rodzinny HD, ale jakieś 2 miesiące temu działały mi właśnie kanały z Familijnego HD. Wtedy przypadkowo to odkryłem naciskając na pilocie P+. Było to oraz 1 okres zaliczeniowy, podejrzewam że to taka cicha promocja mająca zachęcić do zwiększenia pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to zachętą do przedłużenia, jeśli oddasz dekoder wypożyczonymi i tak nie tracą dużo na tym, a kusi.

Sam byłem kiedy świadkiem jak klient przyszedł z awanturą. Miał dekoder na własność i po rozwiązaniu umowy przez ponad 2 lata korzystał z pełnego pakietu jaki wtedy był i jak w końcu operator mu wyłączył sygnał,to w przyszedł do APS-u z pretensjami: "dlaczego mnie teraz okradacie i wyłączanie kanały, jak to mój dekoder i ma działać, przecież go kupiłem jak podpisywałem umowę to po umowie też ma działać"

Nie rozumiał że po umowie operator ma prawo zakodować płatne kanały, a jeśli działały to przez błąd systemu.

Ale nie odbiegają od tematu wątku.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Powiem szczerze , że zaskoczył mnie brak tego kanału w pakiecie Rodzinnym HD. Korzystam z niego sporadycznie w zasadzie tylko oglądam kanały sportowe. Dzisiaj szykowałem się na mecz siatkówki a tutaj zaskoczenie.Tego kanału nie ma w twoim abonamencie. Nie ma go nawet w Familijnym do którego mam jeszcze dostęp przez kilka miesięcy. Jak to się stało, że kanał dostępny kiedyś w DVB-T za free po przejściu na HD "wyleciał" z najtańszych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, maciekmm napisał:

WItajcie. Czy w Pakiecie rodzinnym dzialaja Vox music, Eska Rock i Polo tv po zakodowaniu tych kanalow ?

 

VOX MUSIC TV i ESKA ROCK TV od wczoraj działają, wcześniej nie było uprawnień. Polo TV HD od razu "zaświeciło".

 

 

W dniu 20.09.2019 o 18:30, torre24 napisał:

Chętnie przejąłbym umowę z tym pakietem (albo wyższym ale max pół roku przed końcem umowy). Jakby komuś zbywało to proszę o PW. Okolice Częstochowy, Radomska, Bełchatowa, Sieradza, Piotrkowa Tryb.

 

 

 

Jaką byś chciał przejąć umowę w wyniku cesji ? Rodzinny HD za 4,99 zł miesięcznie ? Mówię z góry to nie przejdzie, Cyfrowy Polsat odmawia wykonania cesji umów promocyjnych. Przerabiałem osobiście.....

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaką byś chciał przejąć umowę w wyniku cesji ? Rodzinny HD za 4,99 zł miesięcznie ? Mówię z góry to nie przejdzie, Cyfrowy Polsat odmawia wykonania cesji umów promocyjnych. Przerabiałem osobiście.....

Może być umowa że zwykłym pakietem (w regularnej cenie) ale niewiele przed końcem okresu minimalnego. Wypowiem i przedłużę za 5 PLN albo rozwiążę. Oczywiście jeśli przejdzie cesja. Spróbować można.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...