Skocz do zawartości

NTC w dekoderze SHD-85


TomPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj rano dzwoniłem na 801505505 Facet twierdził że nie przewidują żadnej aktualizacji i nie wie kiedy NTC ruszy. Jeśli aktualizacja jednak jest to super , bo już zastanawiałem się nad pismem do UKE w tym temacie.

No i byś się wygłupił, bo w umowie z tp nie ma mowy o NTC :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnie info z infolinii z dnia dzisiaj:)

 

Mateusz, tak jak wyjaśniliśmy Tobie podczas rozmowy telefonicznej Orange Polska nie wspiera i nie zajmuje się tv cyfrową naziemną. Oprogramowanie do naszych dekoderów tv DTH lub IPTV jest specjalnie przygotowane pod odbiór tv satelitarnej albo kablowej. W razie pytań zapraszam do kontaktu

 

Odbyłem troszkę nieprzyjemną rozmowę i nie dali się przegadać rzuciłem słuchawką pod koniec :(

Ostatecznie szukam sposobu na rozwiązanie umowy a jeżeli się nie uda czekam do końca umowy i żegnajcie pomarańcze (w 100% nie polecam TV Orange) żałuję tej decyzji i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja pozwolę sobie stanąć nieco w obronie Orange, choć sam nie jestem z nich do końca zadowolony... Przez to, że brakuje aktualizacji DVB-T, chcecie rozwiązywać umowy?? Popatrzcie, że żadna z dwóch największych platform C+ i CP, nawet nie ma w swojej ofercie dekoderów typu combo i jakoś nikt nie robi z tego afery. Tak na zdrowy rozum, to ludzie na infolinii mają rację, bo podstawowym i zasadniczym zadaniem SHD 85, jest odbiór telewizji satelitarnej z pakietów Orange, a NTC to tylko swego rodzaju bonus. To, że nie ma aktualizacji teraz, nie oznacza, że nigdy jej nie będzie. Technicy TP/ORANGE nigdy nie należeli do najszybszych :/ Pozatym myślę, że Orange nie jest takie złe jak wszyscy mówią... Przyzwoity i tani WITAJ HD, pakiety N-ki, czy wideo na życzenie, którego nie ma nigdzie indziej. Po ostatniej aktualizacji, nawet dekoder stał się bardziej znośny, choć nagrywania nadal brakuje :/ Ale podpisując umowę chyba wiedzieliście, na co się decydujecie?? A jak tak wam brakuje tych 14 kanałów DVB-T, to kupcie sobie oddzielny tuner, który będzie bardziej funkcjonalny i wygodny niż SHD 85...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie raz tu pisałem, że w umowie z tpsa na telewizję nie ma ani słowa o dvb-t, więc te wszystkie żale to możecie pisać na płocie... :read:

A jakoś nikomu nie przyszło do głowy by próbować rozwiązać umowę, bo usb nie działa? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co dają dekoder combo ? Tv Naziemna jest bezpłatna więc w czym problem zrobić porządny soft ? zrobili by i mieli by spokój, a nie każdy co innego gada na infolinii, mailowo co innego. Wymiana na nowy dekoder UHD88 nie możliwa bo tylko dla nowych klientów albo do wyczerpania zapasów. Przepraszam to kiedy te zapasy SHD85 mają się wyczerpać jak czarny dekoder dla nowych klientów ????

Cyfrowy Polsat wymienia dekodery. Zobaczymy co będzie dalej.

 

PS.Co do dekodera do naziemnej to nie stać mnie na drugi z wielkim trudem kupiłem jeden do drugiego tv, a najbardziej mi zależy żeby mieć w tym dekoderze od Orange TVP Info/Kielce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rozmawiałem dzisiaj z 801505505 i grzecznie pytałem o mux-1. Konsultant poprosił o chwilę aby się skonsultować. Po paru minutach odpowiedział, że aktualizacja ma być od 1 czerwca i będzie sukcesywnie dosyłana do różnych regionów i dekoderów. Tak jak z każdą aktualizacją. Czyli pierwszy dekodem powinien odbierać mux-1 od 1 czerwca. Proponuję dzwońcie również, aby zasypać ich pytaniami i zgłoszeniami a wtedy uruchomią i może jeszcze szybciej. Ja powiedziałem im, że zależy mi na odbiorze najpóźniej na Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się wreszcie mux 1, jest dostępny w panelu tv naziemna. Dziwne jest to ze TVP 1 HD jest na kanale 200 a następnie w kolejności jest eska i pozostałe kanały są porozrzucane. Jest tez wreszcie też TVP Info Kielce wcześniej było TVP Info Kraków a mieszkam w świętokrzyskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...