Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Trzymam kciuki iż przejdą z hb na inna sat chociażby atre 19.2 lub 23.5 bo mamy zapchaj dziurę na 13E oddajmy ją bogatszym sky it

 

Pamiętaj że teraz prawie 3/4 kanałów jest dublowanych na obu platformach a więc po połączeniu duble znikna i bedziemy mieli prawie 3 TP wolne za kanały w przyszłości. Aby kasy nie tracicc tmczasowo będzie mozna je wynająć a w razie potrzeby wynajem zlikwidowac i włala mamy miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Umowę mam do marca i teraz nie wiem czy składac wypowiedzenie bo fuzją może byc w tym okresie albo i nie . Nikt nic nie , tylko są powielane slogany ,przypuszczenia i domysły ...

ja też mam do marca i wydaje mi się, że wtedy będzie połączenie. Może coś więcej ugramy przy połączeniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, Nka zachowuje się tak jakby nie chciała się sprzedać a Cyfra ją kupić. Maja już błogosławieństwo tzw. organów i nic. Świat finansjery zdziwiła też zapowiedź, że to Markus ma być szefem tej nowej Cyfry - nie rezygnując nic ze swoich apanaży i uprawnień w N. To takie novum nawet na skalę europejską. Między wierszami można było wyczytać, że w ostatecznym, pięcioletnim okresie Cyfra ma przejąć cały majdan TVN - czyli tzw. telewizję publiczną, oddziały terenowe, helikoptery wozy transmisyjne itd. Francuzom jednak wcale się nie śpieszy do konkurencji z TVP - bo oni wolą tylko satelitę i wspomóc kręcenie jakiegoś tam filmu dla celów swojej reklamy. Jak HBO. Co z tego w końcu wyjdzie nie wiedzą nawet na dzień dzisiejszy najlepsi wróżbici z Jackowskim na czele. A tu zagwozdka i z samą TVP - nikt nie wie czy np. TVP1 zostanie tylko narodowy a reszta pójdzie w całkowitą komercję, jak chcą niektórzy - co znacznie zmieni sytuacje na linii TVP - N i Polsat. A z Polsatem też może być kabaret niczym z Nką po śmierci Wejcherta, gdzie Jego rodzina wycofała udziały - zmuszając TVN do ratunku w szukaniu partnera /"jelenia"/. Złe języki w Warszawie mówią, że Małgorzata po powrocie z Kenii z gitarzystą, może wycofać swoje udziały z Polsatu i nie daj Bóg dogadać się np. z Markusem. A mówią, że lepiej stoi finansowo niż dotychczasowy małżonek. I po co spieszyć się z fuzją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Umowę mam do marca i teraz nie wiem czy składac wypowiedzenie bo fuzją może byc w tym okresie albo i nie . Nikt nic nie , tylko są powielane slogany ,przypuszczenia i domysły ...

ja też mam do marca i wydaje mi się, że wtedy będzie połączenie. Może coś więcej ugramy przy połączeniu ;)

 

Przyznam że mam niezły mętlik w głowie co w tej sytuacji zrobic.

 

Miałem zamiar w grudniu wysłac wypowiedzenie by już od styczniu powalczyc o godne warunki nowej umowy. Nie ukrywam że teraz płacę słono i chcę jak najszybciej tą cenę zredukowac.

 

Jednak mam wątpliwości , bo jeśli wejdzie nowa oferta to może byc ona atrakcyjna a ja będę z ręką w nocniku. Chyba że jeśli po podpisaniu nowej umowy połączą się i z tego tytułu znów powędruje wypowiedzenie w związku z nowym regulaminem.

 

Chyba zadzwonie w tej sprawie do BOKu bo zbyt wiele jest znaków zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci BOK doradzi. NIC. Z pewnością nic sensownego bo nic obecnie nie wiedzą w jakiej formie będzie połączona oferta. Ja bym jednak poczekał. Sam mam umowę jeszcze 3 miesiące w n-ce za 59 zł ale że nie potrzebuję takiej ilości kanałów wysłałem wypowiedzenie i czekam na zakończenie umowy. A z drugiej strony nawet jeśli byś podpisał w tym roku umowę, to przypuszczam że będzie możliwość przejść na nową ofertę w przypadku połączonej oferty po fuzji, jeśli Ci będzie bardziej odpowiadać.

 

Ja sugeruję poczekać, nawet przejść na chwilę na DVB-T aż się okaże co się urodzi po połączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107, w BOK niczego się nie dowiesz.Skoro masz umowę do końca marca to ja bym ci radził , podobnie jak kolega wyżej wysłać w grudniu wypowiedzenie i czekać do samego końca, co , jak i na jakich zasadach będzie ta fuzja.Zanim ci się skończy umowa, pewnie będzie już wszystko wiadomo, i wtedy podejmiesz decyzje.

ps- ale to tylko taka moja sugestia, jak ja bym zrobił na twoim miejscu.Ja mam umowę z cyfrą do końca stycznia i też będę czekał do końca,choć do tego czasu może jeszcze nic nie być wiadome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Jak nie podpizesz aneksu i zrezygnujesz z umowy zanim wejdzie nowa oferta to później będziesz ja podpisywał jak nowy klient.

Jak teraz podpiszesz aneks to wyyatgujesz lepsze warunki na Cyfre z których będziesz zadowolony a w razie czego po połączeniu i zmianie regulaminu będziesz startował do nowej oferty jak klient i masz szanse na kolejne negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że oni to tak zrobią, że nie będzie możliwości rezygnacji przy połączeniu - zmieni się np nazwa pakietu itp, a kanałów dodadzą więc nie będzie można napisać, że ci kanały obcięli to rezygnujesz i tyle, w sumie oferty są podobne tylko inaczej poukładane. Gorzej mają ci z enki, bo oni mają więcej w pakietach za niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może fuzja będzie rodzajem joint venture (jak w przypadku Orange i T-Mobile) ? Wspólna platforma technologiczna, mniejsze opłaty utrzymania infrastruktury, zmniejszenie liczby punktów obsługi klienta i przejście na MPEG4 (co odbije się na abonentach cyfry), zwolnienie miejsca na tp itd...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie masz racji.

 

Teraz z byle pretekstu można było wysyłac wypowiedzenie i rezygnowac. Przy tak gigantycznej zmianie jaka jest przed nami na 100% będzie taka możliwośc są na to odpowiednie przepisy. Wiadomo że Nasz Kraj jest nieco dziwny ale bez przesady.

 

Tym bardziej że niektóre kanały mogą wypaśc a inne wskoczyc (np. CBS ) ,

 

Tak z innej beczki

Wczoraj bardzo ciekawy wywiad był z Januszem Basałajem . Też było nieco o fuzji , mówił że przed nowym szefem sportu w C+ stoją nowe wyzwania bo będzie miał pod swoimi skrzydłami Lige Europy I Ligę Mistrzów

 

To jest ważny głos gościa z środowiska które się spotyka nieoficjalnie i takie treści się przedostają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie ? Tak to faktycznie druzgocący argument.

 

Jak patrze na promocje npremium to jestem w stanie się założyc że dni tego pakietu są policzone. Nie ma go nigdzie ani w papierowym programie TV ani nawet nie ma reklamówki promującej ten pakiet np w tvn 24 czy zwykłym.

Nikt o to nie dba.

 

Dziennikarzy c+ jest za mało ?

 

R. Dębiński, G. Mielcarski;Cezary Olbrycht;Krzysztof Marciniak, Stefan Białas; Tomasz Lipiński ; Piotr Laboga, Leszek Orłowski ; Przemysław Rudzki, Krzysztof Przytuła; Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny ; Tomasz Wieszczycki; Tomasz Smokowski itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...