Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Być może umowa o TCM ma inną datę, co może (ale nie musi) wynikać z faktu, że w pewnym momencie zamieniono nadawanie łączonego CN/TCM w oddzielne kanały.

 

Natomiast co do fuzji to nie sądzę, by miała znaczenie w tym wypadku. Choćby dlatego, że żaden dokument nie jest podpisany, więc tutaj nie może być mowy o tym, żeby "nie zawracać sobie głowy" podpisaniem nowej umowy, w poważnej korporacji nikt na to sobie pozwolić nie może, choćby zakładał absolutną dobrą wolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu mają wycofać CN z Cyfry + ? Przecież platforma N to co innego niż Cyfra na dzień dzisiejszy 8) Jakoś N włączyła Polsat Sport News a Cyfrze + nie 8) N wyłączy Cn to nie znaczy że Cyfra też to zrobi bo z tego co ja widze to Platforma N robi swoim a Cyfra + swoje oddzielnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek pisze

Choćby dlatego, że żaden dokument nie jest podpisany,

Kto gra na giełdzie interesuje się spółkami nie puszcza się takich informacji do opini publicznej bez podpisanie umów wstępnych ja wnioskuje znowu na podstawie tego co wiemy ,że wiele dokumentów zostało już podpisane i rozmowy są w końcowej fazie.. Nk-a nie ma wyjścia z punktu widzenia biznesowego .a wycofanie sie z rozmów z właścicielem cyfry doprowadziłoby do bankructwa firmy ITI a co za tym idzie spółki tvn..

Ja osobiście przypuszczam ,że widoczne efekty fuzji przejęcia.. widoczne będą po nowym roku gdzieś początek II kwartału..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie istotne dlaczego miałyby znikać. z samej Cyfry . Skoro są w nowych umowach czy aneksach..

Pewnie nka związku z fuzją wypowiedziała umowy lub nie przedłużyła stąd to info ..

A Po fuzji zobaczymy...

Przejmowanie Wizji kto nie pamięta. To przypomnę trwało rok .. Pewnie i tu będzie podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie istotne dlaczego miałyby znikać. z samej Cyfry . Skoro są w nowych umowach czy aneksach..

Pewnie nka związku z fuzją wypowiedziała umowy lub nie przedłużyła stąd to info ..

A Po fuzji zobaczymy...

Przejmowanie Wizji kto nie pamięta. To przypomnę trwało rok .. Pewnie i tu będzie podobnie..

 

oficjalne info i polaczenie w 1 spolke C+ i WizjiTV bylo w grudniu 2001 roku, wspolna oferta wystartowala 1 marca 2003 roku. Dla mnie to 3 miesiace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Ciekawi mnie ile będzie trwała unifikacja oferty i sprzętu. Niby z wizją było prościej, ale z drugiej strony trzeba było anteny przestawiać. tu nic takiego nie ma, ale za to różne sprzętu, systemy kodowania, parowanie, oferta inaczej ułożona itd. Na moje, jakby nie patrzeć wyjdzie gdzieś 12 - 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie istotne dlaczego miałyby znikać. z samej Cyfry . Skoro są w nowych umowach czy aneksach..

Pewnie nka związku z fuzją wypowiedziała umowy lub nie przedłużyła stąd to info ..

A Po fuzji zobaczymy...

Przejmowanie Wizji kto nie pamięta. To przypomnę trwało rok .. Pewnie i tu będzie podobnie..

 

oficjalne info i polaczenie w 1 spolke C+ i WizjiTV bylo w grudniu 2001 roku, wspolna oferta wystartowala 1 marca 2003 roku. Dla mnie to 3 miesiace

Nowa Cyfra wystartowała 1 marca 2002 r tylko nie pamiętam do kiedy Wizja nadawała na Astrze.Na samym początku zamiast Wizji Sport był sam Canal+ Sport /niebieski/lecz filmy były niedostępne tylko sam sport.Biorąc pod uwagę ze programy są nadawane z jednego satelity nie powinno to trwać dłużej niż to miało miejsce z Wizją mam na myśli wspólną ofertę programową nie ważne czy pod jedną czy pod dwoma banderami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . I jak Panowie wiadomo coś więcej o fuzji ? Mniej więcej kiedy kanały n premium bd w cyfrze ? I jeszcze mam dodatkowe pytanie bo z tego co czytałem te kanały mają wyjść w HD i moje pytanie brzmi czy wiecie może czy kanały bd również chodziły normalnie bez tej funkcji ? ( chodzi mi , że bez HD )

 

Wątpię, kanały po to są w HD, żeby naciągać ludzi na nowy sprzęt nie dlatego żeby lepiej wyglądał obraz. Tak samo jest z grami komputerami, mają coraz to wyższe wymagania by kupować nowe PC.

 

Ja się z tobą nie zgodzę, nie wiem na czym ty oglądasz telewizję, ale nie wyobrażam sobie jak na 40" oglądać programy przez euro na zwykłym dekoderze, po co się cofać ??, dublować kanały itp. wg mnie w ogóle wszystkie kanały powinny być nadawane w HD (nawet tak jak te obecne nowe od C+ bo pozostawiają wiele do życzenia, ale zawsze to skalowanie po stronie nadawcy trochę lepiej wygląda), N pogoniła wszystkich i szkoda żeby zmarnowało się to co zaczęli postawili na jakość i chwała im za to, a że później wychodziło czasem jakoś to już inna kwestia, sprzęt ADB to też klasa która była praktycznie rozdawana za darmo, wreszcie HD i jakość przekazu mogła wejść "pod strzechy" jak ja to nazywam za naprawdę rozsądne pieniądze, nie musiałem mieć fulla żeby oglądać HBO czy dopłacać za HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jaka jest sytuacja ale wydaje mi się żę ładne słowa dobierają raczej osoby z ITI, tak aby wyjść z twarzą. Jest to przejęcie ale na innych zasadach. Zresztą nawet gdyby odbywało się jak poprzednio, to ze względu na inną rzeczywistość wszystko może przebiegać zupełnie inaczej.

Ale skoro Andrzejki się zbliżają to niektórzy już wróżą :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi komunikat mówiący o tym, że marka N znika. Komunikat, a nie domniemywania. Nie wystarczy czytać, trzeba jeszcze rozumieć co się czyta.... W tej chwili wiadomo, tylko tyle, ze jeżeli się dogadają powstanie nowy Twór na bazie C+ i N. Na jakich zadach, z jaką nazwą itd jest niewiadomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...