Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ,że nC+ nie zrobi takiego błędu na początku i pozwoli na korzystanie przy nC+ z karty na własnym dekoderze z uniwersalnym czytnikiem.

Nie interesuje mnie system kodowania ważne zeby nie było parowania!!!!!

Jeśli będzie parowanie rezygnuje z nC+ nie podpisuje aneksu i przechodze do kablówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bastek, lockout się skończyl i NHL już gra.

 

A to nawet nie wiedzialem, za bardzo mnie NBA pochlanal i nawet nie trafilem nigdzie na info o koncu lockoutu w NHL. Ciekaw tylko jak z prawami, bo do konca sezonu ma chyba ESPN America u nas i tyle. Zobaczymy, czy kanal trafi do NC+, czy po prostu jego prawa na transmisje NHL,NFL,MLB i lig uniwersyteckich przejda do kanalow sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, co tak naprawde bedzie z Premier League. Przetarg na prawa z tego co sie orientuje juz sie zakonczyl. Jest duza mozliwosc, ze ligi angielskiej zabraknie w Canal+. .

 

I co nikt się nie pochwalił ze wygrał :?::twisted:

 

A kto sie ma pochwalic? Jedynie kto mogl qpic prawa w Polsce to Canal+, ale kwota za prawa byla podobno gigantyczna, wiec kto sie ma pochwalic? Cisza podobna do tej zwiazanej z prawami do Serie A, ktorej tez nikt nie qpil. Dopiero pozniej wyladowala w N. Zero jakichkolwiek przeciekow mowiacych o tym, ze Premier League zostaje w C+. Malo tego - wiecej informacji mowiacych o tym, ze bedzie bardzo ciezko o prawa. Badzmy jednak dobrej mysli.

 

Sorry, ze tak post pod postem walnalem zamiast edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parowania to może rsa najmniejsze co wyciekło ale MOSC CAS7 już takim rozwiazaniem prostym nie jest =wymiana kartek;) ale poczekajcie i sami się przekonacie że chyba cas7 tylko ktoś was wkręcal nagra owszem ale nie cas;)nie rozumiem utrzymywania 2 systemów...a w sumie 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie parowanie rezygnuje z nC+ nie podpisuje aneksu i przechodze do kablówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po 1 - więcej "!" się nie dało?:)

po 2 - a kogo interesuje że przechodzisz do kablówki?

 

Ludzie, uciekamy od tematu! Fakty są takie:

- MR rodem z nki nie jest zły! Działa jak trzeba i da się wykupić na więcej niż tylko 2 dekodery! To jest akurat postęp w stosunku do MR z Cyfry+.

- dekodery od ADB (przynajmniej z oprogramowaniem które jest w nce) są po prostu lepsze, jeśli zaktualizują oprogramowanie i mój Pace będzie miał możliwości takie jak dekoder z nki - będę się cieszył.

- parowanie kart - owszem, ból... tu i ja ubolewam niestety... sam mam HTPC zrobione z kartą sat, więc jak wprowadzą kodowanie nie będę zadowolony... ale tutaj akurat pożyjemy zobaczymy, nie ma jeszcze jednoznacznej informacji na temat parowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tajemnice.Sam w sobie jestem nastawiony źle na pierwsze przecieki dotyczące sprzętu.Dla ludzi majacych swój sprzęt nie są to dobre wieści. Dla klientów obu platform mających darmowe dzierżawy itd sprawa fajna i ciekawa.N jako 1 oferowala dekodery bez ''czynszu'' więc może NC+ to samo zaoferuje.Oferta programowa? tu mi to wisi bo oferta C+do 70zl powinna zostać ewentualnie drobne dołączenia kanałów.Czyli za 70zl coś pokroju optimum z C+/Npremium w tym już w pakiecie kanały hd i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANDPOL, ja mam skrętki puszczone między pokojami (mimo że nie mam MR z nki) i co w związku z tym? Też je musiałem jakoś puścić kiedyś... Tak samo ktoś może to zrobić teraz... Ludzie opanujcie się! To nie jest koniec świata! Jak komuś się coś nie spodoba (bo oczywiście może mieć do tego prawo każdy) może przecież przejść do CP... Zrozumcie że nie ma monopolu, jakaś alternatywa jest, nie ma co płakać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dekodery od ADB (przynajmniej z oprogramowaniem które jest w nce) są po prostu lepsze, jeśli zaktualizują oprogramowanie i mój Pace będzie miał możliwości takie jak dekoder z nki - będę się cieszył.

Możesz pomarzyć, pace a adb to dwa różne światy. :) Tylko kolorystyka będzię identyczna, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomarzyć, pace a adb to dwa różne światy. :) Tylko kolorystyka będzię identyczna, nic więcej.

Bajki opowiadasz. Pace jest na dość wydajnym procesorze STi7105, na którym (gdyby ktoś się postarał i nie było ograniczeń licencyjnych) spokojnie można odpalić Carbo od ADB albo coś zbliżonego.

 

Inny przykład tego typu: Sagemcom DSI87 (STi7111) - na oprogramowaniu Cyfry muł z małą ilością funkcji, a po wgraniu Enigmy2 działa ponadprzeciętnie szybko.

 

Cyfra+ (czy podmiot, któremu to zlecają) robią po prostu paskudne oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma oficjalnej informacji, dot. dystrybucji samych kart, ewentualnie cam'ów :( dla Klientów posiadających swój własny sprzęt.

 

Kilkakrotnie bylo juz powiedziane ze samych kart nie bedzie. Pytanie do kiedy niededykowane dekodery z karta Cyfry w czytniku beda dzialac. Do marca czy dłuzej? Na razie nikt na to nie odpowiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest napisane że nie będzie wprost mogą być oferowane z camem a mogą i same.Nie jest też napisane że będzie PAROWANIE!!Własnie pokusiłem się policzyć ile ludzi u mnie w rodzinie ma sprzęt od operatora 4 na 20...pozstałe wlasne dekodery 3-4 jak w domku jednorodzinnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...