Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli robimy listę życzeń to chciałbym aby w "Nowej Cyfrze+" znalazły się kanały

 

-Nsport (wiadomo LM )

-Nfilm

-Fox

-Nickelodion

-Boomerang

 

 

Jeżeli chodzi o Nsport to jestem ciekaw czy będzie tak jak do tej pory 8 kanałów i na każdym inny mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robimy listę życzeń to chciałbym aby w "Nowej Cyfrze+" znalazły się kanały

 

-Nsport (wiadomo LM )

-Nfilm

-Fox

-Nickelodion

-Boomerang

 

 

Jeżeli chodzi o Nsport to jestem ciekaw czy będzie tak jak do tej pory 8 kanałów i na każdym inny mecz.

 

Ja jeszcze dorzuciłbym do tego BBC CBeebies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało nam się dowiedzieć - od anonimowego przedstawiciela Canal+ Cyfrowego - wszystkie negocjacje z ITI (TVN SA) w celu przejęcia N są na tak zaawansowanym poziomie iż już w grudniu abonenci N mogą otrzymać dostęp do paczki Canal+ (cena około 30 zł/m-c), z kolei N Premium (start 15 grudnia br. - bez dodatkowych opłat dla klientów z opcją Canal+, 10 zł dla klientów bez opcji Canal+) ma szansę trafić do Cyfry+. CENY NIEOFICJALNE!!! Dodatkowo wiadomo, iż kanały N Premium nie znikną z rynku do chwili wygaśnięcia umów, jakie podpisała N lub w jej imieniu ITI/TVN SA. Aktualnie jednak nie wiadomo co z pozostałymi kanałami, jakie odróżniają oferty N i Cyfry+. Należy dodać iż w planach jest także dołączenie do oferty Cyfry+ TVN Turbo HD i TVN Style HD ? tutaj jednak brak informacji czy nastąpi to jeszcze w br. O wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to podstawa to zachowanie nadal zasady nieparowania kart i możliwości użytkowania własnych dekoderów.

Reszta to sprawy poboczne - zmiana oferty (mam nadzieje, że na lepsze) przy niezmienionej cenie lub nieznacznie zmienionej.

 

A te dane z Fakebooka to należy wykasować.

 

Edit

Teraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że niby dla czego musi? Ten kanał nie jest godny uwagi. Mam go w n i jeszcze nic mnie tam nie zatrzymało na dłużej niż 5 minut.

 

A widzisz, każdy ma inne gusta, bo ja gdyby "Discovery Historia" było dostępne także w "TNK" lub "TNK HD", to tylko dla tego jednego kanału bym je regularnie doładowywał, ale nie dam sobie tylko dla tego kanału "wcisnąć" "Nboxa", skoro mam swój tuner, na którym odbieram "Cyfrę+", "Cyfrowy Polsat" i "TNK SD/HD" i dlatego nie mam "Nki" i wychodzi, że chyba słusznie, że nie uległem :D .

 

Dla mnie też podstawą jest zachowanie możliwości odbioru nowej platformy na własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje sugestie co do dodania kanałów z platformy n do Cyfry+ to: MGM HD, Wojna i Pokój, Discovery HD Showcase, FOX HD, nFilm (z czasem może zostać połączony z Canal+), nSport (z czasem można połączyć go z Canal+Sport), nPremium, Boomerang, cała paczka kanałów BBC, Sportklub+. Zobaczymy co z tego wyjdzie pewnie za jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak udało nam się dowiedzieć - od anonimowego przedstawiciela Canal+ Cyfrowego - wszystkie negocjacje z ITI (TVN SA) w celu przejęcia N są na tak zaawansowanym poziomie iż już w grudniu abonenci N mogą otrzymać dostęp do paczki Canal+ (cena około 30 zł/m-c), z kolei N Premium (start 15 grudnia br. - bez dodatkowych opłat dla klientów z opcją Canal+, 10 zł dla klientów bez opcji Canal+) ma szansę trafić do Cyfry+. CENY NIEOFICJALNE!!! Dodatkowo wiadomo, iż kanały N Premium nie znikną z rynku do chwili wygaśnięcia umów, jakie podpisała N lub w jej imieniu ITI/TVN SA. Aktualnie jednak nie wiadomo co z pozostałymi kanałami, jakie odróżniają oferty N i Cyfry+. Należy dodać iż w planach jest także dołączenie do oferty Cyfry+ TVN Turbo HD i TVN Style HD ? tutaj jednak brak informacji czy nastąpi to jeszcze w br. O wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco.

Jak już kogoś cytujesz to to łaskawie zaznacz. Po drugie post jest już stary, po trzecie - jak NAM hehe czyli komu??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć nie jestem abonentem żadnej z tych platform to mam nadzieje że kanały n'ki zostaną tylko w logotypach i nazwie się zmienią np: nFilm 1 HD zamienił by się w Film+ HD zaś nFilm 2 HD zmieniłby się w Film+2 HD a nSport HD zmieniłby się w Sport+ HD z kolei Wojna i Pokój zmieniłaby się w Wojna i Pokój+ lub Film+3 Rosja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany do oszczędności w najbliższym czasie. W końcu umowy na poszczególne kanały w obu platformach są podpisane i nie wiem czy tak z marszu można wyrzucić zdublowane kanały. A LM, NFilm za darmo nikt nie da. Chyba że ktoś ma multipakiet. Zresztą szykują się na wydatki na wymianę sprzętu. Oby jak najszybciej do szło do połączenia platform. Święta tuż tuż, więc atrakcyjnej oferty nie ma co się spodziewać.

 

A czy ktoś wie jaką opinie ma na ten temat UOKIK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawedo - UOKiK nie ma tu nic od szukania i nie są potrzebni.

 

Wiem że UOKIK interesuje się takimi przypadkami i wielokrotnie potrzebna była jego zgoda. W końcu konkurencja na rynku się zmniejsza. Teraz CP musi się obudzić bo zostanie platformą dla biednych.

 

@blueman To zależy czy miałeś do tego jakieś podstawy czy była to tylko intuicja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojdzie ostatecznie do fuzji będzie to świetna wiadomość. Być może ceny delikatnie pójdą w górę ale jaki będzie towar... :D Najlepsze filmy, najlepszy sport, najlepsza rozrywka tylko w Cyfrze +. Pasowałoby także żeby prawa z Nfilm/Nsport przeszły do Canal+ żeby nie trzeba było płacić podwójnie, lecz takie rozwiązanie nie będzie mogło szybko dojść do skutku, ponieważ kanały N będą istnieć do czasu zakończenia trwania umów podpisanych przez N, czyli kilka lat. Myślę, że dodatkowym plusem tej fuzji jest fakt, że nie będzie potrzeba n-box'a i drugiego dekodera żeby mieć praktycznie wszystkie kanały, gdyż po połączeniu konkurencja będzie się wyróżniać tylko Polsatem Sport. Swoją drogą zrobi się wtedy ciekawie, bo czy sam Polsat Sport wystarczy Cyfrowemu Polsatowi aby utrzymać klientów? Nie sądzę, dlatego myślę, że dopiero po tej fuzji zrobi się gorąco na rynku. :) Oczywiście to wszystko będzie miało sens dopiero gdy pojawi się oficjalna informacja o tym, że Cyfra + wchłonęła platformę N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP to platforma dla biedaków. Tak było, jest i będzie. Gdy Cyfra połączy siły z N-ką, to Słoneczko będzie gasło... Bo tak naprawdę, to po fuzji nic nie przebije jakości i oferty C+ i N-ki. Jedynie co może zrobić CP, to modlić się by ludzie nie przejrzeli na oczy i nie pouciekali do nowej, jeszcze lepszej platformy. Będzie drożej, ale jakość usług i kanałów też wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rynki adekwatnie zareagowały na wiadomość o ewentualnym połączeniu żab z N-ką. Interesujące, że spada nie tylko wartość akcji TVN ale PSE w Paryżu też negatywnie skonstatowało wiadomość o możliwej fuzji. Spadek kursu o 0,26% w ciągu dnia dzisiejszego jest interpretowana jako kolejny ruch zawłaszczający rynek polski traktowany przez koncern instrumentalnie. Yves Condoix z HDSA dla Reutersa stwierdza, że w kontekście spadku wartości Vivendi o 23% (!!!!) w ciągu pół roku inwestycja w polski rynek pay-tv ma znamiona venture capital a tym samym określi drenujący charakter inwestycji ( czytaj: max zysku, min nakładów).

 

ps. życzę dalszej radości z fuzji :) i zasobnych portfelików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...