Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli powstanie jedna platforma to co zrobią z abonentami posiadającymi umowy i w C+ i N - takimi jak ja.Chyba pozwolą się pozbyć jednej z nich skoro oferta będzie taka sama.

A dalej. Co z kodowaniem? Używam Fergusona 8900 do C+- może odejdą od Seca i będzie wszystko w Conax, w dodatku w module?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: Obecnie przynajmniej przez okres ważnych umów tj. ok 2 lat będą dalej działac 2 platformy, z tym ze do C+ zostanie dodane niezależne pakiety (oczywiscie płatny) N-sport i N-film lub jeden drozszy wspólny na zasadzie Canału+.

N-ka z kolei będzie miała mozliwośc dołaczenia opcji canłu+.

Po dojsciu do pełnego przejecia kontroli nad ITI (moze to juz nastapic w połowie tego m-ca) n-ka nie bedzie juz oferować swoich pakietów, a pozostaną tylko z cyfra+ z opcjami N-k, lub zostana dodane do jakiegos pakietu np. optimum.

Znając popularnośc ligi mistrzów w N-sport, będziemy bardzo drogo płacic za tą przyjemność C+, a niektórym łezka w oku pojawi sie wspominając za n-sport. Obym sie bardzo grubo mylił w tym ostatnim zdaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie lepiej przejść teraz, przynajmniej dekoder turbo zachowasz. Bo znając praktykę Cyfry, ich "superdekoder" PACE zostanie, a turbo wycofają z oferty.

 

Miałem dekodery nk-i i mam peace 500 jak w peace 500 zmienią soft to niczym nie ustępuje zasadniczo tunerom nk-i...

Wadą wszystkich tunerów nk-i było i jest aby włączyć radia sat to trzeba podpinac Internet..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: Obecnie przynajmniej przez okres ważnych umów tj. ok 2 lat będą dalej działac 2 platformy, z tym ze do C+ zostanie dodane niezależne pakiety (oczywiscie płatny) N-sport i N-film lub jeden drozszy wspólny na zasadzie Canału+.

N-ka z kolei będzie miała mozliwośc dołaczenia opcji canłu+.

Po dojsciu do pełnego przejecia kontroli nad ITI (moze to juz nastapic w połowie tego m-ca) n-ka nie bedzie juz oferować swoich pakietów, a pozostaną tylko z cyfra+ z opcjami N-k, lub zostana dodane do jakiegos pakietu np. optimum.

Znając popularnośc ligi mistrzów w N-sport, będziemy bardzo drogo płacic za tą przyjemność C+, a niektórym łezka w oku pojawi sie wspominając za n-sport. Obym sie bardzo grubo mylił w tym ostatnim zdaniu.

 

Obyś się mylił, pamiętamy wszyscy fuzję z Wizją... Wyrzucili mnóstwo świetnych kanałów, a potem zrozumieli błąd, przywracając tylko ich cząstkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak: Obecnie przynajmniej przez okres ważnych umów tj. ok 2 lat będą dalej działac 2 platformy, z tym ze do C+ zostanie dodane niezależne pakiety (oczywiscie płatny) N-sport i N-film lub jeden drozszy wspólny na zasadzie Canału+.

N-ka z kolei będzie miała mozliwośc dołaczenia opcji canłu+.

Po dojsciu do pełnego przejecia kontroli nad ITI (moze to juz nastapic w połowie tego m-ca) n-ka nie bedzie juz oferować swoich pakietów, a pozostaną tylko z cyfra+ z opcjami N-k, lub zostana dodane do jakiegos pakietu np. optimum.

Znając popularnośc ligi mistrzów w N-sport, będziemy bardzo drogo płacic za tą przyjemność C+, a niektórym łezka w oku pojawi sie wspominając za n-sport. Obym sie bardzo grubo mylił w tym ostatnim zdaniu.

to może się tak wygladać... Co do sprzętu to pewnie jakoś muszą poodkręcać swoje umowy ... więc trochę to potrwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż platformy N coraz bliżej!
Fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision

To już nie sprzedają TVN? Czy to kit na podbicie ceny?

Masło maślane.

Nie byłem pewny ani pierwszego i nie jestem pewny drugiego.

Zadyma trwa.

Dziwne manewry. Ale co się dziwić skoro świat finansowy "leży"

Nikt o zdrowych zmysłach niczego wartościowego ot tak nie sprzedaje…

…i biedy do siebie nie ściąga.

Cóż! Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam fuzje z wizja i jak czytam te hymny pochwalne nad Wizja to mnie cos bierze...cienka platforma z jednym kanalem wartym uwagi Wizja Sport ktory ja zreszta doprowadzil do upadku bo placili za mecze reprezentacji fortune zeby tylko je miec u siebie.

jak czytam ze "wyrzucili mnostwo swietnych kanalow " to ...pusty śmiech na sali..

a prawda jest taka z po polaczeniu trzeba bylo podpisac zupelnie nowe umowy z kanalami ktore mialy byc na platformie a wiadomo ze negocjacje trwaja i wszystkiego tak szybko zrobic sie nie dalo.

kanaly warte uwagi wszystkie do C+ przeszly...a te ktore nie to byl zwykly [beep]..

podejrzewam ze teraz tez jakies kanaly straca racje bytu bo rzeczy typu movies24,Universal czy 13 street nie powinny zajmowac miejsca na transproderach chocby ze wzgledu na poziom techniczny jakim nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie 2 operatorów to przecież tylko oszczędności dla platform, nie dodatkowe wydatli. Dla tych co nie znają zasad finasowych to na przykładzie: 2 samochody (2 platformy) i 5 osoby(5 abonentów) do przewiezienia (obsłużenia) , jeden samochód (platforma) postaje likwiduje sie, a te 5 osób (abonentów) jadą jednym samochodem (oglądają jedna wspólną platforme).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam fuzje z wizja i jak czytam te hymny pochwalne nad Wizja to mnie cos bierze...cienka platforma z jednym kanalem wartym uwagi Wizja Sport ktory ja zreszta doprowadzil do upadku bo placili za mecze reprezentacji fortune zeby tylko je miec u siebie.

jak czytam ze "wyrzucili mnostwo swietnych kanalow " to ...pusty śmiech na sali..

a prawda jest taka z po polaczeniu trzeba bylo podpisac zupelnie nowe umowy z kanalami ktore mialy byc na platformie a wiadomo ze negocjacje trwaja i wszystkiego tak szybko zrobic sie nie dalo.

kanaly warte uwagi wszystkie do C+ przeszly...a te ktore nie to byl zwykly [beep]..

podejrzewam ze teraz tez jakies kanaly straca racje bytu bo rzeczy typu movies24,Universal czy 13 street nie powinny zajmowac miejsca na transproderach chocby ze wzgledu na poziom techniczny jakim nadaja.

O gustach się nie rozmawia, ale czy [beep]em nazywasz przykładowo pełną paczkę kanałów MTV, której do dziś nie ma w Cyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to już zaczyna być nudne to płacze nad Wizją ahy i ohy jaka wspaniała platforma i jeszcze wszystkim za darmo dawała :D

Przecież to było ponad 10 lat temu.Tych ludzi którzy wtedy siedzieli w zarządach już dawno nie ma. Dzisiejsza sytuacja jest zupełnie inna i inni ludzie, przepisy itd. N. Jak czytam te wpisy typu olewam po połącznieu obie platformy itd to mi się chce śmiac. Niech jeden z drugim oleje-kogo to obchodzi. Z drugiej strony po cichu pewnie zakupi ten nowy twór bo kablówki wbrew pozorom nie są lepsze ani super tańsze i nie każdy ma do nich dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie 2 operatorów to przecież tylko oszczędności dla platform, nie dodatkowe wydatli. Dla tych co nie znają zasad finasowych to na przykładzie: 2 samochody (2 platformy) i 5 osoby(5 abonentów) do przewiezienia (obsłużenia) , jeden samochód (platforma) postaje likwiduje sie, a te 5 osób (abonentów) jadą jednym samochodem (oglądają jedna wspólną platforme).

Cóż za dedukcja. Zwracam uwagę, że są dwa portfele!

A w jednym z nich jest i mój portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez oczywiście jestem abonentem i chciałbym mieć dalej n-sport i tvp sport za 10 zł/m-c jak teraz w Tnk, ale wyjasniłem tylko z punktu widzenia finasowego czym kieruje sie n-ka, poniewaz z pisanych postów nie wynikało ze wszyscy o tym wiedzą, a najlepsze sa przykłady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam fuzje z wizja i jak czytam te hymny pochwalne nad Wizja to mnie cos bierze...cienka platforma z jednym kanalem wartym uwagi Wizja Sport

 

No co Ty nie powiesz? Jeden kanał?

A mówi Ci coś nazwa HBO albo National Geographic?

Gdyby nie fuzja to byś tych kanałów nie zobaczył w Cyfrze prędko, bo były w Wizji na wyłączność. I takich przykładów jest więcej. Więc nie wypisuj bzdur.

A o Wizji Jeden słyszałeś? Albo VH-1 Classic? To też były dobre kanały.

 

Dlatego mam nadzieję, że w tym wypadku po fuzji takie kanały jak Discovery Historia czy MGM HD nie odejdą do lamusa tylko znajdą się w nowej Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po połączeniu nowa platforma będzie dysponowała aż 11 transponderami a po dogadaniu się z Orange 13 i będzie mogła uruchamiać nowe kanały zarówno SD jak i HD. Będzie mogła zrezygnować z pobierania z transpondera CP- 12265 żenującej jakości Fox HD , Cinamax2HD, czy HBO HD ( kopie tych kanałów od maja nadawane są równolegle z transponderów Orange z kodowaniem Viaccess w bardzo dobrej jakości ale bez AC3) , FoxLife HD i AXN HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie fuzja to musialbym palcic za dwie platformy czlowieku a tak placilem tylko za jedna przez pewien czas a dla mnie zasobnosc mojej kieszeni jest wazna dlatego ciesze sie ze bedzie fuzja bo bede obecnie placil mniej niz za dwie.

Wizja jeden ...VH_1 classic....nie bede komentowac bo nie warte to tego....

ale bylo minelo..

wazne zeby do nowej polaczonej cyfry wziasc z N kanaly HD a reszte do lamusa bo nic godnego uwagi wiecej tam nie ma oprocz wlasnie kanalow HD, LM i praw do wytworni ktore i tak po paru latach wroca pod skrzydla Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...