Jump to content
Frontowiec

Seriale i Programy, które nie doczekały się emisji

Recommended Posts

Wiele seriali i programów nie doczekało się emisji, w Polsacie miał być emitowany serial Komisarz Rozen z Marcinem Bosakiem i Weroniką Książkiewicz, gdzie w sierpniu został pokazany pilot serialu, ale zrezygnowano z tego projektu, także w czerwcu został pokazany serial Ludzkie Sprawy w TVP1, ale po 10 odcinkach zrezygnowano, taki los też spotkał serial TVN Wszyscy Kochają Romana, który po 4 odcinkach został zdjęty z emisji, także program Michała Koterskiego - Misiek Koterski Show po ośmiu odcinkach też został zdjęty z emisji. Powstał też pierwowzór Studia 2: Studio Złote Tarasy, ale też z powodu niskiej oglądalności został zdjęty z anteny.

Źle skonstruowałeś nazwę tematu gdyż te programy/seriale które wymieniłeś w swoim poście doczekały się emisji tylko został szybko zdjęte, więc lepiej byłoby jakbyś zmienił nazwę tematu na np. "Seriale i Programy, które zostały szybko skasowane".

A może pamiętacie serial "Ballada o Januszku"? Powtórek chyba nie było, a moim zdaniem warto.

Ballada o Januszku była wielokrotnie powtarzana. W zeszłym roku czy trochę wcześniej (nie pamiętam dokładnie) była na TVP Polonia i TVP Kultura bo tam oglądałem ale pewnie na innych stacjach też ją pokazywali.

Dylematu 5 - Chętnie bym obejrzał jeszcze parę odcinków bo były bodajże 3, a serial miał być kontynuacją "po latach" alternatywy 4.

Teleturniej z pazurą 7cośtam milion od zaraz. To było żenujące i bardzo dobrze ,że zdjęli.

W 1992 (TVP2) leciała opera mydlana pt. ,,Pokolenia". Nie był to jednak polski serial.

Trzy moim zdaniem ciekawe pozycje które się nie pojawiły w TV to:

1.Dylematu 5

2.Komisarz Rozen

3.7420 milion od zaraz

Wszystkie były naprawdę interesujące ale niestety musiały zniknąć i nigdy nie wrócić.

Dylematu 5 leciał w TVP - bodaj w 2006 roku. Były tylko trzy odcinki

7420 milion od zaraz - też było. Na początku 2011.

To z Ibiszem było a nie Pazurą.

Pazura prowadził za to inny teleturniej - Strzał w 10.

Ja pamiętam że Polsat przymierzał się kilka razy do programu "Poznaj moich starych" ale pozycja ta niestety nie ruszyła.

Inna produkcja to planowana w marcu tego roku produkcja bodajże z Edytą Herbuś w roli głównej która miała być... uwaga w ATM Rozrywce a docelowo po dobrej oglądalności w Polsacie.

W 1992 (TVP2) leciała opera mydlana pt. ,,Pokolenia". Nie był to jednak polski serial.

Pokolenia były w TVP2. Serial skończył się 1994 roku

Świetnie pamiętam

Kojarzy ktoś może ten serial animowany:

Pamiętam, że oglądałem go w latach 90. XX wieku na VHS, bynajmniej nie w wersji oryginalnej. Film był albo nagrany albo przegrany na kasetę video. Miał lektora albo dubbing, dokładnie już nie pamiętam, najpewniej lektora. Co do jednego jestem pewny - mówili po polsku.

Interesuje mnie czy ten serial animowany był kiedykolwiek pokazywany w którejś z polskich TV? 

Znalazłem jego profil na polskiej wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kapitan_Czytalski