Skocz do zawartości

Mooz Dance


funaj8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś klasyki tam się trafiają ale bardzo rzadko. Z playlistą jest tak, że możesz trafić dwa razy na podobny zestaw klipów - co może zniechęcić do oglądania/słuchania kanału. Dużo jest takich teledysków trance/dance, że nigdzie indziej w stacjach muzycznych ich nie widzę. Trafisz oczywiście na oklepane kawałki Mr. Probz - waves czy kalvin harris - summer, ostatnio trafiam często na te nuty.

 

a co do złapania kanału na układzie zezującym myślę, że da radę odebrać thora. Transponder z Mooz Dance jest jednym z mocniejszych na tej pozycji sat.

 

Tak ,tylko że ja mam ustawioną satelitę Astra 19,2E jako główną i z niej zezuje Hotbird 13E i Astrę 28,2 ,więc obawiam się że na mojej 80cm czaszy dla thora to może być za daleko (skrawek czaszy) będe próbować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tylko że ja mam ustawioną satelitę Astra 19,2E jako główną i z niej zezuje Hotbird 13E i Astrę 28,2 ,więc obawiam się że na mojej 80cm czaszy dla thora to może być za daleko (skrawek czaszy) będe próbować .

 

zależy w którym miejscu Polski, Thora bez problemu odbieram w takim ustawieniu, nie ma tylko wiązki "szwedzkiej " i kamałów z intelsat'a,,

na podkarpaciu w takim ustawieniu można załpać jeszcze amosa , tylko trzeba trzy uchwyty rurkowe połączyć :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na zachodzie Polski. Wg obliczeń kalkulatora zeza konwerter thora muszę rozsunąć ok 20cm od głównego czyli od Astry 1 i będzie widział tylko kawałeczek czasy ,ale szansa jest. Dodam że sygnał z Hotbirda i z Astry 2 mam dość silny ,więc mam nadzieję że MOOZ DANCE też złapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrezygnowałem z pozycji 28,5E i z Clubland TV na rzecz kanału Mooz Dance i powiem tak : du***** nie urywa szału nie ma , grają normalnie często leci ''Summer' Calvina chyba 10 razy na dzień jak nie więcej ,często Avicii ''Hey Brother'' czasami jakiś klasyk poleci jak ''Let go'' Paul Van Dyk'' często się dużo klipów powtarza myślałem że playlista jest bardziej ogarnięta ,jak mam wybierać to już wolę Clubland TV bo przynajmniej tam są różne Topy tematyczne. Co do HD to fakt teledyski wyglądają super ,ale naprawdę zniechęca to że klipy się powtarzają nawet co godzinę ten sam teledysk.

 

Aha no i trochę się zdziwiłem gdy zobaczyłem na ekranie napis ''Happy Music'' albo belka ''Planet Punk Music'' biorą teledyski z You Tube ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Czy kupował ktoś z forum karte Conax do odbioru tego kanału :?:https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=Qczsd3pzQFaNtMN1WQgq1mgRkmc0qRagLBunv_g6KilXYH6yQQCqSBiO1ay&dispatch=50a222a57771920b6a3d7b606239e4d529b525e0b7e69bf0224adecfb0124e9b61f737ba21b0819803370655d2811b9456e01fe893c80ec2 Ostatnio zauważyłem że operator tej Tv oferuje karty dla indywidualnego odbioru.Posiada ktoś informacje na temat tego jaki poziom muzyczny trzyma ten kanał :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...