Skocz do zawartości

Mooz Dance


funaj8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na kanale Mooz Dance HD znikło logo HD (wyświetlane w prawym dolnym rogu) teraz przy niektórych teledyskach ciężko się połapać czy oglądamy wersje HD czy SD :lol: (nie no żartuje teraz bo różnica jest)

 

Od jakiegoś tygodnia coś kombinują z tą wersją HD :) Chwilowo nawet znaczek HD (biały) był koło logo Mooz Dance :>

 

edit:

Już wszystko wróciło do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komercja też tam się znajdzie ale jest przeplatana z takimi nutami jak podałem i lepszymi.

Tak samo jest w E4me TV. Dzięki za listę klipów wyłapanych w Mooz Dance. W sąsiednim wątku (E4me TV) zapodam kilkadziesiąt najlepszych antykomercyjnych teledysków, jakie udało mi się przez ostatni czas wyłapać (dance, pop, rock). Ocenimy która kanał jest lepszy pod względem dance'owych wideoklipów :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vdeoclipy z Mooz Dance HD - Ciąg dalszy. Kilka utworów może się powtórzyć z tym co podałem wyżej.

 

1.

2.

3.

4.

5. DEEPSIDE DEEJAYS - LOOK INTO MY EYES

6. LMFAO feat. Natalia Kills - Champagne Showers

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13. David Guetta - Stay

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22. Heart Of Space - Give It 2 Me

23. Ida Corr vs Fedde le Grand - Let me Think About It

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32. Mike Diamondz - Reason To Feel Love

33.

34.

35.

36. Don Omar Feat. Lucenzo - Danza Kuduro

37.

38.

39. Paul Rudd - Set Me Free 2012 ft. Jaki Graham

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

53.

 

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mogliby w końcu naprawić/poprawić teledysk Klingande - Jubel, Ci co mają dostęp do kanału zapewne widzą co jest nie tak z teledyskiem. ;-)

 

I jeszcze jedna rzecz, to pionowy pasek po którym porusza się logo co jakiś czas, jest czasem widoczny, świadczy to o tym, że HD jest bardzo bardzo dobre, jak można zauważyć taki kontrast. A co do szczegółów które zauważa się w jakości HD nie mam zastrzeżeń, teledyski wygladają super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo smutna wiadomość dla wielbicieli tego kanału-od 1 czerwca Mooz Dance/HD będzie kodowany :cry: .Dzisiaj pojawił się taki pasek z tą informacją oraz numer telefonu dla operatorów którzy chcą mieć ten kanał w swojej ofercie.Dla mnie jest to bardzo zła informacja ponieważ uwielbiam ten kanał i specjalnie dla tej stacji ustawiałem zeza. Ahhh najpierw DanceTrippin a teraz Mooz Dance. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wersja HD kanału została wyłączona z satelity THOR (0,8W) ? Czy ja nie mogę jej coś wyszukać. Czy może realizowany jest czarny scenariusz zakodowania kanału.

 

Mooz Dance SD działa bez problemu.

 

Edit: już znalazłem kanał. Zamiast zapisać kanał po wyszukaniu na koniec listy, wrzuciło w środek listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W takim razie będę próbował go odebrać w najbliższym czasie ,mam nadzieję że i Clubland TV i Mooz Dance będę mógł odebrać z zeza na jednej czaszy jak nie to będzie trzeba kombinować. Mam pytanko wiem że kanał gra naprawdę dobrze dużo klipów nie komercyjnych ,ale klasyki dance/trance tam się pojawiają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś klasyki tam się trafiają ale bardzo rzadko. Z playlistą jest tak, że możesz trafić dwa razy na podobny zestaw klipów - co może zniechęcić do oglądania/słuchania kanału. Dużo jest takich teledysków trance/dance, że nigdzie indziej w stacjach muzycznych ich nie widzę. Trafisz oczywiście na oklepane kawałki Mr. Probz - waves czy kalvin harris - summer, ostatnio trafiam często na te nuty.

 

a co do złapania kanału na układzie zezującym myślę, że da radę odebrać thora. Transponder z Mooz Dance jest jednym z mocniejszych na tej pozycji sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...