Skocz do zawartości

Cyfra+ (-) jakość i brak miejsca na nowe kanały


orden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie poprawy jakości - CP i C+ wrzucą na swoje tp nowe kanały i zostanie tak jak było. Dobrze że nie będą się dublować kanały. Nie wiecie kiedy CP wyłączy d.world, d.science, z.reality i resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by dodać w końcu angielską fonię do Discovery z tp. CP.

TVP z C+ na pewno dla "n", kodowanie ma takie parametry jak używane przez "n".

Po przeprowadzkach HBO w CP ma teraz znacznie gorszą jakość niż miało. Może troszkę poprawiły się D. World i Science, a także APlanet.

Gdyby tak jeszcze dać TVPdla CP z tp. C+, ale fakt, inna sprawa, chyba nawet CP nie ma prawa transmitować tych kanałów, zasłania się tylko tym, że każdy powinien mieć dostęp do publicznej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak jeszcze dać TVPdla CP z tp. C+, ale fakt, inna sprawa, chyba nawet CP nie ma prawa transmitować tych kanałów, zasłania się tylko tym, że każdy powinien mieć dostęp do publicznej telewizji.

hehe,to już prawdziwy lapsus z prawnego punktu widzenia.Ciekawe czy Cyfrowy Polsat opłaca abonament RTV jako firma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie z tymi nowymi kanalami na C+ i CP bedzie raczej kiepsko przed swietami. Oby C+ dostal od Canalsat jak najszybciej transpondery po TPS. Mysle, ze na swieta juz cos bedzie! Szansa bylo by wlaczenie zupelnie nowych kanalow z obcych transponerow! Moze History Channel (brakuje tego kanalu w pl) np na transpnderze gdzie jest BBC Poland? Powinni cos kombinowac, bo malo sie dzieje a ego nie lubie! Jest za duzo szmelcu, jak te kanaly Chello Zone! Powyzucac te kanaly! One leca na brytyjskiej Astrze za darmo, nie ma w SKY na nie miejsca, bo sa za slabe! Ja widze mozliwosc dla C+/CP we wlaczenia paru kanalow MTV, jak MTV Dance, Hits czy Music! Te 2 pierwsze ma prawie kazda siec kablowa w pl i eu a na platformach sat nic! Kanaly Viacom'u mozna bylo by wlaczyc albo na wlasnym transponderze na HB albo poprostu na obycm. Malo mysla Panowie szefowie! Ja odbieram MTV Unlimited i powiem Wam, ze muzyki bylo mi za malo na C+/CP. MTV Polska, to przeciez nie wideoklipy tylko same bzdury z tymi reality shows a gdzie muza? Tylko MTV Two i rock? To za malo! Tu jest naprawde ogromna luka, ktora platformy powinny zamknac wreszcie, bo na CP to oprocz Vivy nie ma prawie zadnej internacjonalnej muzyki. Na VH1 leci duzo samej polskiej i znow reality shows... :( Spojrzcie na platformy jak SKY GB/ITA czy Canalsat France... Az roji sie i kazdy ma wybor w swojim rodzaju muzyki! Polecam tez VH1 Classic, to historia wideoklipow! Zero reklamy i muza nonstop bez przerwy! Swietny kanal, tego naprawde brakuje... Nie jestem sprzedawca i nie robie reklamy ale polecam karte MTV Unlimited, ktora jest rowniez dostepna w Polsce od nie dawna! Roczne koszta to naprawde pikus!!!

 

Pozdrawiam!

 

Ciekawostka dla Fanow tv: VH1 Europe ma dokladnie ta sama oprawe graficzna, co VH1 Polska produkowana w Polsce. Widac na nich PKiN oraz szyldy numerow ulic z Warszawy a oglada ten kanal cala Europa, czyli Palac Kultury idzie w swiat Pay-TV! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT: Czy TVS ma świetną jakość? Mógłbym się kłócić...

 

A w logo ma HD :lol2:

 

Te tp od TPS rzeczywiście bardzo by się przydały C+. Gdyby dostała 3 to mogłaby odsprzedać 1 CP... :/

OT: czy NT1 też zniknie z HB razem z TPS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Swistak ale kanały Chello Zone mają chyba swoich widzów. Gdyby tak nie było to platformy napewno pozbyły by się ich już dawno temu. To, że Ty uważasz je za szmelc to nie znaczy, że inni tak samo. Co do transporderów po TPSie to czarno to widzę. Tyle się o tym mówiło i mówi a tu nadal nic. Wcale bym się nie zdziwił jakby zamiast Cyfry+ dostała je inna platforma niekoniecznie Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie...! :) Troszeczke zle to odebrales Kolego a ja naprawde nie chcialem nikogo obrazic. Chodzi tylko o to, ze te kanaly sa bardzo "tanio" wyprodukowane! Bardzo podobal mi sie kanal Europa-Europa (Zone Europa), bo czasem lubie obejrzec dobre europejskie kino i uwazam, ze taki kanal, jak np Europa-Europa a nawet "Eurofilm", jak Euronews, czy Eurosport bylby bardzo oplacalny i nawet potrzebny w EU ale Chello Zone pokazuje caly czas te same stare filmy, co to ma za sens? Wartosciwowymi kanalami sa Extreme Sports i Zone Reality oraz Zone Club uwazam, to tylko moje zdanie oczywiscie. Czasem mysle, ze za duzo w Polsce jest kanalow, z ktorych mozna bylo by zrobic jeden exkluzywny ale dobry! Dam taki przyklad: co to ma za sens nadawanie kanalu, jak Universal Channel na "N-ce", ktory pokazuje, jakies obleciane 4 seriale dziennie w kolko? :crazy:

 

Tylko kasuja z nas money i zajmuja miejsce na transponderach niepotrzebnie! Taki jest Fazit! :) Ja bylbym za jakas exkluzywna platforma, ktora ma do 30 exkluzywnych kanalow a nie wiecej. Filmowe jak Universal, Paramount, MGM, Fox oraz Discovery, National Geo, History, to sa marki... Do tego oczywiscie kanal premierowy w 3 wersjach, jak np. HBO! Po co HBO i Canal+? Polowa z tych filmow na tych kanalach, to flopy kinowe ze Stanow, jezeli nawet w kinie lecialy? Cyfra plus byla temu projektowi najblizej ale Polsat niestety sprowadzil ten biznes na psy w Polsce a tvn jeszcze maci. Wyswietlaja po 3 razy te same kanaly na roznych transponderach i ciagle tylko przemieniaja frekwencje, to wszystko zbedne. A mogli by sie tylko do gadac i stworzyc jedna platforme... Moze Murdoszek zrobi porzadeczek, stworzy cud i kupi wszystkie 3 i bedziemy tez mieli SKY! :idea:

 

Marze, co?

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby oby...

Wiecie, w sumie to się nie spodziewałem takich zmian między platformami, tyle dubli wołało o pomstę do nieba, a tu ba, jakoś nagle poszli po rozum do głowy.

Tylko miejmy nadzieję, że w ciągu następnych kilku dni wzrośnie trochę bitrate tych kanałów, a nie dojdą nowe.

I niech wreszcie CP doda drugą fonię do Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
No wreszcie. Ileż można było czekać... Od wczoraj też chyba TVP1 i TVP2 z tp. C+ mają dodane providery Nagry. Czyżby kolejne mądre posunięcie? :mrgreen:

Hm... nie, nie ma providera Nagry.

 

Przez chwilę dziś pokazywało mi 4 systemy kodowania. Teraz faktycznie tylko Conax (N), Seca (C+), Viaccess (Orange).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...