Skocz do zawartości

Kanały nPremium HD


spodenki15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mnie oczy nie mylą, to w logo kanałów na tych zrzutach wyżej nie ma dopisku "HD", więc równie dobrze mogą "lecieć" w jakości "SD" :D .

 

W ogóle już się zastanawiałem, żeby zacząć doładowywać mój "nCAM HD" dla tych kanałów, ale widzę, że nie ma po co, a jak wróci "Liga Mistrzów", to pewnie kanały będą już też w "C+" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby tak nagła zmiana decyzji była wywołana pod wpływem fuzji z francuzami dziwnym trafem ponoć dziś miały odbyć się ostatnie rozmowy i podpisanie umowy, naprawdę dziwna jest tak nagła zmiany decyzji o ile jest to prawda a nie problemy techniczne, bo przecież to francuzi wykupią pakiet wiekszościowy i być może tak sobie zażyczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mieli się czuć abonenci którzy wcześniej opłacali nfilm??? Oni zapłacili by za ten miesiąc czy dwa a reszta oglądała by za free. Chyba rozumiem decyzje zarządu platformy. A było gdzieś oficjalne stanowisko n odnośnie tego, że te kanały będą dostępne promocyjnie ? 35 zł za te kanały to chyba jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na media2 było napisane że bd to pakiet MNIEJSZOŚCIOWY .

 

Trochę to faktycznie zawiłe, ale ja to tak rozumiem, że "Canal+" będzie miał pakiet mniejszościowy (na razie) w "TVN", ale jeśli chodzi o platformę "N" to oni będą mieć głos decydujący (inaczej "Canal+" by się chyba nie bawił w tą "strategiczną współpracę").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co to oznacza?:

 

I szybki news z frontu!

Ludzie z n opamiętali się i nPremium HD działają już na zasadach z wczorajszego poranka.

 

ADB 2850ST, nieopłacony od 15.XII. (pakiet bez opłat) 4xnPremium chodzi na kanałach 50-53.

 

Dzwonilem by sie upewnic czy opcja jest dostepna promocyjnie. Czy tez odplatnie. Konsultantka poinformowala mnie ze jest platna 19,90zl. (prepaid)

 

Samo zaprzeczenie czy jakieś bujdy? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo zaprzeczenie czy jakieś bujdy? :lol:

Tam panuje jeden wielki bajzel, nikt nic nie wie ;) Ważne że kanały hulają i pewnie tak do końca stycznia pozostanie (miejmy nadzieję). Jeden błąd dotyczy tych co nie opłacają w ogóle kanałów w prepaidzie, moim zdaniem nie powinni mieć za friko, bo była mowa wcześniej o tym że dostępne kanały będą mieli Ci, którzy mają obydwa pakiety opłacone, wtedy nPremium będzie gratis do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewalem ze kanaly NPremium beda puszczac seriale doktmenalne. Dzisiaj lecial jeden z nich Chiny bez tajemnic. Wg mnie ciekawy. Gdyby mozna bylo dokupic ten pakiet do samego Domowego w HD TNK HD to bym wzial.

Przecież od samego początku była mowa że w nPremium oprócz filmów i seriali pojawią się dokumenty, koncerty i sport. Dokumenty i koncerty są już w ramówce grudniowej, na sport trzeba będzie poczekać do wznowienia rozgrywek LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...