Skocz do zawartości

Kanały nPremium HD


spodenki15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Portal media2 podaje, że powstają 2 nowe kanały premium od n, nadające filmy i sport. nPremium, bo tak mają te kanały się nazywać, miałyby ruszyć w połowie grudnia b.r. Pojawiłyby się one na miejscu kanałów nSport i nFilm.

Jestem ciekaw, jak się podoba zmiana pomysłu właściciela platformy na kanały własne? Czy to się uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg zapowiedzi w ofercie nowych kanałów "mają znaleźć się popularne hity filmowe, najnowsze hollywoodzkie produkcje oraz najlepsze wydarzenia sportowe, w tym mecze Ligi Mistrzów i (od sezonu 2012/2013) Ligi Europejskiej". Wszystko wskazuje na to, że już nie będziemy mogli obejrzeć tego na nSport, a więc do czego wówczas potrzebny byłby ten kanał? Tak więc zgadzam się z opinią z media2.pl - start dwóch kanałów nPremium oznacza koniec nFilm 1, 2, a także nSport (choć oficjalnie nie zostało to jeszcze potwierdzone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby do tego, że w każdej kolejce LM pokazywanych jest kilka spotkań. W tej chwili tylko jeden mecz jest pokazywany w HD, więc po uruchomieniu nowych kanałów byłyby pokazywane co najmniej dwa takie spotkania. Dlatego przychylam się do tego co podał zorientowany człowiek na forum n-ki, że kanał nsport zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej przychylam się do argumentu, że nSport zostanie, bo po prostu nie mieliby co za niego dać (nPremium w TNK raczej nie zaoferują). Chociaż i to mnie nie przekonuje w zupełności, tak więc wolę poczekać aż wszystko wyjdzie na jaw (oficjalnie) lub też jak ludzie za to odpowiedzialni zdecydują się co zrobić, bo na razie wygląda mi to na niedorobiony plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg zapowiedzi w ofercie nowych kanałów "mają znaleźć się popularne hity filmowe, najnowsze hollywoodzkie produkcje oraz najlepsze wydarzenia sportowe, w tym mecze Ligi Mistrzów i (od sezonu 2012/2013) Ligi Europejskiej". Wszystko wskazuje na to, że już nie będziemy mogli obejrzeć tego na nSport, a więc do czego wówczas potrzebny byłby ten kanał? Tak więc zgadzam się z opinią z media2.pl - start dwóch kanałów nPremium oznacza koniec nFilm 1, 2, a także nSport (choć oficjalnie nie zostało to jeszcze potwierdzone).

Niestety, jak zwykle, mamy do czynienia z polityką dezinformacji stosowaną przez ITI. Zapowiedzieli nowe kanały - OK. Ale mogli by też podać info na jakiej zasadzie będą one udostępniane abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 grudnia 2011 roku do oferty telewizji n dołączą dwa nowe kanały w wysokiej rozdzielczości - nPremium 1 i 2. Dwa nowe kanały super premium platformy n w formacie HD przeniosą abonentów na nowy poziom rozrywki

 

To już nawet nie premium, tylko super premium :lol2:

Jestem ogromnie ciekaw jak to się ma do sprzedaży platformy. Ale wygląda to tak, ze robią wszystko tak, jakby nie słyszeli o tym, że nka ma być sprzedana. Albo są już jakieś ustalenia, że platforma po sprzedaniu pozostanie taka jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 grudnia 2011 roku do oferty telewizji n dołączą dwa nowe kanały w wysokiej rozdzielczości - nPremium 1 i 2. Dwa nowe kanały super premium platformy n w formacie HD przeniosą abonentów na nowy poziom rozrywki

 

To już nawet nie premium, tylko super premium :lol2:

Jestem ogromnie ciekaw jak to się ma do sprzedaży platformy. Ale wygląda to tak, ze robią wszystko tak, jakby nie słyszeli o tym, że nka ma być sprzedana. Albo są już jakieś ustalenia, że platforma po sprzedaniu pozostanie taka jaka jest.

A jakie to ma znaczenie, że platforma będzie sprzedana? Ludzie są zatrudnieni i mają robić swoje. Przecież jak przyjedzie nowy właściciel, to nie zmieni wszystkiego w ciągu tygodnia. Platforma ma działać i musi być konkurencyjna. Cyfra wykonała ostatnio zdecydowane ruchy, więc n-ka nie mogąc zostać w tyle, też musi działać. Pisze się w kilku miejscach, że to właśnie decyzja Cyfry o wprowadzeniu własnych kanałów w HD przyśpieszyła podobną decyzję n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to się nazywa nawet nKukunamuniu byle było tam co oglądać, bo w tej chwili nie ma. Wszyscy piszą o nowych wytwórniach, że już w 2012 roku będzie wspaniale, ale do [beep]y płacimy za ten kanał już teraz a nie od przyszłego roku. Jak dla mnie to ten kanał jest słabszy od Ale Kino z Cyfry, bo tam też lecą stare filmy ale za to lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak będzie, bo do filmów z Paramountu, Dreamworksu, wytwórni TVN, CBS Films i czasami od jakichś niezależnych dystrybutorów dojdą FOX oraz Monolith. Z umowy wynika także, że nFilm, a raczej nPremium będzie miał dostęp do archiwalnych filmów, więc hitów nie zabraknie ;) Na pewno będzie lepiej niż dotychczas, a przewaga między nimi a HBO będzie niewielka. C+ nie uwzględniam, bo niedługo to będzie taki kanał jak dawny nFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nFilmy, mogą zostać, moja osiedlowa sieć kablowa, ostatnio wprowadziła N filmy, N sport, Mgm i Wojne i Pokój a cena za kablówkę skoczyła o "zawrotną" kwotę 1 zł. Chciałbym, żeby nFilmy Hd zostały przemianowane na nPremium, ale sam nie wiem już co oni knują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@blue_voyager - nawet nie 2, a 4 ;)

Chociaż tak na prawdę to w pewnym sensie będą nowe - bo będzie tam też sport, a nie tylko filmy.

A jakby ktoś jeszcze nie widział logo, to tutaj pojawiły się 3 z nich + logo VOD: http://www.lyngsat-logo.com/tv/n_1.html

Gdzie znaleźć logo czwartego kanału, nie mam pojęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...