Skocz do zawartości

Hugo


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Hugo teraz nie miało by racji istnienia. Niestety z winy opóźnienia sygnału satelitarnego gra była by co najmniej ciężka.

Gdy program istniał, ten problem też występował. Często zwracano uwagę, aby klawisze naciskać z wyprzedzeniem, była to też najczęstsza przyczyna przegranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi błyska poprzedni program duetu Asiński-Klucz. Naprawdę bardzo dobrze wypadali jako prowadzący,podobnie jak Wanio. Byli i są tacy normalni,naturalni,a nie tacy sztuczni,napięci,z tymi minami,podoba mi się to w "Wiadomościach z drugiej ręki",że za pomocą postaci Daniela Waśki nabijają się z takich prezenterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie jadłem. Zgadzam się z Artkiem1008- dawniej TV, w tym także te komercyjne miały bardziej zróżnicowaną ofertę dla różnych grup ludzi, telewizja hbyła mimo wszystko bardziej ambitna. Teraz tylko seriale,talent show i ewentualnie programy kulinarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ja ostatnio z ciekawości sobie ściągnąłem kilka gier z programu (Hugokopter, Wulkan, Struś, Bitwa Żuków, Szalona kolejka itd.) i szczerze mówiąc klimat był w zasadzie ten sam choć w grach komputerowych diamenty liczono po punktach (1 diament to 50 pkt.) a nie po ilości jak w programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajne to były gierki i ten program był poprostu dobry. Ja mam 1-szą, 2-gą i 4-tą część gier z Tropikalnej Wyspy, tylko że nie ma w czwórce Czarodziejskiego zwierciadła bo jest tylko gra o nazwie "Tajemnice oceanu" :twisted:

 

A tymczasem przyszło do YT parę filmów z programu Hugo, a oto linki do nich:

- powtórka Hugo Family nadana w Polsacie2 2 dni później po premierze tego odcinka, czyli w styczniu 2004

https://www.youtube.com/watch?v=JVNtrXx3jNs - fragment Hugo Express też z Polsatu2 i też z 2004 roku

 

Dodam jeszcze ciekawostkę że znany nam youtuber czyli Tomasz Andrzej Działowy, a konkretnie pod nazwą "Gimper" przesyłał 5 gameplay'ów z Hugo, czyli te gry o których wspomniałeś. Natomiast pewien mniej znany youtuber pod nazwą "PLMG" nagrywający m.in. gameplay'e z gier FIFA kontynnuje program, ale nie na Polsacie, a na YouTubie w dosyć okrojonej wersji, ale fajny, tak więc oto link:

https://www.youtube.com/channel/UCDzahi ... Hvg/videos

 

Jak dla was - na YouTubie też można coś pograć w Hugo, bo kilka youtuberów nagrywa/nagrywało gameplay'e z tych gier :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...