Skocz do zawartości

LG Cinema 3D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Właśnie chodzi mi o szybkość systemu WEBOS. Zamula, czy jest poprawa. Choć mała poprawa........

Nie doczekałem się odpowiedzi, więc sam sobie odpowiem. Zainstalowałem najnowszy soft. WEBOS działa szybciej. Nie zamula tak jak wcześniej. Jest poprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na TV LB670V ja osobiście odczuwam ogromną poprawę szybkości. Zarówno przełączanie kanałów, jak i menu webOS działa znacznie szybciej. Co więcej do tej pory TV po uruchomieniu potrzebował do dwóch minut na rozruch zanim dało się np. zmienić kanał. Teraz działa wszystko od ręki i nie ma zwiech (a wcześniej się zdarzało, że np. przy wejściu do menu się wywalał i trzeba było czekać kilka dobrych sekund aż otworzyło się co powinno).

 

Jedyny minus u mnie to nadal przycinające kanały TV z ipli. Największy problem z Polsat News bez względu czy HD czy SD. I nie jest to wina łącza internetowego, bo przy 100 Mbit/s na drugim TV od LG (model LA690) idzie to płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam telewizor 42LG670Vi chciałbym kupić do niego dysk zewnętrzny by móc nagrywać filmy.Moje pytanie:Jaki dysk najlepiej będzie współpracował z tym telewizorem,jakiej firmy, najlepiej 1 TB i czy to prawda,że będę mógł nagrywać tylko programy z naziemnej telewizji ?

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz moduł CI z włożoną kartą, to wszystko  będziesz mógł nagrywać. Ja ma Samsunga 500GB 2,5" działa super. Z tyłu telewizora przymocowałem małe pudełeczko w kształcie kieszonki i tam go umieściłem.

Czy ktoś pobrał nowe Firmware? Chyba to 05.00.15 Nie ma mnie w domu, a jestem ciekawy czy błąd z pamięcią został usunięty.

Edytowane przez rusek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam telewizor 42LG670Vi chciałbym kupić do niego dysk zewnętrzny by móc nagrywać filmy.Moje pytanie:Jaki dysk najlepiej będzie współpracował z tym telewizorem,jakiej firmy, najlepiej 1 TB i czy to prawda,że będę mógł nagrywać tylko programy z naziemnej telewizji ?


Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Począwszy od listopada 2015 roku posiadacze telewizorów LG Smart TV w ponad 100 krajach uzyskają dostęp do usługi Filmy i TV Google Play, dzięki której będą mogli oglądać tysiące nowych filmów i programów telewizyjnych.

 

https://satkurier.pl/news/121962/filmy-i-tv-google-play-na-telewizorach-lg.html

 

Sprawdzał już ktoś jak to działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Korzystasz z Chili? Jeśli tak, to nie żałujesz kasy na tą drożyzne jaka tam panuje. W nawiasie to wszystkie VODOTRYSKI dostępne w PL to drożyzna. LG i tak nic nie zrobi w tym kierunku, bo pomimo tego, że jest w innym języku bez problemu można wszystko ogarnąć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...