Skocz do zawartości

LG Cinema 3D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chyba poszedl na twoim miejscu jesli to jest wyrazne, pozatym nie wiadomo czy z czasem nie bedzie robic sie coraz wieksze(np. ja mialem w plazmie taka sytuacje ze samoczynnie na ulamek sek wskakiwala mi telegazeta ale to juz bylo po 1,5rocznym uzytkowaniu, nie zareklamowalem tego potem pyknal piksel i swiecil caly czas, zapomnialem ze jeszcze bym zdazyl zareklamowac i zbagatelizowalem to, po czasie do 2-3mies poszlo kilka pionowych liniek ale bylo juz za pozno na reklamacje panelu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posiadam od 1,5 roku 42LW570S-ZD. Telewizorek 3D z wbudowanym tunerem SAT. Do tej pory żadnych problemów i cały czas wszystko śmiga. Tylko od niedawna mam problem z odpaleniem obrotnicy SAT w ustawieniach telewizora (do tej pory używałem DiseqC dla 4 pozycji sat, bezproblemowo), mianowicie nie działa sterowanie. Nigdzie nie ma wzmianki o rodzaju sterowanie DiseqC w funkcji obrotnicy, dostępnej w ustawieniach pozycji satelitów, w menu TV.

Poza tym zero problemów. Posiadam trochę filmów 3D, głownie przyrodniczych, czy naukowych. Pięknie chodzi. No i do tego SBS na DVD czy Pendrive chodzą aż miło. Generalnie polecam te telewizory.

Używam też DLNA i jedyne co mi zmula, to filmy HD 3D w wyższej rozdziałce. Niestety szybkość transmisji po WiFi nie powala, ale to nic. Za to w 720i chodzi bez zrywania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich.Kupiłem telewizor 3d 42lb670v i mam pytanie.Z jakiej najmniejszej odległości i z jakimi ustawieniami oglądać filmy 3d by właśnie to 3d było w miarę widoczne.Proszę o poradę choć się przyznaję,że jeszcze bardzo w to się nie bawiłem.

Proszę o wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oglądał z 2m. ale możesz spróbować z 1,5m. ustawienia głębia efektów 3D na full, jeśli chcesz dostrzegać wychodzące przedmioty, Over Under nie posiada regulacji, ale Side by Side już tak i czasem film nie ma efektów, jeżeli się nie przełączy w opcji ustawień 3D na lewo/prawo bądź odwrotnie prawo/lewo. Ja oglądałem na takich ustawieniach obrazu jak telewizje, tylko dla 3D miałem ustawienie trochę jaśniej. I musowo trzeba mieć wył. opcje True motion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True Motion, tak powinno się znajdować w ust. obrazu. Nie pamiętam, ale raczej w ustawieniach 3D to tego nie szukaj, w każdym profilu do ustawienia obrazu np. standardowy czy normalny, dynamiczny, film, expert, gra, to w tych trybach ustawienia obrazu w każdym znajduje się ta opcja Wł/Wył a ustawienie tego przy wł. to są dwie skale De Judder i De Blur, to to masz mieć na wył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu jak pytałem o Astona dostałem taką odpowiedź od LG "W nawiązaniu do nadesłanej wiadomości uprzejmie informujemy, iż model telewizora 42LB650V jest przystosowany do obsługi modułów zgodnych ze standardem CI oraz CI+. Firma LG Electronics Polska nie prowadzi listy obsługiwnych modułów czy też producentów. Zalecane jest nabycie modułu bezpośrednio od operatora - oficjalne moduły operatorów są wspierane . W zaistniałej sytuacji zalecamy kontakt z producentem modułu celem uzyskania informacji czy dany moduł posiada stosowną certyfikacje CI bądź CI+."

 

Tak więc możesz być spokojny o działanie tego modułu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - mam LG LA620S, kupiony w listopadzie 2013 (rok i dwa miechy), włączyłem dzisiaj i po super funkcjonowaniu przez około 10 minut został mi tylko dźwięk, bez obrazu. :shock: Ot, czarny ekran.

 

Włączanie i wyłącznie z gniazdka nie pomogło. Czy to już koniec tego telewizorka? Matryca padła, tudzież jej podświetlenie, czy coś innego, co jeszcze można uratować? A i najważniejsze, czy gwarancja to obejmuje?

 

Ktoś coś wie? Komuś też zdarzyło się coś takiego? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wszystkie hdmi, euro, antena, plus np. dvd, bluray, konsola, moze jakies wejscie jest padniete lub sprzet z ktorego sygnal idzie do tv

Problem polega na tym, że po włączeniu nawet loga LG na "dzień dobry" nie pokazuje, a o menu nie mówię.

 

Jak mawiał poeta - ciemność widzę, widzę ciemność. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...