Skocz do zawartości

Gdzie nie można dostać SAT Kuriera?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są takie miejsca gdzie nie można dostać Satkuriera - przyznam się takimi miejscami są wsie a wiem to z doświadczenia bo na niej mieszkam. W mojej miejscowości czyli Trzcianie k. Bochni choć mam oprócz kiosku dwa markety gdzie sprzedawana jest prasa gazety próżno uświadczyć i to zarówno w sekcji komputerowej jak i prasy telewizyjnej gdzie też czasami wkładają Satkurier. W sąsiednim nieco większym Łapanowie gdzie miejsc z prasą też jest sporo np: Żabka także nie ma SK choć w wspomnianym sklepie powinniście być. Nie wiem jak sytuacja wygląda w mieście Nowy Wiśnicz ale już w mieście powiatowym czyli w moim przypadku Bochni można was kupić ale tylko w Galerii Rondo. Jest jakaś szansa by to zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

O, umknęło mi - sorry @Poland ;) Akurat czyszczę zaległości w czytaniu i trafiłem na ten post ;)

 

Sytuacja generalnie jest taka, że Ruch/Kolporter/Inmedio etc. mają wolną rękę w kwestii przydziału całej branej przez nich części nakładu. Egzemplarze przekazują tam, gdzie widać zapotrzebowanie i jest sprzedaż. Niestety wiele z tym się zrobić nie da, bo nawet jeśli puszczą część do wskazanej miejscowości, to gdy się nie sprzeda - puszczać przestaną. Taki już los prasy tematycznej - musi być zapotrzebowanie, a zwykle w mniejszych miejscowościach jest ono mniejsze. Białe plamy w dystrybucji będą więc zawsze. W takim przypadku pozostaje prenumerata, zamawianie pojedynczych egzemplarzy albo wejście w rozwijaną dystrybucję elektroniczną (obecnie przez e-kiosk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...