Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@grzejnik

są jakieś oznaczenia na kościach

A co do tego splitera za stówkę, to czy każdy z obecnie sprzedawanych modeli działa bez problemu z PACE, Arivą itp.?

 

W sumie to mi ten PACE niepotrzebny, myślałem, że będzie lepszy. Po kwadransie zabawy z nim stwierdziłem, że moja Ariva lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam pytanie do użytkowników Clone+ i Phila Pvr 250.Czy u was też karta Clone-a w tym dekoderze czasami ''gaśnie'' i ponownie jej włożenie nic nie daje i trzeba kilka razy(!!!) dekoder resetować?Wygląda to tak jakby napięcie gasło w slocie karty(lampki po prostu gasną)Nie wiem czy to wina Clone czy Phila.Na pozostałych moich dekoderach nic takiego się nie dzieje.Softy w Clone i Philu najnowsze.Dajcie znać.Acha nie piszcie że Clone to ''badziew'' a divISO najlepszy tylko proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek13: jak juz to w telewizorze na 100% zmiesci sie modul do C+ który musisz posiadac. Teraz, jezeli modul bedzie CI+ to zapomnij o karcie splitera SmartWi. Z tym modułem nic nie działa oprocz karty oryginalnej C+. Musisz wiec zaopatrzyc sie w inny modul do C+ co bedzie niemalym wydatkiem w stosunku do zewnetrznego tunera sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamierzam kupić telewizor Samsung UE37ES6710 - posiada on tuner satelitarny i jest podobno przystosowany do odbioru Cyfry - czy będzie z nim działał spliter SmartWi.
Moduł Cyftry+ nie działa ze SmartWi II, ale inne moduły Seca-MegiaGuard (np. Aston, czy Diablo z oprogramowaniem Ipnosys) działa z Clone+ i SmartWi II bez problemu. Nie jestem zwolennikiem dekodera skoro TV ma tuner SAT z CI - bo po co komu dwa pudełka, skoro można obejść się tylko TV i bez problemu wszystko działa (u mnie, na Panasie - no problem).

 

Witam .Mam pytanie do użytkowników Clone+ i Phila Pvr 250.Czy u was też karta Clone-a w tym dekoderze czasami ''gaśnie''...
Zresetuj Clone+ i wgraj do niego nowe oprogramowanie (chyba 3.9) - powinno pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...co do Panasa trzeba dokupić jaki CA. Mam znalazłem Aston 2.26 pod Cyfre ( dobry ?) , ale 300 zł to chyba wolę tuner sat mieć bo cena zbliżona.

Oryginał CAM od Cyfry+ działa, ale tylko z oryginalną kartą z Cyfry. Z Clonem lub SmartWi CAM Cyfry niestety już nie działa.

U mnie działają takie, jak w stopce/podpisie - CAMy Diablo z softem Ipnosys oraz Aston.

A z tymi, które używam (j.w.) - bez problemu chodzi na obu splitterach. Z małą poprawką - na Diablo nie mam TeleToon+HD, Kuchnia+HD i Planet+HD. Inne HD (Canal+HD, TVNy, TVP-HD, TVP1HD, TVP2HD, i inne 3D) działają bez problemu - ale jest to wina softu mojego Panasa (a konkretnie oprogramowania CI+), bo nie może się dostroić (CAM Diablo z CI+ w TV Panasonic) do zatłoczonego transpondera, z którego nadają TeleToon+HD, Kuchnia+HD i Planet+HD (ale zwykłe chodzą bez problemu). W innych TV/CAMach i dekoderach nie mam tego problemu z +HD. Aston działa bardzo dobrze (również z Clone+ i SmartWi II) i nie mam żadnych problemów, jak kolega wyżej, z połączeniem z serwerem: trzeba pilnować, żeby raz/dwa razy do roku zrobić update w splitterze i ew. raz na rok/dwa lata w CAMie.

 

Ja, jeśli mam SAT TV z CI to wolę wydać kasę na moduł CAM, niż stawiać dodatkowe pudełko pod TV, szczególnie gdy płaski TV wisi na ścianie. No i trzeba dokupić uniwersalnego pilota jeśli nie chcesz się bawić dwoma: jednym do dekodera, a drugim do TV. Stąd wybrałbym na Twoim miejscu Astona (bardzo dobry i rekomendowany do Cyfry+, działa z Clonem) i masz wszystko z głowy: na Astonie masz wszystkie HD (te, o których wspomniałem wyżej, włącznie z w/w +HD od Cyfry) i porządek pod ścianą z TV: żadnych pudełek, dodatkowych kabli itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w jednym dekoderze (anySee) i w TV Panasonic - nowe CAMy HD Cyfry+ na spliterze niestety nie działają. Natomiast stare miały problem właśnie z kanałami HD z HotBird 11411MHz w poziomej polaryzacji. Cyfra naprawiła to w swoich nowych CAMach (natomiast teraz nie mogę zsynchronizować tego ze splitterem).

Z kolei moje Diablo z tego transpondera nie odbiera właśnie tych HD (inne HD bez problemu). Natomiast Aston działa bez zarzutu ze wszystkimi HD, również w SmartWi II i w Clone+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no... na wspólną ofertę, a tym bardziej wspólną platformę trochę poczekasz ... ale pamiętaj, że n-ka paruje swoje karty i dekodery, więc na mój gust, lepiej mieć sprzęt wcześniej (gdy Cyfra+ daje jeszcze nieparowane karty) niż później. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no... na wspólną ofertę, a tym bardziej wspólną platformę trochę poczekasz ... ale pamiętaj, że n-ka paruje swoje karty i dekodery, więc na mój gust, lepiej mieć sprzęt wcześniej (gdy Cyfra+ daje jeszcze nieparowane karty) niż później. Pozdrawiam.

Wiem wiem miałem N-ke i byłem bardzo zadowolony, ale na 4 tv nie idzie . Co by tu nie śmiecić mam 3 globusy i jakiegoś Sagema starego bez HD i dlatego myślałem aby dokupić CI HD bo skoro tv sa HD to szkoda tego nie wykorzystywać. A Clon puki co działa idealnie. I teraz chyba poczekam do Bożego Narodzenia i zobacze co sie bedzie działo po fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...właśnie dlatego lepiej kupić Cyfrę teraz, bo przecież za pół roku nie będą wymieniać na siłę wszystkim "istniejącym" (starym) użytkownikom kart na nowe dekodery - to się trochę mija z ich celem zarobkowania, bo KAŻDEMU obecnemu użytkownikowi musieliby dać nowy dekoder. Więc póki co, lepiej teraz, niż później, gdy zaczną sprzedawać ( :?: ) tylko parowane... A slpitter za dwa lata zwróci się 5-krotnie

A co do samego planu parowania (lub nie), to wydaje mi się, że nie parując mają właśnie dlatego najwięcej użytkowników :jupi: . A jeśli zaczną parować to myślę, że ostanie się TPSA/Orange :( - u nich można IPTV i SAT (do Świąt pewnie im się oferta polepszy - oni zawsze mają spóźniony refleks - gdzieś tak o rok). No i to, co piszą inni na forum: jeśli Clone+ z nową, czarną kartą TPSA/Orange nie działa, to działa divISO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...