Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żartujesz prawda? Pożyjemy, zobaczymy... Cyfra i N ma rok na stworzenie wspólnej platformy i tylko tyle wiemy na dzień dzisiejszy. Nie wiadomo jak rozwiążą kwestię dekoderów, usługi MR... Nic nie wiadomo. Takie pytania to za rok. Kupując splitter nie masz zagwarantowane, że będzie działać zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od marca Multiroom w C+ będzie kosztował 20 zł, najwyższa pora zacząc sie interesować w temacie przez prostą kalkulacje 20zł X 2 lata daje 480 zł. Najdroższe urządzenia bezprzewodowe z 2 kartami wyjdą taniej, i tu mam zasadnicze pytanie które są najlepsze i najpłynniej działają (bez zacięć): divISO, Clone+ czy Smartwi?. Dekodery to PhilipsHD, SagemCom HD oraz w razie potrzeby są dekodery niezależne Nie HD ( z TnK) marki Golden Interstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki problem z clonem crf150. Mam windowsa 7 64 bit i jak instaluje aktualizacje to mi pisze że nie wykryto urządzenia czy jakoś w tym stylu i cały czas mi mruga dioda ready czyli tak jakby wczytywał dane z karty . Jeśli to zły dział to przepraszam a jak dobry to proszę o szybko odp. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewodowy splitter SMALL z Allegro (jeszcze pierwsza wersja) z roku 2006- działa nieprzerwanie z trzema tunerami bez najmniejszych problemów, oprogramowanie nieaktulizowane nawet w czasie wymiany kart. Działa i dzialało dotąd z: Philips 6201HD, Globo6010CR, Datcom Illusion M3, Pace PVR 500, Pace2221, Pace2231,. Wszystkie karty splittera mam identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jako, że i ja postanowiłem wypowiedzieć umowę z okazji podwyżki, postanowiłem, że zawrę nową umowę, tym razem na brata, i oleję opcję multiroom (zwlaszcza, ze mój sąsiad wyraził chęć dzielenia się sygnałem). Przebrnąłem przez powyższy wątek i poproszę Was o usystematyzownaie mojej wiedzy:

 

1. Na razie mam konwerter podwójny więc muszę zakupić co najmniej potrójny.

2. splitter DivISO wydaje się najlepszym rozwiązaniem jakość/cena.

3. dekoder będący najbliżej splittera podłączę kablem (około 2-3 metry) i tam też go wepnę pod 230V

4. 2 pozostałe dekodery podłączę bezprzewodowo (1 piętro wyżej a drugi 2 piętra wyżej - przy czym wszystkie dekodery będą dosłownie w pionie, blisko okien, odległość maks to 15 metrów)

5. mam dekoder PACE DSR 2221 a przy okazji podpisania umowy wezmę pewnie dodatkowo PACE PVR HD a jako trzeci kupię coś najtańszego i najprostszego np. Ferguson FK 700.

 

Czym o czyms zapomniałem, czy coś powinienem zmodyfikować? Jeśli chodzi o koszty to teraz odejdzie mi płacenie za Multiroom, dodatkowo rachunek będę dzielił na 3 a nie na 2, ponadto odpadnie problem z ładowaniem karty. Więc chyba mi się kalkuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, przy wczesniejszym spliterze bylo to pstrykniecie

Mam jeszcze pytanko, przy kupnie poprosilem sprzedawce by ustawil mi jedna karte specjalnie dostosowana do arivy 202E( ma to jakąś specjalna nazwe, do szczegolnie trudnych warunkow) . Czy takie ustawienie wplywa na cos(prócz ulepszenia łacznośći), np na jakość obrazu czy coś teges??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli powoli dociskałem wtyczke az jakoś zaskoczyla i pstrykło. Hehe ale pewnie kiedys będzie cieżko wyciągnąć:P

Dziubek jest nie wyłamany.

 

@edit: Dziwne u mnie jest to ze na starcie na paru kanałach mam brak lub slaby sygnal, ale jak zacznie przełaczac kanały tak do 20stu wroce pozniej na te co mi koduje i juz smigaja. Spliter musi sie rozgrzac czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...