Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znalazłem na allegro programator "Programator Phoenix 3,57/6MHz USB SMD v8.3" i posiadam spliter BIG II na atmelu.

Mam pytanie odnośnie zworek w programatorze są dwie opcje 3,57/6MHz, ma to jakieś znaczenie przy programowaniu karty splitera?

Czy wszystko jedno jak będą ustawione przy programowaniu kart.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elliotek a po co ci przedłużka do karty przwodowej?odrazu mogłeś kupic kartę kablową FLEX DIVISO MULTISYSTEM.wkładasz do czytnika i zamykasz klapkę :).nic nie widać. http://www.bosat.pl/index.php?p444,kart ... ultisystem .super rozwiązanko

 

Ja zamawiałem telefonicznie, powiedziałem na czym mi zależy. I teraz patrze na zamówienie i sprzedawca dołożył w/w kartę:)

 

 

edit:

 

Paczka ze splitter-em doszła:) Wystarczyło tylko wszytko podpiąć, włożyć karty i od razu ruszyło! Po kilku minutach brak wad:) Oby tak dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś sprawdzał czy SAGEMCOM DSI87 HD działa na RFLinku100? Śmigam na razie na Arivie 200 i dwóch Strongach i wszystko chodzi bezproblemowo. Chciałbym wymienić te Strongi na dekodery HD a za bardzo nie chce mi się inwestować w Arivy, skoro jednego Sagema moge wyciągnąć prawie za free z Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem, ostatnio zakupiłem Splitter PIC TUrbo od SLJ Elektronik.

Rodzielam uprawniena na Pace PVR i Pace DSR 2221. Mam problem, gdyż po kilkunastu godzinach od pierwszego uruchomienia zawiesza sie ten PVR i zawiesza się splitter (tylko swieci czerwona dioda), aby wszystko ruszyło trzeba odłączyć zasilacze od obu urządzeń i włączyć na nowo, robi się tak coraz częsciej, raz działa 5godzin a raz np. 30min.

 

Wina splittera? Do wymiany?

Oprogramowanie w Pace PVR - 147. Co do DSR 2221 jest uruchamiany raczej tylko wieczorem, wiec on działa ale gdy zacina się ten z PVR to pewnie też nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj tez jestem posiadaczem splittera od SLJ Elektronik. Mam o nazwie Power od 2h smiga bez zastrzezen jednak ogladam na 1tv drugi jest wyl.

Generalnie zobaczymy co bedzie dalej przeskakiwanie na kanalach odbywa sie jak bez splittera .Dekodery Pace 500gb i Pace DSR 2221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviso wszystko fajnie tyle że za drogo:)Gdyby nie to że druga karta "zagineła" mi u teścia to w tej cenie co Diviso mam multiroma na 2 lata opłaconego .Więc szukam czegoś tańszego

Splitter Ci się zwróci,tym bardziej że MR będzie za 20zł.A jeśli chodzi o niego to divISO najlepszy ze wszystkich :) Za jakość trzeba zapłacić :wink:

Żadnych problemów przez 8mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, proszę o pomoc. Jestem na etapie kupna nowego dekodera PVR HD, ponieważ nie chcę nadal płacić dzierżawę Cyfrze za ich PVR HD, który i tak daje mało możliwości. Czytałem opinie o odbiornikach Topfield i podobno bardzo się opłaca go wziąć. Myślę na przykład nad takim modelem: http://www.hollex.pl/odbiorniki-hd/odbi ... -pvr-500gb

 

Moje pytanie brzmi, czy ten tuner będzie współpracować z moim bezprzewodowym splitterem? Czy ogólnie Topfieldy współpracują bez problemów ze splitterami?

 

P.S. Jaki dekoder HD lub PVR HD możecie mi polecić tak, aby współpracował ze splitterem?

 

 

Dziękuję z góry za pomoc. Jestem zielony w tych sprawach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój splitter jest firmy SmartWi. I teraz nie wiem czy zamawiać dekoder Pace PVR HD od C+ czy wziąć na własną rękę... myślę, że wybór na własną rękę jest lepszy ale właśnie potrzebuję taki tuner, który będzie współpracować z moim splitterem oraz jednocześnie będzie tunerem PVR HD. Proszę o pomoc, ponieważ sprawa jest pilna :) Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...