Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety ja nie kupywalem go a brat, wtedy nawet nie wiedzialem o spliterach za duzo. teraz wziolem sprawy w swoje rece poznaje opinie i chociaz kupie cos dobrego(mam nadzieje) bo k... mnie brala ogladasz a tu obraz staje albo wstajesz z rana wlaczasz tuner a tu zakodowane, musialem wstac wyjac karte z tunera i wsunac ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie mierze, ale wiadoma sprawa ze czlokowiek teraz chce cos dobrego kupic. Przy divISO nawet przy przewodowym jest dość drogo. Teraz chociaz mam dwa spliterki do wyboru divISO i ten od s.l.j. elektronik

Mojego jutro wyśle do sprzedawcy niech kase oddaje

Ja kupiłem w końcówce 2011r. Arivę 202e i splitter DIVISO przewodowy. Zasuwa aż miło na PACE PVR 500GB, Arivie 202e i Strongu. Znajomy w punkcie Cyfry odradzał mi Arivę, ale mimo to zdecydowalem sie na nią i nie żałuję. Splitter podłączasz i chodzi bez problemu beż żadnych ustawień (na wszelki wypadek uaktualniłem tylko oprogramowanie i ustawiłem bardziej wymagający tuner na Arivę - to jest właśnie dodatkowy i wg mnie bardzo istotny plus tego splittera). Na razie żadnych zwiech i innych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem splitter PicTurbo, razem z 2oma kartami + 15m kabla tele.

Mam problem, wszystko działa poprawnie na jednym dekoderze obojętnie czy to PACE 2221 czy PACE PVR - na krótkim kablu dołączonym do dekodera. Na kablu 15m, obojętnie, który dekoder na ekranie TV wyświetla się napis "WŁÓŻ KARTĘ DO CZYTNIKA TERMINALA", wg. mnie kabel może być uszkodzony, gdyż nawet jak kabel odłącze to nadal jest napisane to samo (jak jest włożona sama karta kliencka bez kabla)

Obie karty klienta sprawdzone na krótkim kablu i obie działają. Co możę być przyczyną? Żle zrobiony kabel?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapewne kabel 4 żyłowy. Weź kabel krótki, który dostałeś i daj znajomemu na wzór. Są osoby, które stosują kabel telefoniczny do połączenia splittera z kartami a są też tacy, co używają skrętki komputerowej.

Byłem u znajomego dzisiaj tylko z tym długim kablem, zarobił mi go tak jak robi zawsze telefoniczny, przyjechalem sprawdzilem i smiga na obu dekoderach. Jutro tylko musze przeprowadzić kable tak jak trzeba i będzie idealnie.

Dzieki blueman! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wiedzieć,szkoda mi tylko będzie tych dwóch dych za dzierżawę tego pudełka.

Nie warty takiej kasy. Wiem po sobie, bo użytkuję go już długi okres czasu, ale 20zł bym za niego nigdy nie dał. W skali roku wydasz na ten dekoder 240zł, lepiej odłóż trochę kasy i kup jakiś dekoder na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem prawdopodobnie z Clone+. Otóż w dniu dzisiejszym na 3 dekoderach gdzie są moduły Clone na 2-3 sekundy zatrzymuje się obraz wraz z dźwiękiem, a potem powraca. Dzieje się tak średnio co 5 minut. Wszystkie karty mają po 3 kreski zasięgu. Co może być przyczyną przerywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupilem splitter divISO, z jedna karta bezprzewodową, jedno przewodową + dwa przedluzacze żeby żeby karty schować za tunerem cyfrowym. Posiadam dwa fergusony ariva tt prv. Moje pytanie, czy wystarczy ze teraz włoze karty do fergusonow a oryginalna do spltera i od razu bedzie działać? Czy należy jeszcze coś zrobić? Splter dostanę jutro, tak więc chciałbym byc przygotowany. Sprzedawca poinformował mnie ze spltera ma najnowszy soft i karty są sparowane z nim.

Wiem ze na takie pytanie za późno, ale czy divISO to napewno dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...