Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy tylko ten Diviso jest godny polecenie na przewodzie?

Szczerze do tanich od nie nalezy wychodzi prawie tyle co multiroom na rok :)

Szukam czegos godnego uwagi stabilnego tak zeby nie stracic przy tym nerwow :)Czy te splitery w granicach 120zl sa nic nie warte np CARD SPLITTER Quad co sie najlepiej na allegro sprzedaje?Moze ktos go ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tutaj piszę ale mam problem z Clone+. Jak podłączyłem i zainstalowałem oprogramowanie to niby wszystko ok, ale jest napisane "Serwer SRF150 nie podłączony". A Windows 7 pokazał mi że nie może zainstalować sterownika do Serwera bo sterownik nie jest podpisany cyfrowo. Co mam zrobić, aby mi zadziałało?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na win7 spokojnie instalowałem clone+ i oprogramowanie do niego. Generalnie z tego co pamiętam wpierw instalowałem soft, potem podpinałem serwer. Oprogramowanie instalowałem ze strony clone.

BTW. Na stronie Clone + jest aktualizacja z informacją, że obsługuje ona sagemcom DSI 87. Może ktoś sprawdzić?

Cytat ze strony:

Program aktualizacyjny Clone+ Update v3.6.0.0 Data publikacji: 14.12.2011r.

 

Zmiany:

- dodano współpracę z tunerem Sagemcom DSI87 (wersja BETA).

- usprawniono współpracę z systemami Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na win7 spokojnie instalowałem clone+ i oprogramowanie do niego. Generalnie z tego co pamiętam wpierw instalowałem soft, potem podpinałem serwer. Oprogramowanie instalowałem ze strony clone.

BTW. Na stronie Clone + jest aktualizacja z informacją, że obsługuje ona sagemcom DSI 87. Może ktoś sprawdzić?

Cytat ze strony:

Program aktualizacyjny Clone+ Update v3.6.0.0 Data publikacji: 14.12.2011r.

 

Zmiany:

- dodano współpracę z tunerem Sagemcom DSI87 (wersja BETA).

- usprawniono współpracę z systemami Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess.

potwierdzę to czy działa na sagemcom DSI87 Clone+ dzisiaj jak wrócę z pracy. Chyba że ktoś wcześniej to zrobi i potwierdzi tu na forum. A to ci dopiero niespodzianka ze strony Clona+ na święta :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nowy soft Clone+ porażka niby dziala z sagemcom DSI87 brednie panowie z Clone+ powinni przestać się ośmieszać 30 sekund wyłączanie dekodera zatem raczej nie dla ludzi. Ja tam polecam wszystkim divISO najlepsze splittery na rynku przynajmniej jak juz wypuszczaja to stabilne softy a nie badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co opluwać clona bo to wersja beta oprogramowania. poczekajmy pewnie z czasem poprawią soft. jak wrócę z pracy to potestuje ten nowy soft i podzielę się spostrzeżeniami. Narazie wstrzymajmy się z oceną. Popatrzcie jeszcze na to wszystko z innej strony. Clone+ jako jedyny próbuje złamać Sagemcoma DSI87. Ja im kibicuję żeby w końcu im się udało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacabad sprawdzales ze twierdzisz ze sagemcom nie dziala na clone ?

Tak sprawdzone. A jeSli chodzi o firme divISO tez pracuja nad softem do tego tunerka ,ale jak narazie efekty mizerne w rozmowie z producentem uslyszalem ze po co maja ludzi nakrecac i wypuszczac nie stabilne softy jak juz to wypuszcza stabilny soft, natomiast jesli chodzi o firme Clone+ zawsze z ich softami były problemy wystarczy poczytac na forach jak ludzie psiocza na softy i zasieg tych splitterow jedynie co im wyszlo to moze wyglad, ale nie zawsze to co ladnie sie swieci dobrze dziła dlatego jestem za splitterami divISO może maja nie zaciekawy wygląd ale ani razu nie zawiodlem sie na ich sofcie ani zasięgu maja przy kartach antenki a nie jakies blaszki w srodku imitujace antenki tak jak ma Clone+ i to ma byc antenka ktora ma dawac dobry zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zrobiłem nowa aktualizacje splitera i przez chwile byłem bardzo szczęśliwy bo w końcu Sagemcom zaczął działać jednak problem pojawił się w momencie włączenia drugiego tunera w innym pokoju zaczęło co kilkanaście sekund wywalać błąd karty problem znika gdy tylko sagem jest włączony.

Czy ktoś ma podobny problem po najnowszej aktualizacji czy to tylko u mnie tak wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrona-NS rozumiem ,że karta była aktywowana na SECA np. pod PACE PVR 500 GB a spliter próbuje przekodować na Nagrę. Pytam ponieważ jest jeszcze druga opcja, czyli sharing karty aktywowana pod Sagemcoma. Daj znać, jednak to już zawsze okienko w tunelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tuner Philips HD PVR, a w drugim pokoju jest podłączony Pace Sd, od dwóch lat wszystko pięknie, ładnie śmigało bez żadnych problemów, żadnych zastrzeżeń nie było, aż do teraz. Ostatnio na Pace Sd Cyfra wysłała aktualizacje i po tym zaczęły się problemy. A mianowicie wszystko działa na PVR HD, a na drugim po włączeniu dekodera po jakiś 5-10min. zanika obraz oraz dźwięk pojawia się czarna plansza, działają tylko kanały FTA. Wie ktoś co może być przyczyną tej usterki?

 

Sprawa się wyjaśniła, winą zaistniałej usterki był kabel, wymiana na nowy pomogła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Posiadam w tej chwili dwa tunery SD i mam spilter Small II który na tunerze thompsona z C+ działa bez zastrzeżeń to na linboxie f16 wyskakuje czasami kanał zakodowany, ale po przełączeniu z kanału na kanał jest Ok. Moje pytanie, zamierzam kupić arive 202e HD, czy będzie to działało na tym spliterze, czy muszę mieć innego coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...