Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może przewodowy Splitter POWER3 TURBO firmy S.L.J. ELEKTRONIK. Jak się sprawuje czy są z nim problemy. Zamierzać używać do podziału cyfry z dekoderami PHILIPS DSR-7201 , Interstar GI-S870 CR Xpeed, OPTICUM - HD TS 9600 PRIMA. Na stronie producenta pisze że je obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może przewodowy Splitter POWER3 TURBO firmy S.L.J. ELEKTRONIK. Jak się sprawuje czy są z nim problemy. Zamierzać używać do podziału cyfry z dekoderami PHILIPS DSR-7201 , Interstar GI-S870 CR Xpeed, OPTICUM - HD TS 9600 PRIMA. Na stronie producenta pisze że je obsługuje.

To bardzo rzetelna firma, a ten Power 3 Turbo zasuwa jak potłuczony ;). I jak masz w opisie to należy im zaufać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamieniałeś karty klienckie miejscami? Skoro chodzi na oryginalnej karcie, to coś po stronie splittera musi być. Napisz coś więcej jaki to splitter czy na kablu, czy bezprzewodowy itd.

 

Wyłącz dekoder z sieci na 2 minuty, splitter też odłącz od sieci, podmień karty klienckie i napisz co i jak.

 

Splitter po kablu idzie, robiłem te wszystkie opcje ale nic to nie pomaga. Tak jak mówiłem po kilku minutach czarna plansza na Pace SD, wyłączam dekoder po chwili włączam znowu i pojawia się wyszukiwanie kanałów od nowa i tak za każdym razem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem to samo na dekoderze Pioneer 1430. Na Pace PVR wszystko pięknie chodziło a na Mediasacie po kilku minutach od uruchomienia, znikał obraz. Na samym początku myślałem, że wina splittera itd. jednak wina leżała po stronie dekodera. Wymieniłem tuner i wszystko znów hula idealnie.

Twój przypadek jest dziwny, bo mówisz, że na oryginalnej karcie Pace SD dobrze hula, a na karcie od splittera źle. Z drugiej strony, to gdyby splitter nawalał, to nie działaby na Twoim Philipsie. Jeżeli masz możliwość to wymień tuner. Jeżeli nie masz takiej możliwości to "pożycz" od jakiegoś znajomego jakiś tuner pod cyfrę i sprawdź czy na innym sprzęcie dzieje się to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w złym miejscu to proszę o przeniesienie tematu.

Pobrałem dziś najnowsze oprogramowanie do Clona. Postępowałem zgodnie z instrukcją tj. podłączyłem moduł do komputera, później zasilanie, zainstalowałem oprogramowanie. Do tego momentu wszystko OK.

Odpaliłem oprogramowanie i pisze mi że Serwer SRF150 nie podłączony.

 

Aplikację instalowałem na SO 7 tak jak było w instrukcji tj. uruchom jako administrator.

 

Po podłączeniu serwera win7 próbuje zainstalować sterowniki a na koniec pojawi się komunikat "skontaktuj się z producentem urządzenia, aby uzyskać pomoc dotycząca instalacji tego urządzenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj spliter divISO air i moje pierwsze spostrzeżenia:

- odbierałem osobiście w alfatronic_pl w Łodzi;

- Pan na miejscu przelutował kartę klienta na kablu tak, by domykała się klapka od mojego dekodera (philips hd bez HD);

- Zapytano mnie jak długi kabel sobie życzę, i zrobiono mi taki jak chciałem (splitter jest podłączony z jednym dekoderem przewodowo, z drugim Pace SD bezprzewodowo);

- Pan zainteresował się czy mrugające diody na kartach klienckich i samym splitterze nie będą przeszkadzać. Okazało się że można je na miejscu p[beep]sić via komputer;

- Nie byłem pewny czy w domu złapie zasięg bezprzewodowo (sygnał musi pokonać dwie ściany zewnętrzne), okazało się że dostałem 2 tygodnie na przetestowanie sprzętu z możliwością zwrotu w tym czasie;

- Aby uspokoić moje obawy za parę groszy nabyłem większą, silniejszą antenkę na kablu do karty klienta;

- Wszystko mi pokazano i wytłumaczono na miejscu, od razu widać że człowiek wie o czym mówi;

- W domu podłączyłem splitter i wszystko jak na razie śmiga wzorowo, szybciutko zmieniają się kanały, żadnych zacięć, a większa antenka okazała się zbędna, standartowa antena w zupełności daje radę;

- Życzę sobie i innym aby system cały czas śmigał tak, jak robi to obecnie. Dzisiaj oddałem karty zbliżeniowe w punkcie, dostałem kameleona i jest OK.

Szczerze polecam wszystkim ten splitter i sprzedawcę, z mojej strony pełna rekomendacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do joylukas lepiej kup divISO na znanym portalu aukcyjnym to jak narazie najlepszy splitter na rynku z pelnym sparciem technicznym producenta na ich stronie masz wszystkie dekodery wspolpracujace, może jest troche drozszy ale żadnych problemów polecam bezprzwodowy divISO zadnych zbednych kabli a smiga az milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie dekoder Philips DSR 3201, chciałbym dokupić do niego jakiś splitter i jakiś tuner żeby oglądać na drugim telewizorze (około 5 metrów od pierwszego TV więc nie trzeba ciągnąć długich kabli). Interesuje mnie coś w niskiej cenie co będzie dobrze działać i nie musi być HD. Co konkretnie byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam diviso ;) mam go od soboty i zero problemów - instalacja banalna, działa szybko także nie odczuwam różnicy przy przesyłaniu uprawnień. byłem sceptycznie nastawiony do urządzeń bezprzewodowych (bo jednak kabel to kabel) ale ten wybór rozwiał moje wątpliwości. zawsze można dołożyć większą antene aby zwiększyć zasięg a w clone tego się nie da zrobić. clone + ma zbyt dużo negatywnych opinii na tym forum dlatego postawiłem na diviso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który splitter - Clone+ czy divISO(bezprzewodowe) jest lepszy, do domku jednorodzinnego?

Pozdrawiam:)

Również w stu procentach polecam divISO,używam go w domu jednorodzinnym,piętrowym dwie karty i w warsztacie ,budynek obok domu,jedna karta wszystko bezprzewodowo,zero jakichkolwiek problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tych tańszych przewodowych ok 100-120zł jest coś warte uwagi czy lepiej dołożyć te parędziesiąt zł?

 

BTW, czy któryś ze spliterów wspiera już tego sagemcoma? Tam chyba jest inne kodowanie jak pamiętam, ale może już jakiś producent to ogarnął? :) Jeśli tak dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...