Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam tego modelu- link z allegro usunięty i słusznie.

Jak kupiłeś i nie działa , a miał być zaprogramowany to pisz do sprzedawcy.

Dobre splittery maja swoją osobną stronę internetową na której są wsady do kart, bazy i opisy co i jak.

Kupując 2x taniej masz co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam odbiornik Strong 6880 a w poniedziałek lub wtorek będę miał Opticuma x560. Z jakim splitterem będą działać te odbiorniki ? Co polecacie ? Zakup splittera planuje na wrzesień ale warto wcześniej obczaić temat. Edit : pomoże ktoś ? Może Pan Mr.Orbita ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne czy nie zależy od sposobu używania jeśli będziesz używał sp littera żeby twoje dzieci oglądały bajki w pokoju obok a Ty film w innym pokoju to nikt nic Ci nie zrobi ale jeżeli będziesz rozdzielał cyfrę z sąsiadem to już jest nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tu ktoś kto się na tym zna, to bardzo prosiłabym o pomoc :) Mam urządzenie i karty clone+ i powstał taki problem że na dekoderze pvr obraz co kilkanaście sekund się zacina. Wcześniej sporadycznie występowało to zjawisko i nie przeszkadzało w użytkowaniu telewizora, ale teraz niestety juz nie można oglądać telewizji. Na dwóch pozostałych dekoderach ( nie pvr, jakieś dużo, dużo starsze, najprostsze jakie są), które znajdują się piętro wyżej niż urządzenie i dekoder pvr wszystko działa bez żadnego problemu. Więc już nie wiem w czym problem... aktualizowałam oprogramowanie i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podobniez są spore problemy z roznymi Splitterami podłączanymi do odbiorników Ferguson Ariva100e (oczywiscie mowa tutaj o Splitterach o kwocie około 150 zł ) czy jest w tym trochę prawdy ? bo wlasnie chciałem zakpuic splitter oraz dekoder HD do Pakietu KOMPACT + CANAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie splitteru bezprzewodowego. Czy w przypadku używania takiego splittera nie ma problemu z zakłóceniami np. przez jakieś urządzenia domowe czy np. pogodę? czy jego praca jest zawsze stabilna. chciałbym zakupić taki splitter jednak niewierze w to co mówią sprzedawcy i chciałem zapytać osoby które korzystają z takiego urządzenia i są bezstronne. Jakie są wasze doświadczenia z tym sprzętem. Może lepiej wybrać splitter przewodowy? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm trudni mi powiedzieć bo nie pisze nigdzie Jest to wersja Leśnego Dziadka na pw wysłałem ci co to za splitter

Wiesz co spróbuj zaprogramować tą nową kartę przez włorzenie do czytnika w splitterze na kilka sekund jeśli są na niej jakieś diodki to powinny migać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel_cyfra - posiadam konwerter Quattro, dekodery Pace Pvr, PhilipsHD DSR 6201/91, Pace DSR 2221, od serwera Diviso Air kartą przewodową /bliska odległość i taniej/ podłączonego mam Pace Pvr, natomiast do dwóch pozostałych karty bezprzewodowe diviso air. wszystko hula, aż miło. Żadnych zacięć. Oczywiście splitter ma też funkcję blokera. Naprawdę polecam. W Twoim przypadku jeżeli się zdecydujesz weź jedna kartę przewodowa jedna bezprzewodową, będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel_cyfra - bloker, nie przepuszcza zmiany uprawnień na kartę, a do czego służy- przykład, z tego co widzę w podpisie masz Canal+Optimum zamawiasz np. pakiet HBO początkiem miesiąca wiec ten miesiąc oglądasz gratis za następny zapłacisz, pod koniec płatnego miesiąca robisz reaktywacje karty przez ICA uprawnienia do odbioru przechodzą dwa miesiące do przodu uaktywniasz funkcje blokera , rezygnujesz z HBO a oglądasz ten pakiet jeszcze przez dwa miesiące za free. Później dezaktywujesz funkcje blokera uprawnienia Ci przechodzą i masz znowu swój pakiet i jak chcesz znowu od nowa czyli reasumując za jeden płatny miesiąc masz trzy miesiące HBO za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...