Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już ostatnie pytanie, soft w spliterze i kartach jest z 2009 od tamtej pory go nie aktualizowałem czy nie będzie problemu z Philipsem 6201 z oprogramowaniem 71?

hejka

(nie mam złącza i umiejętności, dwa boję sie aktualizowac splitera bo super chodzi teraz z Humaxem iCord HD a z nowym oprogramowaniem któż to wie i narobie sobie kłopotów, bo iCord w Polsce nie ma już wsparcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę w wyborze splittera kablowego pod kartę NC+ (kameleon). Sam zastanawiam się nad Medium IV lub POWER3 TURBO. Czy któryś z nich jest wart uwagi lub może kupić coś innego. Splitter miałby działać początkowo z dwoma tunerami GI-S770 CR Xpeed a docelowo z jednym GI-770 a drugi to jakiś tani tuner HD. Rozważam zakup: BigSat Golden 1CR HD lub Opticum X110p lub Opticum 406p. Co wybrać aby działało to bezawaryjnie i w miarę bezobsługowo? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zdaję sobie z tego sprawę, ale Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przynajmniej rok Seca będzie chodzić. Dlatego chce zaryzykować i zainwestować w tani spliter kablowy - nie są to znowu jakieś ogromne wydatki i przeboleje jak za rok splitter pójdzie na śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smartcard 3, soft zmienia sie przez USB jak masz tunery np. Ariva , przewód 4 żyłowy/ koniecznie/ telefoniczny.Kosztuje ok. 220 zł. , na trzy tunery bo na 2 to lepiej wziasc multiplayer z cyfry. Na dwa tunery to nie ma sensu :P

ps, lista kanałów na globo jest kiepska/ nie ma fastscanu takiego ułozenia jak ariva/ no ulubione sa ale nalezy sie pobawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na 2 tunery się to nie opłaca, ale już w tej chwili mam multiroom z C+ na dwa telewizory a chcę mieć w sumie na trzy. Oprócz wymienionego wcześniej GI dzierżawię jeszcze Sagemcoma HD i w nim siedzi karta z multiroomu - niestety Sagemcom nie współpracuje ze spliterami. Chcę więc podzielić tą drugą kartę Seca pomiędzy GI i jakimś innym tunerem HD przy pomocy splitera, ale tak żeby nie przeinwestować.

Jeżeli miała by byc to Arriva to jaki model jest najlepszy pod splitery bo słyszałem, że niektóre są kapryśne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki split. Działa już 1,5 roku. Trzy karty. Ariva 102e,PACE, i Phil DSX (mam też dwa 1430, ale z nimi sobie nie radzi, gubią uprawnienia, na różnych softach). Żadnych problemów, nic nie programowałem. Jak zamawiałem to kazali się określić czy dekodery HD czy SD, miałem wtedy jeden HD i dwa SD, teraz mam dwa HD i karty z SD działają na HD bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebałem i chyba zdecyduję się jednak na splitter WireLink od Pycha. Podobno chodzi z praktycznie każdym tunerem z uniwersalnym czytnikiem.

Teraz jeszcze mam dylemat co do tunera HD. Z Opticuma już zrezygnowałem. Do tej pory nie miałem jakoś przekonania do Fergusonów i ich współpracy ze splitterami. Może jeszcze ktoś doradzi czy zostać przy tym BigSat czy może coś z : Ariva @Link 200 lub Ariva 202E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zagmatwałem. Wiem, że Ariva to Ferguson, ale właśnie dlatego pytam czy zmieniło się coś na plus w przypadku Fergusona, bo ostatni mój kontakt z ta firmą miał miejsce ładnych parę lat temu i wtedy nie byłem zadowolony z tego sprzętu. Natomiast modele w/w na papierze wydają mi się dość ciekawe. Pytanie jak się sprawują na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też mam problem z tym dekoderem Sagemcom DSI83 i kartą kliencką. Podpiąłem ten dekoder zgodnie z instrukcją i wyskakuje mi "błąd karty". Mam spliter Clone+ Home edition 150. Widziałem posta że trzeba zaktualizować oprogramowanie splitera i tak zrobiłem, ale to nic nie dało. Antena jest dobrze zamontowana ponieważ na innych dekoderach marki Philips wszystko chodzi normalnie a kiedy włożę kartę abonenta to działa normalnie na tym sagemcom-ie. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...