Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Legalne czy nie o tym powinna pomyslec cyfra aby umozliwic tz multiroom a tak ludzie musza radzic sobie sami. Niestety do tej pory meczylem sie z rodzinka o programy ktore chcialem ogladac a teraz jak doszedl Disney channel to jak to mowia pozbawiony bym byl przez dziecko ogladania cyferki i tak zdecydowalem sie na splittera radiowego i moge ogladac w 2 pokoju niezaleznie od rodzinki ( dziecka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak już pewnie wszystkim wiadomo są dostępne nowe dekodery Cyfry z poprawionym sofetm. Wiec może są już jakies informacje na temat współpracującymi z nimi spliterami?

 

Żeby się nie narażać na koszty, wstrzymałem się z zakupem splitera, az do zakupy nowego Philipsa, a że właśnie się wybieram do dystrybutora po ten nowy tuner, to mam nadzieje że ktoś ma jakieś informacje na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie na Allegro pojawiły się splittery obsługujące Philipsa HD 6201 DSR. Potrzebna jest do tego tzw. karta uniwersalna. Taki splitter z dwoma kartami uniwersalnymi kosztuje około 170 PLN. Ponadto karta obsługuje następujące tunery (moduły):

 

- Dreambox DM 500S

- Ferguson AF-6018

- Ferguson AF-6318

- Ferguson AF-7018

- Ferguson AF-7318

- Ferguson DSR 7000

- Ferguson DSR 7001

- Thomson TS3P

- Thomson TS4

- Philips DSR 3201

- Philips DSR 6201

- Radix DT-X9CX

- Globo 6000CR

- Globo 6010CR

- PACE CP 3000

- PACE 7

- Philips DSX 3010

- Philips DSX 6010

- Philips DSI 175A

- Pionier BTC-1330

- Pionier BTC-1430

- Pionier BTC-1530

- Pionier BTC-1630

- Pionier BTC-1730

- Kenwood DTF 1

- Kenwood DTF 2

- Tunery DVB + PHOENIX

- Aston (1.05, 2.x)

- X-Cam

- Dragon

- Matrix CAM

- ICE Crypt Blue

- ZetaCAM

- SkyCrypt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A tak z ciekawosci spytam, czy na tuner Humax HDCI 2000 oraz Topfield HSCI 7700 tez sa jakies karty do splittera, czy w ogole sie nie da ich polaczyc w taka mala siec domowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wspolpracuje ale potrzebna jest karta kliencka, ktora obsluguje wspolprace z DF'em. Tylko ja bym sie w DF9000 nie bawil, to jest beznadziejny tuner :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci spytam, czy na tuner Humax HDCI 2000 oraz Topfield HSCI 7700 tez sa jakies karty do splittera, czy w ogole sie nie da ich polaczyc w taka mala siec domowa:)

 

Według mnie, tak na logikę (nie mam "splittera" na razie) jeśli do tych tunerów zasadzisz moduł, z którym "splitter" działa, to powinno działać (niech ktoś mnie poprawi jeśli napisałem bzdurę)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy to prawda że pakiety Cyfry Plus można powiększać - np. przejść z powitalnego na prestiżowy za darmo ? Dlaczego Cyfra robi takie promocje i nic o tym nie wiadomo w tv ? Gdzie można sie o promocji więcej dowiedzieć? Będę wdzięczny za odpwiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że pakiety Cyfry Plus można powiększać - np. przejść z powitalnego na prestiżowy za darmo ? Dlaczego Cyfra robi takie promocje i nic o tym nie wiadomo w tv ? Gdzie można sie o promocji więcej dowiedzieć? Będę wdzięczny za odpwiedź.

Raczej niejest to zadna promocja gdyz kazdy nawet operatorzy gsm oferuja mozliwosc przejscia na wyzsze abonamenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam BIG Spliter Smar Card - SERVER 300 m podłączony do 3 odbiorników -pionier 1530, ferguson 7018 i 7318. Mam problem:Spliter nie przesyła kluczy, odbiorniki nie rozkodowują sygnału.Na Spliterze świeci ciągle czerwona dioda ,a miga zielona. Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sajmon, zobacz tu: http://www.allegro.pl/item172964501_172 ... html#photo

 

@Dyrek, raczej nie powinno być problemu. Dla pewności zapytaj sprzedawcę od którego kupiłeś splitter.

 

@sonia, jeśli wszystko podłączone jest prawidłowo (sprawdź na spokojnie :D ) i splitter wciąż nie działa to reklamacja :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...