Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Różne opinie tu na forum, ile ludzi tyle opinii.

 

Posiadam Philips PVR (250GB) i kartę cameleon. Do niego chciałbym zrobić na własną rękę multiroom.

Czy Ariva 102E (~220zł) + splitter turbo v.4.8 (~140zł), ten najpopularniejszy na znanym portalu wystarczy? Czy będą jakieś problemy?

Czytałem, że lepszy jest ten splitter diviso ale cena to już 230zł, i nie obsługuje Arivy, która chyba jest najtańszym dekoderem HD z PVR współgrającym ze splitterami. A nie ukrywam, że zależy mi też na cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję porady bardziej zaznajomionych w temacie splitterów. Mam taką konfigurację: Ariva 250Combo podpięta do telewizora w salonie, THOMSON TS 4P podpięty w pokoju gościnnym. Do tego jedna karta Cameleon (niestety przed migracją miałem StartHD więc drugi Cameleon mi się nie należał). Doradzi ktoś jaki splitter kupić, aby się nie naciąć? Oba dekodery są na różnych piętrach w domu, więc nie wchodzi w grę splitter na kablu (tzn mógłby być mix - o ile są, że jedna karta bezprzewodowa, druga na kablu aby ściąć koszta :))

Czy uprawnienia są jakoś przenoszone przez kartę w dekoderze do splittera, czy raz na miesiąc trzeba kartę do odbiornika włożyć?

 

Drugą opcją jaką widzę, to zakup Arivy 102e i zrobienie multirooom`u fergusonowskiego, ale z innego wątku widzę że nie zawsze to działa.

 

Chyba że ktoś ma jakieś inne pomysły - mile widziane :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...