Jump to content
Sign in to follow this  
legion

SAT KRAK 2011

Recommended Posts

Witam mam pytanie odnośnie SAT KRAK czy polecacie tą wystawe czy warto to odwiedzic. Itd. bo wystawa za blisko miesiąc ale wstepnie sie zastanawiam czy jest sens uderzac na takie wystawy, czyli np. można podyskutowac z wystawcami itd. czy nie ma takich możliwości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wystawcami należy przede wszystkim podyskutować ;) Do tego można zajrzeć na jakąś konferencję (plan jest w trakcie składania, dlatego jeszcze nie ruszałem z tematem na forum, ale wstępnie można podejrzeć wykaz tu: http://www.satkrak.com/konferencje.html ), pooglądać nowe produkty (a niekiedy nawet się nimi pobawić - podstawowa instalacja satelitarna jest na większości stoisk, jeśli tylko firmy wyrażą takie zapotrzebowanie; zwykle też staramy się postawić jedną większą antenę na Astrę 2D - w tym roku może już Astrę 1N ;) ). Oprócz tego wszystkiego jest to okazja spotkania się z pasjonatami z branży - pojawia się co roku wiele znajomych twarzy, można spokojnie pogadać i podsumować wiosenno-letni sezon DX ;)

 

Plan rezerwacji, tj. aktualne obłożenie stoisk kto gdzie będzie jest na stronie głównej. Na potwierdzenia od kilku wystawców jeszcze czekamy, więc nie jest to kompletny układ, trzeba aktywnie śledzić stronę, bo co kilka dni wykaz jest aktualizowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze żę wstep jest płatny 5zł. Ale mimo to wydaje mi sie że może wpadne. Powiedz mi jeszcze taką rzecz bo pisze że możliwe jest że może byc maksymalnie 100stoisk. A ile jest w praktyce. Może jakiś z wystawców poszukuje pracodawców?

 

Tak pracowników

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest sto boksów, 100 wystawców mogłoby być, gdyby każdy brał po jednym, ale część firm chcąc lepiej zaprezentować swoją ofertę wykupuje kilka obok siebie, robiąc duże stoisko. Zwykle w efekcie daje to koło 30-40 osobnych stoisk, ale... znowu dość często zdarza się, że jedne stoisko prezentuje produkty kilku marek (jak Wisat z produktami jednocześnie m.in. Triax'a, Hirschmann'a), co powoduje, że w praktyce to ciężko to przeliczyć ;) Zależy jak liczyć ;)

 

Pracodawców? Chyba pracowników miałeś na myśli, ale raczej nie - firmy przyjeżdżają zwykle ze swoimi ekipami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można próbować pisać na redakcja (malpka) satkurier.pl, ale generalnie nic mi nie wiadomo co do ew. zapotrzebowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Transmisja z wybranych konferencji będzie leciała na stronie głównej satkrak.com, podpięto już player i nawet leciało (we Flashu, plansza z zapowiedzią), ale coś się wywaliło i teraz nie leci.

 

A prosiłem kurna wszystkich, żeby nie ruszali prądu :P Jutro po 9 postaramy się odpalić jeszcze raz, można podglądać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy z dworca w krakowie można jakoś dojechac komunikacją MPK na wystawe fajnie jak by ktoś napisał jaki tam idzie autobus lub tramwaj i jak sie przystanek nazywa, bo jutro bede w krakowie więc mógłbym odwiedzic wystawe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli się nie mylę, to z Dworca Głównego możesz podjechać tramwajem - 20 - prosto na Klimeckiego i przystanek jest obecnie niemal pod Chemobudową ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAT Krak 2011 oficjalnie zakończony ;) Dziękuję wszystkim za przybycie - w tym roku było dość tłoczno, sporo twarzy, zarówno znajomych jak i nowych. Sporo się działo, pojawiło się też wiele ciekawych nowości od urządzeń pomiarowych przez odbiorniki po drobne akcesoria, jak gniazda abonenckie (moją uwagę zwróciły ciekawe rozwiązania montażowe na stoisku MATT) i złączki (kolorowe złącza zaciskowe na stoisku abovio Vector). W SAT Kurierze 11/2011 będzie raport z wystawy, gdzie postaramy się położyć nacisk na właśnie takie nowości i ciekawostki.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim odwiedzającym za przybycie i wszystkim wystawcom za obecność i udział w wystawie :D

 

Materiały wideo pojawią się wkrótce na satkurier.tv

 

PS: Był ktoś z forum? Rozpoznaliście mnie? Zagadał ktoś? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...