Jump to content

Karta Dolly Buster HD


Recommended Posts

Nikt się nie skusił na post, to może ja:

- jakość SD: mierna, zbliżona do Free-X TV (rozdzielczość obrazu taka sama, bitrate na oko może nieco lepszy)

- jakość HD: rozdzielczość niby 1920x1080, ale bitrate kiepski powoduje że przy dynamicznych scenach obraz sypie się jak klocki lego, jakość zbliżona do Redlight HD/Hustler HD (też taka sama sytuacja - rozdzielczość ok, bitrate już nie bardzo)

- jakość merytoryczna: dużo ginekologii (jak wszędzie), wydaje mi się, że przeważają filmy niemieckie (mocno czerpią z archiwów studia Dolly Buster)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, czyli za tą cene nie za bardzo opłacalne. Zatem,która z dostępnych u nas kart z HotBirda oferuje najlepszą jakość obrazu oraz treść, coś więcej niż tylko relacje ginekologiczne. Dziwi mnie trochę brak odpowiedzi, czyżby nikt takich programów nie oglądał?

Link to post
Share on other sites

zanim się nie pojawiła możliwość kupienia Penthouse HD, miałem abonament na Private Spice, ceniłem sobie go wraz z partnerką za dobrą jakość obrazu i dosyć nie najgorszą ofertę programową.

Niestety do tanich nie należy, wiec musisz się zastanowić czy wolisz dobrej jakości jeden kanał w Twoim przypadku czy gorszej jakości kilka kanałów.

Link to post
Share on other sites

Na pochwałę zasługują kanały Penthouse HD i Private Spice (jakość lepsza niż na niejednym kanale "HD"). Czasami też Redlight HD.

Reszta kanałów to porażka. Dolly Buster HD ma zwykle jakość SD, a reszta to zupa pikseli.

 

Moja rada.. dokupić konwerter na 9E i zakupić pakiet Penthouse HD.

Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo mam ochotę na kupowanie dodatkowego konwertera, więc zainteresował mnie ten Privat Spice. Ma ktoś może coś z niego nagrane żeby zobaczyć przykładową jakość filmu. I pytanie w sumie podstawowe kanał ten jest hardcore oczywiście nie soft czy tak?

Link to post
Share on other sites

Moja rada.. dokupić konwerter na 9E i zakupić pakiet Penthouse HD.

Wiesz może gdzie mogę taki dostać, przeszukałem całe allegro, różne sklepy i nigdzie go nie ma, jeżeli ktoś posiada link do jakiegoś sklepu będę heppi :jupi: Chodzi oczywiście o monoblock 4 stopnie, czyli hotbird+eurobird razem.

Link to post
Share on other sites
Ogólnie korzystam z kart Penthouse HD i powiem Ci że miałem różne i jak dla mnie ta oferta wydała się najlepsza, może nie tyle dla mnie co dla Partnerki ;)

pakiet odbieram z Eurobirda 9st. Wschód.

 

 

 

http://www.satshop.tv/Penthouse-HD-SCT-erotycznych-ABONAMENTEM-12-m-cy-Viaccess

 

Witam

 

Czy mógłbyś coś więcej powiedzieć odnośnie tego pakietu. Interesuje mnie najbardziej jak go aktywować po zakupie. Wiem,że kiedyś dokonywało się tego poprzez stronkę www, teraz jednak od dłuższego czasu strona nie istnieje.

 

Pozdrawiam FIGA1

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

W opisach tu i ówdzie jest powiedziane, że kanał DB Media nadaje niekodowany przez 18 godzin za dnia. Włączyłem i nie mam obrazu a tam gdzie jest opis kodowania widnieje Irdeto. Wszystkie kanały niekodowane z tego transpondera odbierają bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Tak było do niedawna - do południa nie było treści hard, tylko leciało promo i archiwalne wywiady z Dolly Buster z niemieckich kanałów TV. Teraz hard jest 24h i kanał jest kodowany cały czas. Zrezygnowali z promo chyba we wrześniu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, przeszukałem hotbirda 13e blind scanem ale niestety nie mogę znaleźć tego kanału dolly buster, czy on teraz jest pod zmienioną nazwą?

 

edit: aha, już chyba znalazłem, ten problem występuje od 9 stycznia tego roku, czyli co ten kanał zbankrutował, czy powróci na antenę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...