Jump to content
Per Pan

Gdzie leca telegry SMS??

Recommended Posts

Kiedys na TVN i Polsacie leciały codziennie rano konkursy telefoniczne w których trzeba było odgadywac hasła itp...

Od jakiegoś czasu nie widze takich programów

Czy one jeszcze nadaja jak tak t w jakich godzinach

Na stan obecny tylko w TVP1, TV4 i Polsacie. Epoka call-tv już minęła (nie wykluczone, że kiedyś powróci). Dzisiaj mamy wróżki w TV :D

TVP1 - "Zagadkowa jedynka" Green Hat Studios

TV4 - "Dziewczyny z fortuną" Green Hat Studios

Polsat - "Zagadkowa noc" Green Hat Studios

NA TVS leci nowy teleturniej ''ŁATWA KASA'' produkuje go firma ''telemedia interac tv'' prowadzi go moim zdaniem najlepsza prezenterka Bianka Gibaszewska . Emisja : Poniedziałek -Piątek godz. ok 1.00 w nocy .

Call-TV "Łatwa kasa" w TVS leci od wtorku do soboty. W niedziele i poniedziałek leci "Kosmica TV".

Nowym programem jest również "Zagadkowa noc w bikini".

Ahahaha, z Bianki się chciał pośmiać. Me Gusta. xD

A gdzie ją mogę obejrzeć bo też chce się pośmiać? ;)

NA TVS leci nowy teleturniej ''ŁATWA KASA'' produkuje go firma ''telemedia interac tv'' prowadzi go moim zdaniem najlepsza prezenterka Bianka Gibaszewska . Emisja : Poniedziałek -Piątek godz. ok 1.00 w nocy .
Napisałem wyżej.( Telewizja Silesia)

Nieprawda , bo wczoraj widziałem leciała Kosmica TV,bo się chciałem z Bianki pośmiać a tu wróżki były.

Wczoraj, czyli chodzi o 30 06 2012? Program był:

scaled.php?server=96&filename=vlcsnap2012063012h29m45.png&res=landing

scaled.php?server=404&filename=vlcsnap2012063012h30m12.png&res=landing

interactiveworld

Z nocy ,z piątek na sobotę leci program ''łatwa kasa'' program nie jest emitowany z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek Sentence masz rację ,pomyliłem się . PS: Ciekawe dlaczego nie ma logo TVS (może dlatego że program jest nadawny z węgier,gdzie znajduje się firma ''telemedia interac tv'' i mają z tym problem)

PS: Ciekawe dlaczego nie ma logo TVS (może dlatego że program jest nadawny z węgier,gdzie znajduje się firma ''telemedia interac tv'' i mają z tym problem)

Też dokładnie nie wiem o co dokładnie chodzi. Ale raz widziałem, że na początku programu "Łatwa kasa" logo było i po chwili zniknęło.

To czy jest logo zależy od tego, kto za co odpowiada. Jeżeli TVS chciało mieć teleturniej i zleciło Telemedii produkcję, to logo powinno być, chyba że TVS nadaje call-tv jako telesprzedaż, to wtedy loga nie powinni emitować, chociaż mogą, a różnica jest zasadnicza. Przy telesprzedaży za wszystko odpowiada Telemedia, a TVS dostaje tylko pieniądze za wykupienie czasu tv, a gdyby to było przedsięwzięcie TVS i Telemedia, to wtedy ta druga nie musi płacić za wykup czasu antenowego, ale wszystkie koszty ponoszą obie spółki i w takiej tv może być to nieopłacalne.

Obecne Telegry emitowane w telewizji to ''Zagadkowa Jedynka'' w TVP1, ''Zagadkowa noc'' na Polsacie i ''Dziewczyny z fortuną'' na TV4.