Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te zmiany na VH Classic są według mnie od początku listopada. Zdecydowanie lepsza i bogata playlista w We're The 80's i Rock Show. Największy bajzel był w październiku, w We are the 80's emitowali non stop te same klipy, ale w listopadzie coś się ruszyło. W Rock Show raz mnie zaskoczyli - Led Zeppelin - Communication Breakdown. Niestety emisja Stairway to Heaven skróconej z ponad 10, do około 4 minut wszystko psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie MTV przesadza. To nasze platformy nie są zainteresowane dodaniem kanału do oferty. A w kablówkach, w coraz to wielu się kanał zaczyna pojawiać.

Proszę zwrócić uwagę na to, że w innych krajach VH1 Classic dostępny jest na wielu platformach... więc to nie wina MTV.

I jeśli ktoś zarzuca problem z ulokowaniem kanału na HotBirdzie - w innych krajach platformy na własnych częstotliwościach utrzymują kanał: http://www.lyngsat-address.com/uz/VH1-Classic-EU.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH-1 Classic gra ostatnio w kółko to samo, do playlisty doszły również klipy z lat 2000 - jak Britney Spears "Toxic" - oraz przeboje brytyjskie - Busted "Year 3000". Mnie to trochę zadziwia, bo od tego jest zwykła antena VH-1. Od lipcja jak obsługą kanałów zajmuje się z powrotem Londyn, stacja wiele straciła na swoim duchu, to samo tyczy się VH-1 Europe. Ile się gadało na Polaków, ale wg mnie lepiej sobie radzili z produkcją tych stacji.

 

Aktualnie producenci tych kanałów są pogubieni w tym co mają one prezentować. Brytyjczycy zaś narzekają na VH-1 UK, tam to dopiero mają raj - Święta zaczęły się na początku listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest po prostu za drogi ! Ale teraz to juz nie ma wiekszego znaczenia bo zainteresowanie tym kanalem znacznie spadlo po tym jak Anglicy przejeli kontrole na ramowka i zni[beep]i ten kanal kasujac najlepsze programy .Podejrzewam ze produkcja tych programow wymagala zbyt duzych kosztow i zaangazowania .Anglicy maja swoj kanal do produkcji - MTV Classic i nie sadze zeby chcieli z zaangażowaniem tworzyc stacje konkurencyjna.To nie jest ten sam classic co przed rokiem Jedynymi programami ktore da sie jeszcze w miare ogladac to : We Are the 80s i The Rock Show .Na reszte szkoda nerwow bo w kolo ta sama playlista .Czasami zdarzy sie im nadac jakas perelke z lamusa ale to bardzo sporadycznie . Z pewnoscia wiecej zaangazowania wlozono w produkcje vh1 europe ale to chyba dlatego ze stacja emituje reklamy wiec maja wiecej wplywow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze teraz tak jest bo jego ogladalnosc znacznie spadla .Ale jeszcze kilka miesiecy temu VIMN Polska informowala ze probowali sie dogadac przez wiele lat z operatorami sat co do emisji na platformach classica ale cena byla zbyt wysoka .A teraz jest juz za pozno. Nie ma po prostu za co placic ...

Wiele osob narzekalo ma Polakow kiedy szefowali temu kanalowi a tak naprawde wykonywali swietnie swoja robote w porownaniu z tym co sie dzieje obecnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jego cena nie spadła tylko jest taka od kilku lat. Jak będę gdzieś miał cenniki to przytoczę :) A wrzucenie na HB...? Przecież MTV ma swój transponder... moim zdaniem to ani Viacomowi, ani platformom nie zależy na tym kanale. Tym bardziej, że VH1 Classic święci tryumfy w innych europejskich platformach, czy jakaś polska go doda to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego polskie platformy nie interesują się tym kanałem?

Czy coś jest z nim nie tak?

Polskie platformy nabijają ludzi w butelkę bezpłatnymi kanałami muzycznymi, które przywła[beep]i sobie do swoich pakietów i za które każą sobie płacić! W każdej naszej platformie 80 % kanałów muzycznych to FTA! Mają gdzieś dodawanie płatnych programów muzycznych bo skoro jest tyle FTA to myślą że wystarczy. Zastanawia fakt braku MTV Dance i MTV Hits które są wszędzie w każdej chyba zagranicznej platformie (nawiasem mówiąc dziwi też fakt obecności MTV Rocks który jest z tej samej rodziny i który ostatnio dołączył do Cyfrowego Polsatu. Myślę że ten kanał jest w takiej samej cenie co tamte ale jednak MTV Rocks jest jakoś dziwnie promowany i długo obecny. Możliwe że jest oferowany na jakichś specjalnych warunkach dla platform - nie wiem. Dziwne jest to dla mnie.) MTV Music też gdzieniegdzie jest. Aż się proszą o wejście kanały z grupy MCM czy pakiet M6 Music które nadają z Hot Birda w ramach francuskiej platformy. Dziwi fakt lekceważenia tego przez Cyfrę+ która jest z tamtych kierunków :!:

 

iConcert, MyZen.tv... Kanały nieco inne od tego wszystkiego co wyżej ale zdecydowanie wymagane.

 

Podsumowując: FTA za które trzeba płacić i gitara :crazy: Dużo ludzi tego nie wie i dajemy robić się w balona. Przeglądając ulotkę np. z Cyfry+ zauważymy sporo kanałów FTA przypisanych do płatnych pakietów. Żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jakis dowod ze swieci takie triumfy na staelitach .Z tego co ja wiem to kanal ten wystepuje na jednej platformie cyfrowej oraz w sieciach kablowych.Na przyklad w niemieckiej platformie sa jedynie mtv i mtv live hd .Wlosi maja mtv classic etc. Nie wiem jaki ranking stanowi mtv unlimited .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia wiecej zaangazowania wlozono w produkcje vh1 europe ale to chyba dlatego ze stacja emituje reklamy wiec maja wiecej wplywow .

 

VH1 European posiada sloty (te zlepki teledysków co kilkanaście minut), by kablówki/platformy wstawiały tam swoje reklamy (nie wiem czy w ogóle jakaś je wstawia). Viacom nie zarabia na tym nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...