Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Piotr G Czy masz moze jakies info odnosnie miejsca obecnej produkcji kanalu vh1 classic euro? Czy rzeczywiscie brytyjczycy przejeli kanaly vh1 classic euro i vh1 euro ?

 

Z nieoficjalnych informacji oraz z własnej obserwacji wnioskuję, że VH1 Classic oraz VH1 European są obecnie produkowane przez MTV Networks UK / Viacom UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, MTV Classic był stacją tworzoną przez polaków i polski oddział MTV.

 

Widać zatem, że Polacy się starali i że dobrze im to wychodziło. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego MTV Classic został zlikwidowany. To była chyba najmilej wspominana stacja muzyczna. Wciąż jest na naszym rynku pewna luka, której nikt nie jest w stanie w 100% wypełnić.

 

A co do Atomic Kitten: to ich klip puszczony dziś rano ("Whole Again") jest z początków dekady 00s (chyba 2001, 2002? coś koło tego). Zapewne w VH1 Classic uznali to już za klasykę. Mogę to zaakceptować, byle nie za często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma czegoś takiego. Ja nigdy nie słyszałem, by nadawały w Internecie. Poza tym na pewno nie byłoby to darmowe, a moim zdaniem nie warto już wydawać pieniędzy na kanały z paczki MTV. Wiecie, co jest lepsze? Chyba nawet kupno tunera mającego funkcję YouTube. Każdy ułoży sobie playlistę, wyszuka teledyski i będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej myslalem o jakims bezplatnym streamingu .Jest kilka stacji angielskich muzycznych ale akurat vh1 czy mtv classic nie widzialem .

A jakie to przykladowo tunery maja funkcje you tube ? Jak sie chce ogladac you tube na tunerze to lepiej chyba miec niograniczony internet a ja mam tylko 16 gb miesiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego na pewno nie ma. Co do tunerów z Internetem - dziś na rynku jest ich już dużo, wystarczy poszukać, np. Opticum x406p posiada YouTube. Jak to wygląda, nie wiem. Można w każdym razie oglądać wszystkie filmiki. Na pewno do sprawnego funkcjonowania konieczny będzie nieograniczony Internet. Rozwiązaniem jest też telewizor z funkcją Smart TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak chronia te kanaly vh1 przed streamingiem .Jest sporo amrykanskich kanalow w streamingu nawet Mtv ale brak kanalow vh1 .Swego czasu mozna bylo ogladac w streamingu vh1 classic, europe i mtv dance ale chyba zniknely.Teraz to juz nie ma znaczenia bo i tak te kanaly spadly na psy .

Moze lepiej byloby zeby CLASSIC wrocil pod skrzydla polskiej produkcji .Oni robili to znacznie lepiej .Wtedy kanal dalo sie ogladac .Tylko zastanawiam sie czy obecnie nie nie jest to moze jakas odgorna strategia programowa dla vh 1 classic europe wiec moze i polska produkcja nie uratowalaby tego kanalu .

Myslalem ze od wrzesnia sie cos zmieni ale ciagle jedna i ta sama playlista przez caly dzien . A maja tak duza baze klipow , szkoda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Rakieta - z tym VH1 Soul bardzo dobry pomysł. Ach, gdyby był taki kanał w MTV Unlimited...marzenia

Jasne, że lepiej by było, gdyby VH1 Classic było produkowane przez Polaków. A może jeszcze lepiej - niech wezmą nas tu piszących na producentów tej stacji. Pokazalibyśmy im, jak się robi prawdziwą telewizję muzyczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakas kpina .Nie dosc ze przez caly dzien leca te same kawalki w classic to jeszcze zauwazylem ze The Rock Show zaczyna sie od tych samych piosenek : U2 Where The streets have no name albo Queen with David Bowie -Under pressure .To szczyt lenistwa i totalna olewka wobec widza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję VH1 Classic i VH1 Polska dostępne na HotBirdzie. Zauważyłem, że na tym drugim muzyka jest znacznie lepsza niż na Classic. Myślę, że lepiej przerzucić się na vh1 polska. Szkoda, że pasmo 80', 90' nie leci tam cały czas, ale Greatest Hits leci często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polskim vh1 80s i 90s czy Greatest Hits tez graja przewaznie te same klipy i na dodatek takie pasma muzyczne sa rzadkoscia tam a przez wiekszosc dnia sa nowosci wiec dla mnie to totalnie odpada ! Mam nadzieje ze mimo wszystko cos sie zmieni na classic a jak nie to przelacze sie na Vintage TV .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam. Mam w końcu stały dostęp do tego kanału i stwierdziłem, że wypowiem się o nim w kilku zdaniach. Otóż to mam lat naście i nie znam muzyki z zeszłego wieku ale podoba mi się ona i lubię ją poznawać i słuchać. Na pierwszy rzut oka VH1 Classic wydaje się nudnym kanałem z tą samą ramówką na co dzień i starszymi klipami. W rzeczywistości kanał jest bardzo ciekawy, nadaje dużo teledysków z lat 80' i 90', nie nadaje reklam i jest różnorodność, lecz przeważa pop i rock. Na początku wszystko fajnie, ale jak pooglądałem sobie przez kilka dni to zauważyłem, że nie które klipy się powtarzają. Np. " U2 - One " czy " Michael Jackson - Bad " a innych klipów U2 niż ten nie widziałem. Zauważyłem też, że o wiele więcej jest piosenek z lat 90' niż z 80' i nie trafiłem jeszcze na żadną piosenkę z lat 70'. Pamiętam , że w lipcu były cięcia ramówkowe i kontrolę nad kanałem przejęli Anglicy co widocznie nie wyszło na dobre zawartości merytorycznej i programowej. Najfajniejszym jak dla mnie pasmem jest " Boogie Wonderland " które jest w piątki, reszta magazynów jest taka sama oprócz " The Rock Show ". Nadal ubolewam nad tym, że wycofali programy " Classic... " , " VH1 Vintage " czy " The 80s/90s Danced". Mam nadzieję, że najpóźniej w przyszłym roku poprawi się coś na tym kanale, bo było by szkoda... Tak wiem, ktoś mówił, że ta ramówka pewnie będzie przez następne 5 lat ale i tak mam nadzieję, że kanał znowu trafi pod skrzydła polaków i wróci ramówka, która była do czerwca 2012. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej już być nie może - ewentualnie przewrócą ramówkę do góry nogami i zaczną wprowadzać seriale, showy, ewentualnie stare kreskówki MTV (Daria, Beavis i Butthead?). Albo też zaczną emitować pasma z 00's.. cóż, muzyka to żywa materia.

Dodam tylko ciekawostkę

Dyrektor programowy MTV i VH1 Jerzy Dzięgielewski zapewnia, że mając tak ogromną wiedzę, Mann mógłby poprowadzić program na kanale VH1 lub VH1 Classic, „gdyby kiedykolwiek powstała polska wersja tego ostatniego”. Na razie nic na to nie wskazuje.

Źródło: http://kultura.newsweek.pl/wojciech-man ... 8,4,1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś wydaje, że wkrótce VH1 Classic zniknie i zastąpią go MTV Classic Europe... Tego bym nie chciał. A co do "Darii" itd to prędzej na VH1 "zwykłym" puszczą te seriale. :D

A jeśli chodzi o VH1 Classic Polska to uważam, że taki kanał nie miałby racji bytu. Tzn może wtedy byłby we wszystkich platformach cyfrowych, kablówkach ale pojawiłyby się reklamy a oglądalność byłaby pewnie znikoma. Taki kanał ma racje bytu tylko w wersji Pan-European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej już być nie może - ewentualnie przewrócą ramówkę do góry nogami i zaczną wprowadzać seriale, showy, ewentualnie stare kreskówki MTV (Daria, Beavis i Butthead?). Albo też zaczną emitować pasma z 00's..

Do tego to na pewno nie dojdzie.

Możliwe, że kiedyś się obudzą i zaczną pracować nad lepszą ramówką. Ale jak na razie to robią niestety wszystko na odwal, aby tylko jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cos sie chyba zaczyna dziac na plus w vh1 classic .Graja coraz wiecej "nowosci" z archiwum mtv .Jak na razie w samym programie We Are The 80s .Nie duzo tego jeszcze ale zawsze cos .Moze wprowadzaja nowa playlsite na kolejne 6 miesiecy ;) .Wczesniej leciala Bonnie Tyler " Holding our for a hero " a teraz dawno nie widziany klip REM " The Finest Worksong " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...