Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To smutna prawda... Vh1 Classic idzie w slady MTV Classic grajac coraz wiecej klipow z lat 00's . Jeszcze niedawno byl to jeden klip na godzine .Teraz prawie co 3 .A najsmutniejsze jest to ze od wrzesnia , wraz z nowa ramowka wejdzie jeszcze wiecej lat 00's : dwa razy dziennie program 90s vs 00's plus godzina tylko z latami 00's . A najgorsza wiadomosc to ta ze zostaje tylko jeden blok z We Are The 80s dziennie - tylko rano .Wieczorna emisja znika , kosztem programu All Time Hits .

Wieczor nalezec bedzie do lat 90tychi 00's ... Najbardziej wierna lat 70tym i 80tym jest Amerykanska wersja VH1 Classic w ktorej byc moze nie ma muzyki przez 24 g na dobe to najciekawszymi progami sa : Totally 80's , Pop Up Videos Classics , czasami prawie przez pol dnia .

Czasy sie zmieniaja, mamy rok 2014 ale mysle ze Vh1 Classic powinien zostac naprawde CLASSIC i dac sobie jeszcze , na dlugo ,spokoj z latami 2000 + .Od tego jest kanal VH1 . Czy tylko dla tego ze czas plynie to powinnismy zapomniec o muzyce a lat 60 i 70 tych ? Jaki zatem kanal , obecnie , taka muzyke bedzie nadawal skoro Vh1 Classic z niej zrezygnowal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję w kościach, że za jakiś czas VH1 Classic zostanie zastąpiony przez MTV Classic - wnioskuję to po tym min. że jest to jedyny kanał muzyczny od MTV, który nie przeszedł jeszcze na 16:9 (i wogóle się na to nie zanosi), a zmiana VH1 Classic na MTV Classic pewnie wiązałaby się również ze zmianą formatu obrazu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zmieniaja ramowke , to przewaznie na okolo rok czasu .Zatem od wrzesnia 2015 haslem bedzie : Three wonderful decades : 90's , 00's and 10's ... .Absolutely none of old hits ! hahahaha Dopóki angole trzymaja lape na produkcji Vh1 euro to moze pojsc to tylko w zlym kierunku. Mogliby przekazac produkcje , jak juz nie Polsce, to do innego kraju , np.Niemcom . Daloby sie jeszcze przezyc ten jeden klip z 00's na godzine ale teraz graja ich 4,5 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zmiany od 6 września od soboty. Nowa ramówka również na VH1 Europe.

 

Na razie nie liczyłbym na przemianowanie VH1 Classic na MTV Classic.

 

MTV Europe, MTV Music 24 czy też VH1 Adria również nadają w 4/3.

ano fakt, zapomniałem o MTV Music 24, ale o tym, że MTV Europe nadaje jeszcze w 4:3 to nie wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Classic idzie w stronę Deluxe Music,który od czasu przejścia 16:9 gra dużo współczesnych utworów (choć mało znanych),a kiedyś było bardzo mało takich piosenek. Te wszystkie zmiany mają na celu zmianę formatu i być może oprawy graficznej,to jest niestety nieuniknione,a ja nie chcę zmiany formatu,bo to oznacza czarne pasy po bokach,tak jak na wspomnianym Deluxe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też jestem przeciwnikiem zmiany formatu z 4:3 na 16:9 na kanałach, które z reguły powinny nadawać w 4:3 - chociażby taką stacją jest VH1 Classic, która powinna pozostać na stałe z przekazem 4:3. Prezentuje ona stare teledyski, które powinny pozostać w naturalnym przekazie.

Klipy z lat 80-tych czy 90-tych w formacie 16:9 wyglądają nienaturalnie z irytującymi czarnymi pasami i drażni mnie to chociażby oglądając MTV Classic UK.

Przyzwyczaiłem się w latach 90-tych i 2000 do oglądania stacji muzycznych w 4:3 i narzucanie widzom formatu 16:9 dla kanałów: MTV Classic, a być może w przyszłości dla VH1 Classic jest przesadzone - po prostu moja subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

MTV Networks (lub jak kto woli - VIMN) ma jakieś problemy z nadawaniem, bądź przeprowadza jakieś testy, ponieważ przez kilka sekund (osobiście zauważyłem zaistniałą sytuację o godz. 17:29) w trakcie emisji VH1 Classic z satelity, był emitowany kanał MTV Base Africa.

 

Tutaj link do nagrania:

https://mega.co.nz/#!gZEiXJiK!vXIGVZMJM ... eDHkBlXf3U

 

PS. Dziękuję mojemu zaprzyjaźnionemu znajomemu o nicku na tym forum "IDTH", który zwrócił mi uwagę o zaistniałej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem , w poprzedni piatek ,ze w programie Flashback Fridays nadawali duzo klipow z lat 70tych . Byla to pewnego rodzaju mieszanka , zlepek klip po klipie reprezentujacy poszczegolne dekady : 70, 80, 90 te i 2000+ .Malo tego , pojawialy sie tez klipy z lat 50tych i 60tych , jak za dawnej ramowki .Bardzo dobry pomysl .Juz dawno nie widzialem tylu klipow z lat 70tych na vh1 classic w czasie jednej doby ... Niestety , dzis wlaczylem o 11 , kiedy program sie zaczyna i .... klipy z lat 70tych zniknely . Nadaja tylko video z pozostalych 3 dekad .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Właśnie zauważyłem.. w końcu ktoś się zabrał za Vh1 Classic? Zbyt częste te aktualizacje ramówki, nigdy tak nie było. Od paru dni znowu zerkam na ten kanał i trochę czuje się jak w 2010-11 roku. Zwłaszcza pasmo z latami 80 znów jest w miarę ciekawe (trafiłem na Baltimorę - Tarzan Boy, nigdy tego nie widziałem na Classicu). A wczoraj we Flashback Fridays było kilka rodzynków z lat 70 (głównie dyskotekowych) oraz nawet coś z lat 60 się trafiło (klip był czarno biały).

Jest już ramówka na kolejne dni po świętach i pojawia się kilka nowych bloków jak poranny "Wake Me Up Before You Go Go" , "VH1 Classics" o 15:00 i "Guess The Year" o 16:00. Szkoda, że zdejmują pasmo z latami 80 o 16:00, trudno. Natomiast jestem ciekaw czym zaskoczy to "VH1 Classics"...

Ramówka jest też tutaj: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ ... -european/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...