Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto spis piosenek ze wczorajszego wieczoru: ;)

 

Smells Like The 90s:

 

20:52 Texas - Summer Son

20:55 Spin Doctors - Two Princes

 

20:59 ==reklama==

 

We Are The 80s:

 

21:00 Simply Red - If You Don't Know Me By Now

21:03 Roxette - The Look

21:07 Chris Issak - Wicked Game

21:11 Whitney Houston - You Give Good Love

21:15 Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart

21:20 Taylor Dayne - Tell It to My Heart

21:24 Tears For Fears - I Believe

21:29 Rod Stewart - Baby Jane

21:34 The Communards - Don't Leave Me This Way

21:40 Run DMC & Aerosmith - Walk This Way

21:44 George Harrison - Got My Mind Set On You

21:48 Elton John - I'm Still Standing

21:51 R.E.M. - Orange Crush

21:55 Big Country - In A Big Country

 

21:59 ==reklama==

 

The Rock Show:

 

22:00 Europe - The Final Countdown

22:04 Queen - Don't Stop Me Now

22:08 Red Hot Chilli Peppers - Give It Away

22:12 Eric Clapton - Layla (Live at JKF Stadium Philadelphia - Live Aid)

22:15 Bryan Adams - Run To You

22:19 Bon Jovi - Living On A Prayer

22:23 The Sweet - Fox On The Run

22:26 Rolling Stones - Jumpin Jack Flash

22:30 Green Day - Time Of Our Life (Good Riddance)

22:32 Foo Fighters - Everlong

22:37 Metallica - Enter Sandman

22:43 U2 - Where The Streets Have No Name

22:47 Oasis - Morning Glory

22:51 Guns N Roses - Welcome To The Jungle

22:56 The Clash - London Calling

 

22:59 ==reklama==

 

All Time Hits:

 

23:00 DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince - Summertime

23:04 Phil Collins - A Groovy Kind of Love

23:07 Smash Mouth - Walkin' On The Sun

23:11 A-Ha - Take On Me

23:15 Billy Idol - Dancing with Myself

23:18 Shakespears Sister - Stay

23:22 Sixpence None The Reacher - Kiss Me

23:25 Don Henley - The Boys of Summer

23:30 Ray Parker Jr. - Ghostbusters

 

Jeśli chodzi o tę reklamę to emitują tylko jedną i nieaktualną ( http://www.youtube.com/watch?v=DVeqGjvo4ZE ). I zachęcam do dyskusji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc z tego co widzę głównie grają znane i oklepane hity, jest kilka perełek, jak np. "Layla" (którą raczej ciężko w telewizji trafić) czy The Sweet, ale jednak od takiego kanału jak VH1 Classic wymagałbym nieco więcej starych perełek, a mniej "oklepańców" typu "Ghostbusters", "The Final Countdown" czy "Take On Me". Oczywiście nie, żebym coś miał do tych utworów. ;)

Podejrzewam, że np. taki Vintage tv jest o wiele bogatszym kanałem, jeśli chodzi o stare "perełki". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To chyba pewnie niedawno uruchomili oddzielny przekaz dla Rosji, w którym nakładane jest oznaczenie wiekowe na obraz z wersji europejskiej.

Ono jest tam cały czas? Bo owszem, w Rosji emituje się oznaczenia wiekowe przy teledyskach czy reklamach, ale nie ma obowiązku emisji ich przez cały czas, wystarczy kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od paru dni ten kanał i kto na niego narzeka to grzeszy.. :-).

 

Rzeczywiście zdarzają się kawałki All Saints, Spice Girls czy Westlife, ale przecież one mają po 10-15 lat, czyli są tak samo "classic" jak te z 90 roku na początku XXI wieku i naturalne jest, że pojawiły się w playliście. Wczoraj np. widziałem Len - Steal my sunshine i odleciałem z radości. A i znacznie starsze rzeczy Jak Phil Oakley/Giorgio Moroder - Electric dreams czy New Edition - Candy girl to cud miód i nigdzie tego już daaawno nie widziałem.

 

Brak reklam, a do tego doskonała jakość większości starych teledysków dzięki przepastnemu archiwum MTV, a nie jakimś mixmashom i youtubom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam ale kanał się zmienił na gorsze w porównaniu z tym co było w 2011 roku jeszcze. Od soboty doszły pasma: Nothing But Classics (znane z MTV Classic UK), Classic Power Ballads czy 90s Vs 00s, które według mnie nie za bardzo pasuje do Classica, rok temu mieliśmy w ramówce 70s Vs 80s i 80s Vs 90s, które jak najbardziej były w porządku ale klipy z lat 2000-2009 jeszcze nie powinny być puszczane przez VH1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... kanał moim zdaniem się "zepsuł" w momencie kiedy przestał być produkowany przez polski oddział MTV Networks. Pamiętam, że w 2011 było w ramówce pasmo "Classic..." w którym przez półgodziny prezentowane były klipy jednego artysty. Byłem miło zaskoczony kiedy pewnego popołudnia w paśmie tym leciały klipy Basi Trzetrzelewskiej (no chyba temu się tak trafiło bo to Polacy produkowali kanał - do teraz mam ten program nagrany na dysku :D), w ogóle od tych 2 lat ja ani razu nie trafiłem na jej klip na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko i tak się bardzo fajnie ogląda ten kanał,bo nie ma na nim żadnych reklam,gier i czarnych pasów po bokach,czyli formatu 16:9. Owszem: kiedyś było dużo perełek z lat 80-tych,czy 70-tych,a teraz lecą bardziej te ,,oklepane" utwory,ale i tak to jest jeden z najlepszych kanałów muzycznych jaki znam na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście, mimo tych wszystkich mankamentów ja również bardzo lubię VH1 Classic i głównie dla tego kanału zakupiłem nową kartę MTV Unlimited i roczną subskrypcję ;) Ciekaw tylko jestem czy kiedyś przejdą na nadawanie w 16:9 :roll: (wiem wiem, większość starych klipów i tak jest w 4:3), albo chociaż żeby zmienili rozdzielczość do pełnego SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jak najpóźniej,albo najlepiej wcale.Kanały,które emitują tylko klasyki powinny pozostać przy starym formacie moim zdaniem. Wystarczy włączyć sobie VOX TV i zobaczyć jak tam teledyski wyglądają. Nie najlepiej się to ogląda szczerze mówiąc,a zapomniałem dodać,że Nasz VH1 Classic nie emituje nawet belki za chwilę dzięki czemu tym bardziej można poczuć dawny klimat MTV tak jakby człowiek przeniósł się 20 lat wstecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...