Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że w odróżnieniu od VH1 Classic MTV 80's znajdzie się w ofertach platform cyfrowych i kablówek, gdzie nie ma VH1 Classic, a jest MTV Rocks, bo nie wyobrażam sobie mieć samego MTV 90's a także, że będzie długo oczekiwany format 16:9, a nie archaiczny 4:3. Swoją drogą to cały ten pomysł rozdzielenia odnośnie MTV 80's i MTV 90's jest wzięte od NOW 80's i NOW 90's nadających w UK z tym, że nie będzie reklam. Dziwne jest to, że MTV 80's i MTV 90's ma nie być w UK.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniałem tylko nie wspominałem o tym, nie chciałem się zbyt długo rozpisywać o tych kanałach, bo to nie ten wątek, bo dla mnie to także jest oczywiste, że NOW 80'S i NOW 90'S muszą mieć reklamy, żeby się utrzymać i nie mam Im tego za złe ;) w to, że są zarąbiste to nie wątpię...jak każdy kanał nadający starszą muzykę moim zdaniem :) Wracając do tematu to oby MTV 80's miał bogatą playlistę i nie było zbyt dużo powtórek i poza tym szkoda VH1 Classic,to jest dla mnie kultowa marka i ze względu na lata 70 te, które jednak w ostatnim czasie występowały coraz rzadziej, ale to oznacza, że w nowej odsłonie nie będzie pasma Nothing But 00's chyba, że przeniosą do głównego VH1...czas pokaże jak to będzie :)

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV wystartowało w 1981 roku, więc dlatego pewnie nie sięgają do lat 60 i 70. Co do rebrandingu...no cóż. Strzał w kolano dla VH1. Oczywiście chętnie posłuchałbym MTV 80's, lecz coś mam takiego w głowie, że to chyba idzie o zrobienie równego gruntu. Tak jak zniknęła najpierw VIVA Plus/Zwei a następnie główna VIVA tak widzę, że znika VH1 Classic a potem może nawet i główne VH1. Wielka Brytania po 25 latach i 91 dniach usunęła główny VH1 7 stycznia br. Na 100% może nie wszystkie, ale przynajmniej 1 program muzyczny z VH1 Classic Europe pojawi się na VH1 Europe od 5 października. Jestem tego pewny. To samo było w Niemczech - z VIVY do MTV wzięli program #TweetClips, więc w tym przypadku pewnie też się tak stanie. 

Edytowane przez JohnnyBravo97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 18:49, RETROJAM500 napisał:

Mam nadzieję, że w odróżnieniu od VH1 Classic MTV 80's znajdzie się w ofertach platform cyfrowych i kablówek, gdzie nie ma VH1 Classic, a jest MTV Rocks, bo nie wyobrażam sobie mieć samego MTV 90's a także, że będzie długo oczekiwany format 16:9, a nie archaiczny 4:3. Swoją drogą to cały ten pomysł rozdzielenia odnośnie MTV 80's i MTV 90's jest wzięte od NOW 80's i NOW 90's nadających w UK z tym, że nie będzie reklam. Dziwne jest to, że MTV 80's i MTV 90's ma nie być w UK.

To zacznij sobie wyobrażać, bo skoro przez tyle lat platformy sat nie dołączy do swoich ofert VH1 Classic, to po rebrandingu stacji na MTV 80's, raczej tego też nie zrobią, więc będzie tylko MTV 90's powstały na zgliszczach MTV Rocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RETROJAM500 napisał:

Do października jeszcze sporo czasu, więc wszystko może się wydarzyć, nadzieja dla mnie umiera ostatnia, jako dla fana lat 80-tch :). Szkoda by było, gdyby MTV 80's miało tak marny zasięg w Polsce. Nigdy nie mów nigdy.

Jako dla fana lat 80-tych masz już Stars.TV i Gold TV. Oba dostępne na satelicie i oba niekodowane, więc nawet jeśli żadna platforma sat nie doda MTV 80's, a w moim odczuciu nie doda, bo od lat platformy nie są zainteresowane kodowanymi stacjami muzycznymi, to niewiele stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In our country, VH1 Classic broadcasts via satellite and cable, but there's little use. These disgusting "16+" and "anti-smoking" blobs, which appeared in October 1, 2013, are annoy me. If I want watch a series of european musical MTVs (including VH1), I find links with pure image (without 16+) on the Internet and look these channels through them. Boycott versions of TV channels with "16+"!

Edytowane przez 1993andrey1993
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411 - Tak, wiem o tych kanałach i bardzo je sobie cenię i oglądam dość regularnie, na miarę możliwości czasowych, ale na MTV 80's nie będzie reklam, więc jak na STARSie i GOLD TV będą reklamy, to przełączyłbym na MTV 80's dalej ciesząc się muzyką. Ja pozostanę optymistą i będę trzymał kciuki za MTV 80's :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RETROJAM500, ja lubię klasykę, sam do wielu utworów z przedziału lat 50-90-tych wracam. Jednak jak dla mnie, to już się tych stacji z klasykami robi się trochę za dużo, a wszystkie i tak tłuką te same utwory bez wyjątku. Zaczyna panować coraz mniejsza różnorodność, bo albo klasyki, albo disco polo i/lub hity na czasie. Ja lubię też dzisiejszą muzykę, ale tą mniej komercyjną, która nie jest nastawiona na tzw. radiowe hity. TV muzycznych grającą taką muzykę niestety u nas nie ma i w Europie raczej też nie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na pewno MTV 90s ustawię na liście zaraz obok Stars, a że to jest stacja zagraniczna, także istnieje spora szansa, że mogą się tam pojawić te mniej oklepane utwory, których Stars albo ich wcale nie gra, albo puszcza je tylko bardzo rzadko. No i wielki plus, że nie będzie tam reklam ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pawel1987 napisał:

Czy ktoś widział co jest nadawane w paśmie Mtv 80s? Playlista różni się czymś od innych na Vh1 Classic?

 

Aktualnie - wszystkie bloki się od siebie różnią.

MTV 80s Takeover gra tylko lata 80

Smells Like The 90s - tylko lata 90

Nothing But The 00s - od 2000 w górę

Keep It Classic! - mieszanka ze wszystkiego, ale pojawiają się też nagrania starsze niż z lat .80 (np. Stonesi - Jumpin' Jack Flash). Przewijają się nagrania, które są też w pozostałych blokach.

 

PS: Nadal po blisko miesiącu wpadają klipy, które nie były grane - naprawdę playlista jest poszerzona. Stał się cud: po latach autodestrukcji ktoś tam przyszedł z pojęciem. W 80s jakoś chyba przedwczoraj poleciała np. Laura Branigan - Gloria, nieco wcześniej R.E.M. - Finest Worksong. W 90s wczoraj The Offspring - Gotta Get Away albo Black Box - tu nie jestem pewny, ale chyba Everybody Everybody (w każdym razie nie Ride on Time). Codziennie coś wpada, choć też trzeba mieć cierpliwość do zupełnie oczywistych oklepańców ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 Classic/ MTV 80s- świetny kanał z muzyką, gdzie nie ma bloków reklamowych. Niezłe archiwum jeśli chodzi o teledyski.

Poza tym, że trochę brakuje polskiej muzyki, częściej zdarza mi sie dłużej zatrzymać  na tym kanale niż na Stars TV naszpikowanym beznadziejnymi reklamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2020 o 19:58, Mr. Orbita napisał:

 

Aktualnie - wszystkie bloki się od siebie różnią.

MTV 80s Takeover gra tylko lata 80

Smells Like The 90s - tylko lata 90

Nothing But The 00s - od 2000 w górę

Keep It Classic! - mieszanka ze wszystkiego, ale pojawiają się też nagrania starsze niż z lat .80 (np. Stonesi - Jumpin' Jack Flash). Przewijają się nagrania, które są też w pozostałych blokach.

 

PS: Nadal po blisko miesiącu wpadają klipy, które nie były grane - naprawdę playlista jest poszerzona. Stał się cud: po latach autodestrukcji ktoś tam przyszedł z pojęciem. W 80s jakoś chyba przedwczoraj poleciała np. Laura Branigan - Gloria, nieco wcześniej R.E.M. - Finest Worksong. W 90s wczoraj The Offspring - Gotta Get Away albo Black Box - tu nie jestem pewny, ale chyba Everybody Everybody (w każdym razie nie Ride on Time). Codziennie coś wpada, choć też trzeba mieć cierpliwość do zupełnie oczywistych oklepańców ;)

Czyli jest spora szansa, że w MTV 90s też pojawią się te mniej grane klipy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Viacom na pewno oczkeuje kopę kasy za ten kanał, w końcu muszą sobie odbić brak reklam, więc nie ma w tym nic dziwnego, poza tym ciężko o miejsce na transponderach Naszych platform satelitarnych i jeszcze wcale bym się nie zdziwił, gdyby była jakaś cicha umowa z Naszymi kanałami muzycznymi, a platformami (ale to tylko moja teoria), żeby tego kanału nie włączać, bo gdyby VH1 Classic, Club MTV, MTV Hits weszły do CP i PC+ to myślę, że polskie kanały muzyczne mogłyby odnotować spadek oglądalności i może nawet popaść w tarapaty, w końcu brak reklam to ogromna zaleta, ciężka do przebicia, a nie oszukujmy się, że reklamy wkurzają niejedną osobę, jednak na ten moment Nasze rodzime Stars TV,4Fun Gold, Gold TV mogą spać spokojnie, bo nie zanosi się na to, żeby przyszłe MTV 80's trafiło do platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpliwe, kanały vh1 europe i vh1 classic były bardzo ciekawe ~20 lat temu, szczególnie vh1 europe (o ile dobrze pamiętam) kodowany w videocrypcie  za czasów telewizji analogowej i mtv europe z czasem również zakodowane dla ówczesnego analogowego sky.  Z czasem kanały te szły na dno jak wszystkie mtv. Kombinują ze zmianami nazw, a najważniejsza jest ramówka, konkretna muzyka, mała ilość głupich seriali i reklam. Na pewno negatywny wpływ na kanały muzyczne ma również dostępność muzyki w internecie np. youtube czy inne.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...