Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy za pomoca mtv unlimited ,w kablowkach ,sat ale ogladaja ten sam kanal i widza co sie dzieje. Najdziwniejsze jest ze nie ma za bardzo nawet do kogo sie zwrocic z zapytaniem o to co sie dzieje .Vh1 classic nie ma swojej odrebnej strony int , profilu na facebooku itp .Nie ma kontaktu z Polskim Viacomem. I tak jest im zapewnie latwiej bo nie musza odp na nasze pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kierowali na maila do jakiegos Antony Rochford ktory jest niby odpowiedzialny za vh1 classic ale on skierowal mnie z moimi zapytaniami do dzial skarg i komentarzy ... a program We Are the 80S naprawde schodzi na psy .Dzien w dzien to samo .Zaczyna byc podobny do vh1/mtv classic uk gdzie w kolo graja te sama playliste. Slyszalem nawet ze angielski viacom nie chce za bardzo udostepniac klipow tych perelek , zadziej granych z Lonynskiej bazy mtv bo anglicy sie skarza ze europejska wersja vh1 classic i vh1 euro jest lepsza od angielskiej i chca tej wlasnie wersji w uk .Dlatego moze nasz oddzial zaczal grac te oklepany klipy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kierowali na maila do jakiegos Antony Rochford ktory jest niby odpowiedzialny za vh1 classic ale on skierowal mnie z moimi zapytaniami do dzial skarg i komentarzy ... a program We Are the 80S naprawde schodzi na psy .Dzien w dzien to samo .Zaczyna byc podobny do vh1/mtv classic uk gdzie w kolo graja te sama playliste. Slyszalem nawet ze angielski viacom nie chce za bardzo udostepniac klipow tych perelek , zadziej granych z Lonynskiej bazy mtv bo anglicy sie skarza ze europejska wersja vh1 classic i vh1 euro jest lepsza od angielskiej i chca tej wlasnie wersji w uk .Dlatego moze nasz oddzial zaczal grac te oklepany klipy .

 

Hehe, ten Antony Rochford ???? http://www.facebook.com/antonyrochford

 

A gdzie jest "dział skarg i komentarzy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to ten Antony bo pracuje dla Mtv , ten ktory zbyl mnie w mail kierujac na : complaints@mtvne.com .Pisalem tam ale bez odpowiedzi .Moze by go zaczepic na facebooku ?? ;) Ciekawe jaki bylby rezultat ? A moze zagadac jakos z tym Jackiem Fudala ? Po 23 polecieli z niezlymi hitami : duzo klipow z lat 70tych,60tych , troche punku i Elivis Presley "If I can dream ", Modern Talking "Geronimos Cadillac" a teraz leca Heros del silencio i Whitesnake "Here I go again " .Tylko w czasie dnia wieje troche nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś to podejrzane, że VH1 Classic EUROPEAN nie jest produkowany przez VIMN Polska (dawne MTV Networks PL). Przecież było podane info, że od 2007 nasz oddział zajmuje się produkcją i dystrybucją MTV European, VH1 European i VH1 Classic European. Cżyżby się coś zmieniło? Szkoda, że nie mieszkam w Warszawie bo bym się przejechał z chęcią do siedziby Viacomu i spytał jak to jest z tym VH1 Classic. Pewnie za dużo bym się nie dowiedział, ale chociażby widzieli, że w Polsce też są ludzie, którzy oglądają ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkowany to moze on i jest ale oferta programowa zajmuje sie ktos inny .Dostalem maila takiej tresci : Osobą odpowiedzialną za ofertę programową kanału VH1 Classic jest Antony, dlatego prosimy o próbę dalszego kontaktu pod podanym adresem e-mail.

Ekipa VIMN w Polsce nie bierze udział w procesie decyzyjnym dot. ramówki VH1 Classic.

 

Niestety ten Antony odeslal mnie do innego dzialu : zażalen i komentarzy ale dzial te do dzis dnia nie odpowiedzial na zadne maile.

Wiec dalej nie wiadomo kto sie czym zajmje .

 

Jesli oferta programowa jest w rekach tego Antony ( ktory pracuje dla angielskiego mtv )to moze byc podobnie jak w angielskim oddziale vh1 i mtv classic ze klipy beda grane w kolo te same , z tej samej playlisty.

 

Co dziwne. Problemu nie ma tak duzego z programami takimi jak : Morning Hits, All Time Hits czy nawet Smells Like 90s( ktorego osobiscie nie znosze ) .Tam rotacja klipow jest w miare ok .Ogolnie ostatnio w vh1 classic zaczeli grac bardzo duzo klipow z lat 90tych .Zaniedbali lata 80te i ten wlasnie program We Are The 80s cierpi najbardziej .Kazdy jego odcinek jest taki sam ,ta sama rotacja klipow .

 

Wedlug mnie od lat 90tych powinien byc kanal vh1 european a vh1 classic powinien sie koncentrowac na latach 50tych,60,70 i 80tych.

 

Ciekawi mnie rowniez w jaki sposob sa odtwarzane klipy .Czy jest ktos kto kontroluje na bierzaco co jest grane czy jest t tylko odtwarzane z komputera zaprogramowanego wczesniej . Kto uklada liste klipow w poszczegolnych programach itp .Probowalem sie dowiedziec ale jak na razie odpowiedzi brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ale nie odpisal .

Wlasnie dostalem informacje( wrecz wymuszona ) od MTV o nastepujacej tresci :

Zgodnie z częścią zmian organizacyjnych, kanały VH1 Euro i VH1 Classic są programowane oraz zarządzane strategicznie przez londyński oddział Viacom.

Dalsze informacje, w tym szczególnie dot. pracowników, stanowią tajemnicę firmy i nie dzielimy się nimi z widzami.

Pisząc na adres complaints@mtvne.com, powinien Pan otrzymać odpowiedz na temat poszczególnych pozycji ramówkowych.

 

Jesli tak rzeczywiscie jest to mamy z lekka przechlapane dlatego ze w angielkich oddzialach mtv jest totalna kiszka.Anglicy bardzo narzekaja na tamtejszy viacom ,szczegolnie ze wzgledu na powtarzalnosc klipow i programow .Teraz rozumiem te zmiany w Vh1 euro .Programy takie jak : VH1 SHUFFLE, Rise and shine i inne sa zywcem wziete z ramowki angielskiego vh1 . Pozbyli sie programow : TOP 10 czy Final Contdown bo Anglicy pisali na forach ze zazdroszcza nam tych programow i chca vh1 euro u siebie .No i stalo sie .Po prostu skasowali konkurencje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale MTV European jest chyba nadal produkowany przez polski Viacom bo nie było tam żadnych dużych zmian.

Szkoda tylko, że nie było żadnych informacji...

A co do tych zmian na VH1 Euro, ja wolę VH1 Polska ale ten kanał jest nie dopracowany.

A pisałeś już na adres complaints... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze oglada nocne pasmo Never Mind The Classics ? Czy tam tez leci tak duzo klipow z lat 90tych ? Czy graja wiecej klipow z lat 80tych( tych mniej oklepanych) niz w ciagu dnia ?

Moglby ktos podac , jesli posiada, przykladowa playliste nocna z vh1 classic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze oglada nocne pasmo Never Mind The Classics ? Czy tam tez leci tak duzo klipow z lat 90tych ? Czy graja wiecej klipow z lat 80tych( tych mniej oklepanych) niz w ciagu dnia ?

Moglby ktos podac , jesli posiada, przykladowa playliste nocna z vh1 classic ?

Ja oglądam od czasu do czasu to pasmo, jak w nocy nic innego w TV nie ma. To chyba jedno z niewielu pasm, gdzie nie lecą tylko te oklepane klipy. Pojawia się wiele perełek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie, kto jest w stanie pod adres complaints@mtvne.com to moze sie cos zmieni .Jak na razie to We Are the 80s padaczka. A w ciagu dnia graja tez za duzo klipow z lat 90tych . Mowili ze jesli widzowie zechca to ramowka moze sie zmienic lub wrocic do starej postaci ale trzeba do nich pisac .Korespondencja w jezyku angielskim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na Classicu coś się zmieniło... po pierwsze naprawili nieco belki, teraz na początku nazw zespołów/tytułów/albumów są duże litery, od sierpnia 2010 do tej pory wszystko było pisane z małej. Są też nowe-odnowione jingle, z innym podkładem muzycznym. Oglądając wczoraj "We're the 80s" nie było na końcu programu jingla, nie ma już tych głównych- długich jingli, są tylko krótkie jak mówiłem ze zmienionym podkładem muzycznym. Dodatkowo podczas jingli znika logo (do tej pory robiło się półprzeźroczyste).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano w programie We Are The 80s wreszcie zmienili playliste i bylo wiecej mniej znanych hitow z lat 80tych. Morning Hits rowniez byl bardzo ciekawy .Natomiast gorzej jest teraz z programem All Time Hits .Ogladam juz 3 godzine tego programu i leca bardzo przewidywalne klipy z lat 80 i 90tych .Nie ma w ogole klipow z lat 60tych i 70tych ! To straszne .Najpierw zabrali nam Vintage a teraz to . To jest program All Time Hits wiec powinny byc grane na przemian klipy z ostatnich 5 dekad. A teraz jest program 80s vs 90s .Mam nadzieje ze to tylko w tym jednym odcinku zaszla taka sytuacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciaz brakuje klipow z lat 60 i 70tych w programach Morning Hits i All Time Hits .Poza tym mnostwo klipow codziennie sie powtarza w tych programach .Naprawili We Are The 80s a pozostale programy olali. Za czesto pojawiaja sie klipy Duran Duran i Whitney . To nie jest juz ten sam Classic co przez ostatnie lata :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, i ja muszę przyznać, że kanał VH1 Classic uległ jakiejś destrukcji po wprowadzeniu nowej playlisty. Bardzo dużo powtórek, tak jak pisali przedmówcy - ta sama playlista, ogromna nuda. Dziwi przede wszystkim fakt, iż MTV posiada ogromne archiwum, z którego zupełnie nie korzysta. Kiedyś ta marka kojarzyła się z jakością, a przede wszystkim z dobrą muzyką - teraz z nudą i zestawem teledysków powtarzanym w kółko. Przykro mi, ale na pewno nie przedłużę abonamentu MTV Unlimited na kolejny rok - mam ten pakiet od grudnia zeszłego roku. Na początku jeszcze było "jakoś" (ale i tak za dużo jednych wykonawców, za mało innych, piosenki się powtarzały), ale teraz, od sierpnia jest fatalnie. Tylko patrzeć, aż wprowadzą do VH1 Classic jakieś reality show.

To niegodne marki MTV!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...