Skocz do zawartości

VH1 Classic Europe


kwakii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam Vh1 Classic od niedawna i mam kilka spostrzezen co do tego kanalu .Ogolnie jestem bardzo zadowolony z zakupu mtv unlimited bo nie ma podobnego kanalu , dostepnego na rynku ktory puszcza tak duzo klasyki .Osobiscie jestem zwolennikiem lat 70tych i 80tych .Draznia mnie klipy z lat 90tych , szczegolnie z tej drugiej polowy a takich jest sporo w vh1 classic .Teraz po zmianie ramowki moze ich byc jeszcze wiecej :(.

Czy ktos z Was zauwazyl ze w wydaniach We Are The 80s - porannym o 8 i 11.30 grane sa klipy z tak zwanej playlisty przewidywalnej .klipy w tych edycjach programu ciagle sie powtarzaja .Jedynie w wieczornym wydaniu We Are The 80s klipy sa mieszane - jeden z listy "obowiazkowej "i kilka zadko granych klipow .

Obawiam sie ze po zmianach w ramowce bedzie jeszcze mniej hitow z lat 70tych a klipy z lat 80tych beda odgrzewane jak stare kotelty ...tak jak na vh1 european.

Mam jednak nadzieje ze ta zmiana w ramowce jest tylko na okres wakacyjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie na stałe, bo jak nie wróci "Vh1 Vintage" to tych klipów z lat 70' będzie mało...

i tak a propos, o 8:00 rano nie ma "We Are The 80s" tylko jest "The 80s At 8" , drobny szczegół :D

Od niedzieli będzie wspaniale... 5 godzin "Morning Hits", 5 godzin "We Are The 80s", 2 godziny "Smells Like The 90s", 6 godzin "All Time Hits" i godzina "The Rock Show"... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuje na biezaco , od jakiegos czasu program vh1 classic i musze powiedziec ze w programach We Are The 80s jest sporo powtorek klipow .Viacam juz ma to chyba do siebie ze dysponuja okreslona "obowiazkowa"playlista na wszystkich swoich kanalach i odtwarzaja ja dosc czesto . Oszczednosci lub lenistwo ?? Teraz kiedy skasowali kilka programow z vh1 classic tej powtarzalnosci moze byc jeszcze wiecej .Beda z pewnoscia wiecej klipow z lat 90tych az wkrotce zaczna grac klipy z lat 00 ... podobnie jak w angielskim mtv classic .O zgrozo ... aby do tego nigdy nie doszlo .A przez tyle lat bylo tak pieknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strowger - Może z tą zmianą ramowki wprowadzili też zmiany na playliście... :/

Raczej nie. Ten klip Shakiry (pewnie chodzi o "Whenever, Wherever") leci już dłuższy czas od czasu do czasu na VH1 Classic. A poza nim to mało (albo w ogóle nie) widziałem klipów z lat 00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo podoba mi sie ta nowa, okrojona ramowka w vh1 classic .Brakuje mi programu CLASSIC ... i Vintage .Zrobilo sie ndno na tym kanale .Program We Are The 80s korzysta przez caly czas z tej samej playlisty .Kiedys puszczali odkopane perelki z lamusa lat 80tych ktorych wczesniej nigdy nie widzialem a teraz puszczaja tylko te przewidywalne, oklepane klipy ktore znamy do znudzenia. A od takiego kanalu jak vh1 classic wymagania sa wieksze , szczegolnie gdy posiada sie tak duza baze klipow jaka ma mtv w Londynie . Wszystkiemu zapewne winien jest Polski Viacom ale coz zrobic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie kwestii merytorycznej kanalu Vh classic . Czy bylo tak wczesniej, w poprzednich latach ze w programie We Are The 80s grali prawie codzinnie te same , tendencyjne , przewidywalne hity z lat 80tych ? Brakuje mi tu tych unikatowych, czasami mniej znanych klipow . W innych programach klipy sa ok tylko w tym jednym jest ta sama playlista codziennie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomma75 - zazwyczaj tak nie było. Generalnie zawsze większość piosenek to te najpopularniejsze, ale pojawiały się również te mniej znane - chociaż czy mniej znane to zależy dla kogo. Ostatnio jakoś nie oglądam za często We Are The 80s, muszę się przyjrzeć i zobaczyć co tam nabroili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co sie dzieje z programem We Are The 80s ?? W kolo graja te same klipy .Kiedy nie wlacze to widze Stevie Wonder I just Call to say I love u , b52s Love shack , Limahl, Kylie Minogue I should be so lucky .O co kaman ? Juz ciekawsze klipy z lat 80tych leca w Morning Hits i All Time Hits .Czyzby im sie nie chcialo produkowac tego programu ?? Czy Wam nie przeszkadza ta powtarzalność klipow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat napewno nie chodzi o MTV Unlimited. VH1 Classic w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy we Włoszech jest w platformach cyfrowych i kablówkach więc napewno jest popularny.

Ale te cięcia są wszędzie. Popatrz na ramówkę VH1 European czy VIVA Polska (tą do tej pory). Też mnie ciekawi powód tych cięć, ale ja myślę, że po prostu im się playlist nie chce robić i myślą, że ludziom nic sie nie stanie jak będą jeden klip oglądać częściej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...