Skocz do zawartości

Komentatorzy Polsatu Sport


gilardino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to trzeba będzie kupić pro evo. :)

Ja z Polsatu najbardziej luvie posłuchać Borka i Kotłonia natomiast denerwuje mnie troche Tomaszewski.Wiem że to człowiek-legenda :)

i jeden z najlepszych komentatorów w historii ale już nie te lata i podczas transmisji tenisa poprostu mnie usypia :roll:

Kto będzie komentował w Polskiej wersji Fify 07?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym Jacka Gmocha :) w barwach canarinhos.

Przynajmniej można się posmiać z jego wypowiedzi a wiedze na temat futbolu ma może i większą niż Strejlau.Na zawsze będzie mi tkwił w pamięci mecz Wisła-Panathinaikos i zapowiedź któregos ze spotkań Brazylii(chyba z wks-em) za sprawą komentarza Jacka Gmocha.Teksty typu "Dalej synu" mnie rozbrajają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bardzo, bardzo ale to bardzo nudza mnie komentarze panow: Borka i Koltonia. Jest jeszcze jeden Pan, ktorego nazwiska nie pamietam, ale jego glos jest bardzo meczacy. Najbardziej podobaly mi sie komentarze Pana Pełki. Z tego miejsca RESPECT dla niego. Chodzi mi o dawne komenty meczow NHL. Teraz nie wiem jak sie ma, bo CP przestalbyc "atrakcyjny" na rynku, tak wiec nie ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja akurat mam całkiem inne zdanie niż kolega wyżej.

Jak dla mnie duet Kołtoń + Borek najlepiej potrafi komentować mecze piłki nożnej. Nie wiem czego ludziom tak bardzo przeszkadza ten pierwszy przez te swoje "eee" i "yyy" , ja praktycznie nei zwracam na to uwagi tylko na to co faktycznie chce przekazać , a wg mnie ten człowiek zna sie na piłce i potrafi ciekawie przekazywać wiadomości ze świata futbolu. W dodatku obaj panowie są na luzie i czasem można też się pośmiać.BTW Również jestem ciekaw jak poradzą sobie przy komentowaniu PES6 .

Dobrym komentatorem jest też jak dla mnie Bożydar Iwanow. Reszta przeciętna , a nie lubie słuchać Przemysława Pełki, może i też zna sie na futbolu jednak jego barwa głosu jest jednostajna i monotonna ,i mnie po prostu usypia.

 

Jeszcze chciałem zwrócić uwage żeby przy komentowaniu meczów żużlowych zmienić Zenona Plecha , tak jak już ktoś wcześniej pisał żużlowcem był znakomitym i pełen szacunek dla niego jednak do komentowania sie po prostu nie nadaje.

 

OK to tyle mam nadzieję że komuś sie chciało przeczytać moje [beep]ny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam całkiem inne zdanie niż kolega wyżej.

Jak dla mnie duet Kołtoń + Borek najlepiej potrafi komentować mecze piłki nożnej. Nie wiem czego ludziom tak bardzo przeszkadza ten pierwszy przez te swoje "eee" i "yyy" , ja praktycznie nei zwracam na to uwagi tylko na to co faktycznie chce przekazać , a wg mnie ten człowiek zna sie na piłce i potrafi ciekawie przekazywać wiadomości ze świata futbolu. W dodatku obaj panowie są na luzie i czasem można też się pośmiać.BTW Również jestem ciekaw jak poradzą sobie przy komentowaniu PES6 .

Dobrym komentatorem jest też jak dla mnie Bożydar Iwanow. Reszta przeciętna , a nie lubie słuchać Przemysława Pełki, może i też zna sie na futbolu jednak jego barwa głosu jest jednostajna i monotonna ,i mnie po prostu usypia.

 

Jeszcze chciałem zwrócić uwage żeby przy komentowaniu meczów

żużlowych zmienić Zenona Plecha , tak jak już ktoś wcześniej pisał

żużlowcem był znakomitym i pełen szacunek dla niego jednak do komentowania sie po prostu nie nadaje.

 

OK to tyle mam nadzieję że komuś sie chciało przeczytać moje [beep]ny.

Pozwoliłem sobie przeczytać i jednocześnie podzielam opinię kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jeśli piłka nożna ,to nie ma nic gorszego jak Pan Streilau ,występy duetów też nic dobrego nie wróżą, tenis jest sportem specyficznym,ktoś kto był choć raz na korcie wie że w trakcie gry jest cisza ale"nasi komentatorzy"robią wszystko by" umilić"transmisje kibicom,w tej dyscyplinie najgorsi to Lorek,Wanio,Nowak,nie było by problemu gdyby mały"niebieski" przycisk pilota działał też na polsacie sport i ps.extra ,kiedyś ta opcja była dostępna na szczęśćie działa to wprzypadku eurosportu,pstryk i każdego "mądrale"można "uciszyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord_M "niech Cię drzwi ścisną" już przymknę oko na Wójtowicza- przynajmniej wie o czym mówi( za dużo) ale ten drugi ! jak słyszę co chwile o przełomowej akcji, że przy stanie np. 19: 11 dla przeciwnika to ostatni moment aby jeszcze coś ugrać a nawet wygrać seta to mi "gula" bardziej skacze ze złości na jego pier...e niż z powodu fatalnego wyniku :twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie najlepszym komentatorem jest pan Tomaszewski od Tenisa

Mimo wieku nadal świetnie komentuje i bardzo lubie spotkania tenisistów które własnie pan Bohdan Komentuje Jak ktoś napisał że pan Tomaszewski to legenda zgodze sie z tym w 100% lepszego komentatora Tenisa nie ma Przynajmniej ja tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym komentatorem jest pan Tomaszewski

Pan Bohdan Tomaszewski to naprawdę wielka perła komentatorska i dziennikarz. Swego czasu komentator między innymi lekkoatletyki, kolarstwa - nawet wtedy, gdy nasi przegrywali, umiał i umie tak słuchacza, widza swym głosem ukoić, by porażka, była mniej dokuczliwa. Tenisista - dlatego też komentowanie np: zawodów z Wimbledonu lub innych tenisowych zawodów przychodzi mu z taką wielką finezją i lekkością słowa. Wielki autorytet - dobrze, że jest z nami, bo następców nie widać.

 

-pozdrawiamy pana Bohdana Tomaszewskigo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...