Skocz do zawartości

Club MTV


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kanal poza wspomnianymi weekendami z muzyka lat 90' nie ma nic wiecej do zaoferowania dla odbiorcy nieomieszkam tez dodac ze zaczeli na wszystkich kanalach tematycznych MTV nadawac telezakupy pozno w nocy chyba cos przez 3 godziny z rzedu codziennie coz kanaly MTV ida na dno z dnia na dzien typowa zapchaj dziura :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrekgaga - No niewiedziałem, że leci powtórka codziennie. Dzięki, że mnie poprawiłeś. ;)

 

Co do Club X - ja myślałem, że to dzienna playlista, klasyki + muzyka taka jak w Chill Out na VH1. ;D

Ja osobićie lubię bardzo program AM Rush, Big Tunes! i Weekend Anthems - również ich wakacyjne odsłony. :D

ja nie lubię The 10 Biggest tracks right now...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie ale w The 10 biggest tracks right now lecą najnowsze teledyski które również są w AM Rush, Big Tunes! czy Weekend Anthems tylko poukładane w listę 10 hitów dlatego nie rozumiem czego ty tutaj nie lubisz.

 

Tak na marginesie to The Danefloor Chart leci w każdą niedzielę o 20:00 a powtórki są w tygodniu o 14:00 (teraz w związku z letnią ramówką nie zawsze) i w soboty o 13:00.

 

I jeszcze do podstawowych programów dopisałbym Future Hits! w którym prezentowane są tylko i wyłącznie najnowsze (te naprawdę najnowsze) teledyski i bardzo często można tam spotkać premiery klipów, a w zasadzie wydaje mi się że po to zostało stworzone te pasmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że w Future Hits! lecą kawałki historyczne (2000-2010).

@pitrekgaga - Nie lubię tego programu bo nie mogę w nim zagłosować na piosnenkę. :D

 

W MTV Dance denerwuje mnie, że nie ma nowości takich jak:

Alexandra Stan - Get Back (ASAP),

Inna - Club Rocker. itp.

 

Chyba dla tego, że zostały wydane na rynek europejski a nie brytyjski... Denerwują mnie też te brytyjskie (najczęśćiej skrócone) wersję klipów.

A wypowiedział by się ktoś na temat nocnych telezakupów? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brytyjskich wersji klipów rzeczywiście są zawsze krótsze od oryginalnych i jest to denerwujące ale jak idzie zauważyć w UK rządzą inne prawa rynku niż u nas.

 

A co do Alexandry Stan - Get beacj (ASAP) to na pewno się niebawem pojawi bo "Mr.SaxoBeat" u nich został wydany półtorej miesiąca później niż u nas, a mniej więcej już tyle jest od premiery Get Back.

 

A co do Inny to "club rocker" też będzie bo Inna trochę później została zauważona w UK i tam na przemian wydawane są "stare" single (te z pierwszej płyty Hot) z tymi "nowymi" z drugiej płyty bo tam te dwie płyty są wydane w jedną. Obbecnie najnowszym singlem jest "Love", który u nas leciał już w podajże w 2009 roku.

 

A co do nocnych telezakupów to co się wypowiadać? Reklamy jak reklamy, coś podobnego do naszego mango tylko w ich wersji. Ciekawostką moze być fakt że raz widziałem jak podczas telezakupów Katy Perry reklamowała jakiś korektor do twarzy (czy jak się to tam nazywa).

 

Jackie jak masz jakieś jeszcze pytania to napisz, chętnie na nie odpowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rumuńskie disco to rodzaj muzyki bardzo łatwo rozpoznawalny. praktycznie po pierwszych dźwiękach już można rozpoznać. to tak jak z naszym disco polo. gdyby disco polo zaczęłi grać w zagranicznych stacjach tak samo byłbym przeciwny temu jak i rumuńskiemu disco.

Wszystkie piosenki brzmią tak samo i są do obrzydzenia są w kółko wałkowane przez polskie media. w UK Alexandra Stan i Inna może i są jakąś nowością, ale żeby brakowało Ci ich? nie rozumiem tego... przecież 99% stacjacji radiowych i wszystkie tv muzyczne w Polsce wałkują te 'hity' jak tylko mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Krajek86, to nie jest jakieś "disco" tylko "dance". Nie potrafisz rozróżnić gatunków?

Poza tym Rumunia ma milion razy bardziej rozwinięty rynek muzyczny niż Polska i nie chodzi tu głównie o dance ale także o house i trance. W Polsce to możesz jedynie posłuchać Roberta M co nie ma pojęcia o DJ-ingu, Candy Girl, Marine i inne gnioty... W Polsce to jedynie uznaję np.: Kalwi & Remi, Wet Fingers, Afromental i może jeszcze kogoś.

 

Sorki za offtopic... Wkurzają mnie tacy ludzie jak przedmówca...

Polska to wolny kraj i chcesz to słuchasz, nie chcesz to nie słuchasz... tyle.

 

Co do MTV Dance to jest to ciekawy kanał, lubię go. Te telezakupy powinni sobie darować, reklam powinno być mniej.

I też mnie ciekawi dlaczego MTV Dance nie jest w żadnej platformie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też mnie ciekawi dlaczego MTV Dance nie jest w żadnej platformie w Polsce.

 

Chcesz mieć MTV Dance to albo wybierz sobie siec kablową albo kup abonament MTV Unlimited - a nie tylko narzekać na brak.

 

Gdyby tak każdy kanał platforma sat. dołączyła to koszt byłby kolosalny , i wtedy większość Polaków nie miała by platform sat. (miejsce na satelicie kosztuje nic nie ma za darmo), chyba że zaczniemy oglądać SD po 1Mb a HD po 5Mb, to i miejsce się wtedy znajdzie na wiele kanałów, a i tak wiemy że wcale nie jest już najlepiej), z drugiej strony zmiana satelity to jest ogromna operacja logistyczna i milionowe koszty na które obecnie żaden z operatorów się nie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie są plotki, chociaż nie wiem czy spam.org - to wiarygodne źródło... Chociaż pare razy byli wcześniej z news-ami od innych. ;D

I wróciły już normalne wersje programów. Czyli „Big Tunes!” czy „Weekend Anthems” oraz „AM Rush”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krajek86, to nie jest jakieś "disco" tylko "dance". Nie potrafisz rozróżnić gatunków?
to tak samo o disco polo można powiedzieć dance polo :crazy:
Poza tym Rumunia ma milion razy bardziej rozwinięty rynek muzyczny niż Polska
to akurat jest wiadome. wystarczy posłuchać innych gwiazd rumuńskich, a nie tych komercyjnych.
W Polsce to jedynie uznaję np.: Kalwi & Remi, Wet Fingers, Afromental i może jeszcze kogoś.
Kawli i Remi dobrze grają na żywo, byłem na festiwalach muzyki klubowej gdzie występowali i całkiem nieźle sobie poradzili. grali mało swoich kawałków dzięki czemu trzymali dosyć wysoki poziom. Wet Fingers jest tragiczny - niedowiarków odsyłam do 'przeróbki' Małgośki :crazy: Afromental jest ok. Marina też jest świetna jak na Polskę. zobaczymy co z niej wyrośnie... co do Candy Girl to przecież jej piosenki produkuje osoba odpowiedzialna za kawałki Wet Fingers - Dj Adamus więc nie rozumiem dlaczego Ci się nie podoba... taki sam niski poziom ;)
Sorki za offtopic... Wkurzają mnie tacy ludzie jak przedmówca...

Polska to wolny kraj i chcesz to słuchasz, nie chcesz to nie słuchasz... tyle.

i vice versa...

tak, Polska to wolny kraj, słuchasz czego chcesz, ale chyba zapomniałeś również że można MÓWIĆ to co się chce :crazy:

 

 

co do N i Mtv Dance... bardzo by było bosko, mimo, że nie mam N to może w końcu coś by się ruszyło również na C+ bo na CP nie ma co liczyć. przekonamy się tylko w na jesieni czy to przypadkiem nie plotki... dobrych kanałów nigdy za wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo o disco polo można powiedzieć dance polo

"Disco", a "Dance" to różnica.

 

Marina też jest świetna jak na Polskę.

Co? Marina? Beztalencie, które ledwie parę piosenek nagrała (i do tego mało ciekawych) i o niej ucichło...

 

co do Candy Girl to przecież jej piosenki produkuje osoba odpowiedzialna za kawałki Wet Fingers - Dj Adamus więc nie rozumiem dlaczego Ci się nie podoba...

 

Nie podoba, bo ona nie potrafi śpiewać...

 

... chyba zapomniałeś również że można MÓWIĆ to co się chce

 

Nie zapomniałem, ale to twoje gadanie nic nie da...

 

====Koniec Offtopu====

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajny, ale ubogi. Nie chodzi mi o klasyki, ale o standardową playlistę. Brakuje paru klipów, ale cóż to kanał z UK, który jest rozpowszechniany na całą Europę... Bezsens. Powinni utowrzyć MTV Dance European - bez reklam, lepsze odliczanki, klipy normalne (nie skrócone, brytyjskie), klipy artystów dance z całej europy i lepsza ramówka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam jedną rzecz do której można się przyczepić, otóż ramówka jest taka:

 

01:00 Big Tunes!

02:00 Club Classix

03:00 MTV Club X

04:00 Telezakupy...

 

Mogliby wywalić ten 'Big Tunes' o 1:00 i dać wtedy Club Classix, a o 2:00 dać Club X'a i byłby wtedy o godzinę dłuższy. Tak by to wyglądało :) :

 

01:00 Club Classix

02:00 MTV Club X

04:00 Telezakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...