Skocz do zawartości

Club MTV


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

What do you want from an awful management? Big musical brand, big musical archive - and it will flushed down the toilet.
MTV Europe, VH1 Europe and VH1 Classic Europe only will remain soon in Europe. Later VH1 Europe will be closed too, and VH1 Classic Europe will turn into MTV Classic Europe (with british-focused music?)

Edytowane przez 1993andrey1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RELOAD! CLUB CLASSICS, CLUB MTV INT., 18/07/2020, 23:00 - 24:00
ROBERT MILES - CHILDREN
URBAN COOKIE COLLECTIVE - THE KEY, THE SECRET
MOUNT & NICOLAS HAELG - SOMETHING GOOD
ATB - 9 PM(TILL I COME)
DELERIUM FEAT. SARAH MCLACHLAN - SILENCE
PAUL VAN DYK - FOR AN ANGEL
FRAGMA - TOCA'S MIRACLE
DJ JURGEN FT. ALICE DEEJAY - BETTER OFF ALONE
ALICE DEEJAY - WILL I EVER
CALVIN HARRIS - SUMMER
ALAN WALKER - ALONE
LASGO - SOMETHING
DJ SAMMY - BOYS OF SUMMER
SASH! FT. RODRIGUEZ - ECUADOR
OTTO KNOWS - NEXT TO ME
KATE RYAN - DESENCHANTEE
FAITHLESS - INSOMNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2020 o 16:17, slivka91 napisał:

Club MTV, MTV OMG i MTV ROCKS mają zniknąć w UK. https://amp.sportsmole.co.uk/entertainment/news/mtv-to-close-three-uk-channels-next-week_406279.html

Viacom w końcu sam się zamknie. 


czyli Club MTV w PL tez zniknie? Skoro nadawca było UK? Chyba, ze jeszcze jakiś wpływ ma na to czeska licencja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michu_taki_taki, to zamknięcie tyczy się MTV Rocks UK i Club MTV UK. W Polsce, w sieciach kablowych oraz IPTV dostępne są MTV Rocks International i Club MTV International, czyli wersje bez reklam robione na Europę.

 

@bugmenot, skąd info, że w Europie wersje international MTV Rocks i VH1 Classic przejdą rebranding na MTV 90s i MTV 80s?

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Club MTV w Europie, wydaje mi się być strzałem w 10. Faktycznie widać, ze ktoś nad tą playlistą pracuje, i dobrze. Różnice według mnie w porównaniu do MTV Dance widać kolosalną, a ten kanał mam praktycznie włączony non-stop, żeby mi coś grało w tle. W sumie jest to jedyny kanał MTV, na którym faktycznie puszczajà spoko kawałki i nie ma reklam. 
 

Jedynie na minus to fakt, ze jak się uwezmą na jakieś kawałki tak jak na „Rain On Me” lub „Breaking Me” to można oszaleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bloo411 napisał:

 

@bugmenot, skąd info, że w Europie wersje international MTV Rocks i VH1 Classic przejdą rebranding na MTV 90s i MTV 80s?

"Z dniem 5 października 2020 r. nastąpi również zmiana nazw kanałów VH1 Classic (LCN 257) na MTV 80s oraz MTV Rocks (LCN 253)  na MTV 90s."

https://www.smsnet.pl/aktualnosci/zmiany-w-tv-cyfrowej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę bawi, że czekali 2 lata, aby wersję europejską zmienić z MTV Dance na Club MTV, na wzór wersji brytyjskiej oczywiście, po czym Club MTV UK & Ireland postanowili zamknąć. Czyżby zainteresowanie muzyką klubową, dance i EDM minęło?. Kiedyś przecież przez to zainteresowanie wymienili MTV Base na MTV Dance, przez co Europa utraciła dostęp do MTV Base UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Club MTV teraz grają pop, latino, i rap/hip-hop, (Jennifer Lopez, E.Iglesias, Macklemore, Mabel (Nie ten włoski ), Dua Lipa  ),  jak dla mnie może iść do odstrzału , bo playlista beznadziejna, Club Classix może być, ale klepią w kółko to samo, 100x lepszy darmowy Clubland, tam grają prawdziwą muzykę Club Dance Trance i dużo klasyków z lat 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...