Skocz do zawartości

Club MTV


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już niedługo prawdopodobnie w październiku będe mieć ten kanał w ramach MTV Unlimited mam nadzieję że poczuje się choć trochę jakbym oglądał dawne MTV2Pop ,te weekendy tematyczne zestawienia i MTV Club X napewno są ciekawe ,klipy dance z lat 90-tych też napewno tam goszcza ,także już nie moge się doczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że i tak na kanale jest dużo klipów znanych chociażby z VIVY PL (Nicki Minaj, Rihanna, Sebastian Ingrosso, Tiesto, Avicii) ale są tam szybciej premiery. Otóż to widziałem już tam klip " Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są ,ale to nie porównanie z VIVĄ leci tam dużo klipów dance nieznanych na vivie ,np: zauważyłem że w BIG TUNES lecą nowości ciągle mielona papa z klasykami tak jak ostatnio dali klip Nicky Minaj a po nim Darude - Sandstorm ,najważniejsze dla mnie że puszczają starsze kawałki ,ATB też tam można zobaczyć . No i oczywiście graficznie jest ciekawie dopracowany ostatnio chyba nie ma podpisów tylko są animacje podpisów pasm i samo logo ,tak ostatnio widziałem u siostry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATB też dawno już nie widziałem (za to Darude kilka razy), ale klasyków jest kupa, także w normalnej ramówce - nie dalej jak dwa dni temu pomiędzy Nicki Minaj i czymś innym z TOP10 był WIley - Wearing my rolex, a wcześniej Armand van Helden - You don't know me czy David Guetta vs The Egg - Love don't let me go..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że poczuje się choć trochę jakbym oglądał dawne MTV2Pop

No tutaj to troszkę za dużo powiedziane... Tak jak napisałem wcześniej na MTV Dance są klipy z lat 90 ale bez przesady. Nie jest to telewizja podobna do Vivy czy Eski można tam zobaczyć nowe kawałki nieznane z naszych anten, starsze klipy jak i również znane z Vivy jednak w mniejszym stopniu co mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał również że Armin Van Buuren niestety rzadko gości na tym kanale a powinien jedyny klip jaki puszczają to'' In And Out of Love '' ale i tak nie jest źle na tle polskich stacji to odskocznia i zobaczenie czegoś innego a nie mielona papa w kółko . Fajnie wygląda niedziela bo od 14 do 18 zawsze jakaś odliczanka a wtedy napewno puszczają starsze kawałki dance nawet z ostatnich lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armin Van Buuren czy ATB są tak rzadko albo mają małą bibliotekę ich klipów bo to jest kanał generalnie do widzów z UK i na tamten rynek są puszczane klipy. Tam nie ma żadnych " R.I.O" - Party Shaker " czy " Tacabro - Tacata ", tam leci bardziej ambitna muzyka dance i klubowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś widzę leci w ramówce : ''90s Dance Anthems: The Official...'' no to co powinni tam puścić np: ''Alice Deejay - Better of Alone '' no nie wierzę że tego kawałka tam nie można zobaczyć czy np: ''9PM (til i come) kto ma dostęp niech ogląda .

PS: A ''Late Night Mix!'' to coś podobnego do ''MTV Club X'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trochę to dziwne przecież MTV Dance jest w pakiecie MTV Unlimited więc jest chyba nie tylko kierowany do UK więc powinni grać więcej muzyki dance z europy ,jednak w obecnych czasach trzeba się cieszyć że jest chociaż to MTV Dance takie jakie jest . Bo tak naprawdę nie ma takiego kanału z muzyką dance prawdziwą coś takiego jak dawne niemieckie MTV2pop .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (13:00-21:00) leci "100 Hottest Tracks In The World!".

 

Dobra playlista, puścili dużo starszych klipów np.: "Tomcraft - Loneliness", "Sash! Feat. Stunt - Raindrops", "Lasgo - Something", "Stardust - Music Sounds Better With You", "Daft Punk - One More Time", "Rui Da Silva - Touch Me", "Axwell - I Found You", "Haddway - What Is Love", "Scooter - The Logical Song", "Michael Gray - Weekend" i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie mi się aktywowała karta ,jakość kanałów MTV w tym MTV Dance do przyjęcia na moim crt 29 (VIVA Polska ma lepszą jakość trochę ) i ,właśnie oglądam MTV Dance ,wkońcu coś innego coś czuje że dziś do nocy se posiedze na tym kanale i innych z pakietu MTV Unlimited .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...