Skocz do zawartości

Club MTV


PIOTREK 165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w jakiej tv masz dostęp do tego kanału

 

ja akurat MTV Dance mam w mojej kablówce TOYA :D

 

@jackie nie mogą wywalić tego Big Tunes! o 01:00 bo jakbyś ogladał regularnie ten kanał to byś wiedział że zawsze o 22:00 (no może prawie) są różnego rodzaju odliczanki lub inne tego typu programu i nie zawsze Big Tunes! zaczyna się równo o 01:00 czasem nawet o 01:45, on jest tam po to by "wypełnić ramówkę", to jest coś takiego jak nasze 100% VIVA po np. Kolejno Odlicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie zerkam na The 90s Mix no i jestem pozytywnie zaskoczony, przed momentem Sash!, Alice Deejay i ATB, teraz K-Klass. Pora emisji ciężka, bo noc z niedzieli na poniedziałek od 1 do 3 (w przyszłym tygodniu o tej porze brak w ramówce), dodatkowo widzę w czwartek od 10 do 12.

 

Ten tydzień w ogóle będzie obfitować w lata .90 na antenie MTV Dance, bo dodatkowo w piątek od 21 do 2 w nocy Back To The 90s Top 50, a w niedzielę od 13 do 22 Back To The 90s: Top 100.

 

Gdyby nie te nachalne reklamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś MTV odpisało mi że są chętni do wejścia ze swoimi programami do platform cyfrowych ale nie ma z ich strony zainteresowania i ważne jest aby abonenci tych platform zgłaszali chęć posiadania tych programów. Ja tam mam to gdzieś bo mam MTV Dance, MTV Hits, MTV Music i VH1 European na własnym tunerze :brawo:

 

20120428059.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jestem bardzo zainteresowany tym kanałem ,jest warty uwagi ,puszczają starsze klipy dance (Milk Inc ,Alice Deejay ,ATB itp...) ?

 

Oczywiście. Mają bardzo dobre bloki tematyczne np. Top 100 of 90s itp, itd. Na co dzień grana jest muzyka nowoczesna ale pomieszana ze starociami. Muzyka nowoczesna często nie znana z naszych anten. Kanał spoko mimo dużej krytyki ale jak popatrzymy to co nam pozostaje... Dla mnie jak najbardziej OK. Polecam.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o dance to na tym kanale MTV jest to dość specyficznie. Można ujrzeć sieczkę znaną z Eski TV (rzadko), ale częściej można zobaczyć klipy tego gatunku nie znane z naszych anten. To nowość dla mnie jak i innych widzów. Klipy te są czasami świetne i miło jest popatrzyć na coś innego niż w kółko to samo. Klasyka gatunku także gości na MTV Dance ale w postaci bloków tematycznych. Podsumowując wolę MTV Dance aby zmienić płytę jaka gra ciągle na naszych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na antenie musi pojawiać się muzyka "mainstream'owa" jak to w każdej tv muzycznej bywa, ale nie klepią ich co każdą godzinę.

 

Polecam pasmo MTV CLUB X, dużo ciekawych klipów można spotkać, tylko godzina emisji trochę późna (02:00 / 02:50 - 04:00).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień u siostry oglądałem MTV dance i muszę powiedzieć że podczas zwykłego dnia powtarza się dużo klipów pasmo BIG TUNES leci co 2 ,3 godziny można tam spotkać klasyki wczoraj parę widziałem ,przeważnie lecą nowe klipy dance dla nich Nicky Minaj ,Rihanna to jest dance więc dobrze ktoś tu mówił ,ale i tak uważam że ten kanał jest warty uwagi bo w weekendy napewno sa ciekawe a pasmo MTV CLUB X to takie coś ja DJ NIGHT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Club X playlista jest zupełnie inna.. Są starsze rzadkie kawałki, jakieś totalne nowości jak i komercja, ale spoza głównej rotacji..

 

Tam zobaczyłem między innymi pierwszy raz Skrillexa - First of the year, Flux Pavillon - Bass canon, Jack Beats - End of love, albo Clokx - Catch your fall, na długo zanim weszły na normalną rotację. Już widzę te kawałki w DJ Night :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...