Jump to content

Recommended Posts

Jednak są coraz większe zmiany w playliście. Dzisiaj między innymi zdobyli moje serce puszczając Single Ladies - Beyonce, a rzadko się takie kawałki. Za czasów MTV Dance trafiały się, z tego co pamiętam.

• Upvote 1
  • 2 weeks later...

What do you want from an awful management? Big musical brand, big musical archive - and it will flushed down the toilet.
MTV Europe, VH1 Europe and VH1 Classic Europe only will remain soon in Europe. Later VH1 Europe will be closed too, and VH1 Classic Europe will turn into MTV Classic Europe (with british-focused music😞)

Edited by 1993andrey1993

RELOAD! CLUB CLASSICS, CLUB MTV INT., 18/07/2020, 23:00 - 24:00
ROBERT MILES - CHILDREN
URBAN COOKIE COLLECTIVE - THE KEY, THE SECRET
MOUNT & NICOLAS HAELG - SOMETHING GOOD
ATB - 9 PM(TILL I COME)
DELERIUM FEAT. SARAH MCLACHLAN - SILENCE
PAUL VAN DYK - FOR AN ANGEL
FRAGMA - TOCA'S MIRACLE
DJ JURGEN FT. ALICE DEEJAY - BETTER OFF ALONE
ALICE DEEJAY - WILL I EVER
CALVIN HARRIS - SUMMER
ALAN WALKER - ALONE
LASGO - SOMETHING
DJ SAMMY - BOYS OF SUMMER
SASH! FT. RODRIGUEZ - ECUADOR
OTTO KNOWS - NEXT TO ME
KATE RYAN - DESENCHANTEE
FAITHLESS - INSOMNIA

W dniu 14.07.2020 o 16:17, slivka91 napisał:

Club MTV, MTV OMG i MTV ROCKS mają zniknąć w UK. https://amp.sportsmole.co.uk/entertainment/news/mtv-to-close-three-uk-channels-next-week_406279.html

Viacom w końcu sam się zamknie. 

czyli Club MTV w PL tez zniknie? Skoro nadawca było UK? Chyba, ze jeszcze jakiś wpływ ma na to czeska licencja 

@michu_taki_taki, to zamknięcie tyczy się MTV Rocks UK i Club MTV UK. W Polsce, w sieciach kablowych oraz IPTV dostępne są MTV Rocks International i Club MTV International, czyli wersje bez reklam robione na Europę.

@bugmenot, skąd info, że w Europie wersje international MTV Rocks i VH1 Classic przejdą rebranding na MTV 90s i MTV 80s?

Edited by Bloo411

Akurat Club MTV w Europie, wydaje mi się być strzałem w 10. Faktycznie widać, ze ktoś nad tą playlistą pracuje, i dobrze. Różnice według mnie w porównaniu do MTV Dance widać kolosalną, a ten kanał mam praktycznie włączony non-stop, żeby mi coś grało w tle. W sumie jest to jedyny kanał MTV, na którym faktycznie puszczajà spoko kawałki i nie ma reklam. 

Jedynie na minus to fakt, ze jak się uwezmą na jakieś kawałki tak jak na „Rain On Me” lub „Breaking Me” to można oszaleć. 

Trochę szkoda, bo ograniczą muzykę w VH1 Classic tylko do lat 80-tych. Teraz przynajmniej bądź co bądź panuje jakaś tam różnorodność. Szkoda też fanów mocnego grania alternatywy, stracą kanał na rzecz hitów z lat 90-tych.

• Upvote 2

Na stronie mtv.co.uk po wejściu w ramówkę Club MTV, można zobaczyć taki o to komunikat: 

„06:00

club mtv is no longer available

Please head to MTV BASE to catch a new weekly Club MTV Chart on Fridays at 7pm”

Kwestia czasu i ogólnoeuropejskie odmiany też polecą. 

Czyżby sprowadzenie do sloganu z lat 90 który wtedy Niemców wkurzał? Śnie w obłokach :D

Edited by slivka91
20 godzin temu, michu_taki_taki napisał:

Please head to MTV BASE to catch a new weekly Club MTV Chart on Fridays at 7pm”

Czyli kanał skupiony na rapie, r&b czy czarnym brzmieniu będzie zawalony czymś kompletnie innym? Nieźle.

Mnie trochę bawi, że czekali 2 lata, aby wersję europejską zmienić z MTV Dance na Club MTV, na wzór wersji brytyjskiej oczywiście, po czym Club MTV UK & Ireland postanowili zamknąć. Czyżby zainteresowanie muzyką klubową, dance i EDM minęło?. Kiedyś przecież przez to zainteresowanie wymienili MTV Base na MTV Dance, przez co Europa utraciła dostęp do MTV Base UK.

• 2 weeks later...

Na Club MTV teraz grają pop, latino, i rap/hip-hop, (Jennifer Lopez, E.Iglesias, Macklemore, Mabel (Nie ten włoski ), Dua Lipa  ),  jak dla mnie może iść do odstrzału , bo playlista beznadziejna, Club Classix może być, ale klepią w kółko to samo, 100x lepszy darmowy Clubland, tam grają prawdziwą muzykę Club Dance Trance i dużo klasyków z lat 90.