Skocz do zawartości

Zamówienia w Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CAM-y są na stanie w dużej ilości, więc towar na 100% jest od ręki. @aro jeśli podrzucisz mi numer zamówienia, to jutro będę w stanie sprawdzić, czy wyszło, kiedy ew. skąd opóźnienie ;) Przeważnie jeśli zamówienie schodzi do 14 danego dnia, to wysyłane może być nawet tego samego dnia i przy dobrych wiatrach jak się DHL postara - jest na następny dzień, więc dziwne - nawet gdyby wyszło w czwartek, to na piątek powinno być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przeważnie jeśli zamówienie schodzi do 14 danego dnia, to wysyłane może być nawet tego samego dnia i przy dobrych wiatrach jak się DHL postara - jest na następny dzień, więc dziwne - nawet gdyby wyszło w czwartek, to na piątek powinno być...

 

Potwierdzam słowa Mr. Orbity, tzn. mi się już kilka razy zdarzyło, przy różnych zamówieniach, że jeśli zamówiłem około 12:00, to jeszcze w ten sam dzień była wysyłka, a następnego kurier już pukał do drzwi :-) .

 

Przy okazji mam propozycję, bo zauważyłem, że przy większości tunerów z linuxem, które są w ofercie jest adnotacja, że na życzenie może być wgrane oprogramowanie obsługujące moduł CI+ od NC+. A nie dałoby się w takiej sytuacji oprócz tego dodać, na stronie z opisem danego sprzętu linka do pliku z obrazem tego oprogramowania, które wystarczyłoby tylko pobrać i wgrać do tunera???

 

Ułatwiłoby to znacząco sprawę, jeśli komuś przy konfiguracji zdarzyłaby się wpadka i musiałby wgrywać oprogramowanie od nowa, bo wtedy wgrałby je sobie w takiej wersji i konfiguracji w jakiej je dostał, przy zakupie danego tunera :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w przyszłości coś się pojawi - na nowym sklepie jest taka wygodna możliwość, stary nie miał do tego narzędzi. Ale generalnie dla sprzętu kupionego na sklepie nie ma problemu, jeśli ktoś coś popsuł wystarcza przedzwonić, wskazać kiedy był zakup - klient otrzyma namiar na SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
Gość PawelU1981

Wielkie dzięki dla Hollex Sat Systems za kolejny mega udany zakup. Mój nowy Vu+ Duo 4K SE przybył i sprawuje się idealnie. I ta zamontowana głowica DVBT... Cud nie zakupy. Pozdrawiam i pewnie wrócę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...