Jump to content

Recommended Posts

Witam. Nie mogłem znaleźć odpowiedniego wątku więc zakładam nowy. Mam pytanie odnośnie kupowania produktów w serwisie hollex. Czy po złożeniu zamówienia, należy je potwierdzić poprzez adres e-mail, na który niektóre firmy zalecają kliknąć w podany link w celu potwierdzenia ?

Link to post
Share on other sites

Kupowałem na holexie już dwa dekodery i nie spotkałem się z potwierdzeniem linkim. Dostaniesz od nich mailem numer zamówienia i to wszystko warto np zadzwonić do nich np następnego dnia po zamówieniu i zapytać się czy zamówienie zostało wysłane. Polecam fachowa obsługa.

 

Jedyny minus to brak możliwości śledzenia przesyłki.

Link to post
Share on other sites
 • 5 months later...
 • 2 months later...

Mam pytanie. Będąc u rodziny poprosili mnie o doładowanie ich karty TNK. Dokonałem ok. godziny 15 płatności poprzez serwis Hollex za 3 miesiące i cisza. W szczegółach zamówienia mam payu: oczekuje na odbiór. Zależało im na obejrzeniu ręcznej na nSport, a tu 2 godziny mineły od doładowania i cisza. Czytałem, że szybko doładowuje się kartę ww. sposobem, ale nie wiem czy nie lepiej było zrobić przelew przez BlueCash. Fakt mamy święta, ale myślałem że online = natychmiastowe zasilenie karty. Gdzieś jest wąskie gardło: Hollex, payu ? Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Doładowania nie są realizowane automatycznie :( Na tygodniu w godzinach pracy są przepuszczane na bieżąco, natomiast to, co zejdzie od piątku po 18 przechodzi w najbliższy dzień roboczy - w tym przypadku z uwagi na święta - we wtorek.

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...
 • 2 weeks later...

W sumie nie wiedziałem, gdzie to dać, więc daję tu :P Pomiędzy 15, a 23 września (włącznie) Hollex będzie realizować zamówienia w okrojonym zakresie, nie będą realizowane zamówienia Allegro (wysyłka od 24 września), zamówienia przez sklep hollex.pl mogą mieć poślizgi, a sam sklep w Krakowie przy ul. Anieli Krzywoń 14 nie będzie otwarty od 10 do 18, a przypuszczalnie od 14 do 18 (o ile w ogóle będzie, przy czym ogólnie ekipa będzie - od wysyłek). Za to w ramach bonusu - jeśli sklep w Krakowie otwarty będzie (zaktualizuję ten post, jak będę miał potwierdzenie), to gościnnie ja będę obsługiwać klientów, więc zapraszam ;) (ale tylko w sprawach zakupowych, bo na luźne gadanie nie będę miał czasu) W imieniu ekipy Hollexu przepraszam za zamieszanie.

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Zakupiłem dekoder w waszym sklepie i mam pytanie czy te 3 dni robocze do dostarczenia przesyłki są liczone od momentu wpływu przelewu na konto czy od czasu kiedy złożyłem zamówienie?

Link to post
Share on other sites

Jeśli płatność jest z góry - od momentu wpływu przelewu. Wpływ środków jest sprawdzany kilka razy w ciągu dnia, jeśli zostanie namierzony umiarkowanie wcześnie, to wysyłka jest realizowana tego samego dnia, a na następny dzień zamówiony towar jest zwykle u klienta (kurier DHL). 3 dni robocze zdarzają się raczej rzadko (sytuacja wyjątkowa, że akurat czegoś brakło lub towar jest nietypowy i jest sprowadzany tylko na zamówienie).

Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

Czy obsługa hollex.pl mogłaby poprawić maile wysyłane jako potwierdzenie zamówienia? Aktualnie otrzymuję maile o tytule "=?iso-8859-2?Q?Potwierdzenie_z=b3o=bfenia_zam=f3wienia_w_sklepie_hollex." a w treści wymieszany jest tekst potwierdzenia, kod html oraz nagłówki maila.

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...

Witam. Jak będzie wyglądać wysyłka jeśli zamówię jednocześnie maszt ze wspornikami 70cm, antenę (110, alu), konwerter inverto black ultra oraz obrotnicę opticum? Czy faktycznie koszt przesyłki wyniesie 60 zł? I w jaki sposób będą zapakowane przedmioty. Razem czy oddzielnie? Pytam bo boję się o antenę. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Kiedy ja zamawiałem to antena przyszła oddzielnie a polarmount, siłownik i inne drobiazgi oddzielnie. :brawo: Wszystko było należycie zabezpieczone więc nie musisz się obawiać. 8)

Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...
 • 2 months later...

Zauważyliście tą nową promocje na anteny satelitarne.Jest to rabat na telefon, zadzwoń do nas - dostaniesz na ten produkt lepszą cenę.

Link to post
Share on other sites
 • 4 years later...

Uwzględniłbym jeszcze sesje ELIXIR - przy opłaceniu zamówienia po godzinie 15-17 w wielu przypadkach (bank inny niż rachunek odbiorcy) przelew przychodzi dopiero na następny dzień; choć możliwe są także opóźnienia wynikające z przestojów (albo w sklepie, albo u kuriera, albo w obydwu miejscach). Wynika stąd, iż przy zamówieniu w środę przesyłkę powinna być do odbioru w poniedziałek-wtorek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...