Skocz do zawartości

Gdzie można dostać SAT Kurier?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@danielpes5 Najmocniej za to przepraszam, ewidentnie drukarnia zawaliła :( Jeśli chcesz, to podeślij dane do wysyłki do mnie na PW lub na maila anita [malpka] satkurier.pl - wyślemy do Ciebie prawidłowy numer pocztą, podpytam też o jakiś bonusik dla Ciebie za zgłoszenie sprawy ;) Wyjaśnimy to z naszą drukarnią, jeszcze raz bardzo przepraszam :(

 

Niestety też z tego co widzę Poczta Polska też długo przytrzymała u siebie wydanie. 6 grudnia dostarczyliśmy wysyłki do nich i jeśli data na kopercie to dopiero 14 grudnia, to oznacza,  że ponad tydzień czekały na frankownicę. Też przekażę to i poproszę o jakieś wyjaśnienia, bo to znacząco za długo i nawet nie można tego tłumaczyć okresem świątecznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój egzemplarz najnowszego numeru drukowanego "Sat Kuriera" otrzymałem pocztą wczoraj. :)

Ale fakt, że w ostatnim czasie Poczta Polska ma spore opóźnienia. Moi rodzice czekali ostatnio na przesyłkę z Niemiec (zwykła, nie polecona, ale jako "Priorytet") aż 10 dni! :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

W sklepie Hollex (stacjonarnie w Krakowie przy ul. Anieli Krzywoń 14 oraz przez stronę hollex.pl), u naszych autoryzowanych dystrybutorów (ich lista na str. 66 w SAT Kurierze), Empiku, Kolporterze, Garmond Press, InMedio. Brak w Ruchu (zrezygnowaliśmy jakiś czas temu z dostawy do ich salonów). Istotna uwaga jest taka, że dostępność w danym punkcie może być uzależniona od zapotrzebowania w danej lokalizacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak długo na teraz czyli 2020 r. musiałbym czekać na dostawę SK papierowego do Irlandii po zaprenumerowaniu?

Chyba z 10 lat zaprzestałem bo dostarczano mi po 2 tyg. od dnia wydania.

Nie mogłem tego zaakceptować na dłuższą metę.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...